http://kariera.mk

Teuta humbet 3-0 në Letoni, praktikisht e eliminuar nga Europa

para 4 muajve - BalkanWeb

Teuta ishte skuadra e parë e superligës që zbret sot në fushë, ndërsa luajti sfidën e parë të vlefshme për Ligën e Europës kundër lituanezëve të Ventspilsit. Skuadra e drejtuar nga Blendi Shkëmbi e ka...

Teuta turpërohet në Letoni nga Ventspils

para 4 muajve - Albeu

Teuta ka zhgënjyer totalisht në Letoni , ku ka humbur me rezultatin e thellë 3-0 në sfidë ne parë eliminatore të Europa Leagues, përballë skuadrës së Ventspils . Durrsakët u ndëshkuan që në minutën e pestë,...

Teuta pëson disfatë në Letoni, me një këmbë jashtë Europa League

para 4 muajve - Vizion Plus

Teuta është mposhtur me rezultatin e thellë 3 me 0 nga letonezët e Ventspils në ndeshjen e parë të kaulifikuesve të UEFA Europa League. Një humbje kjo që duket se ka prerë shpresat e durrsakëve për një...

Ventspils shtang edhe Teutën, durrsakët humbin thellë në Letoni

para 4 muajve - SuperSport

Ndryshe nga sa pritej, Teuta ka zhgënjyer totalisht në Letoni, ku ka humbur me rezultatin e thellë 3-0 në sfidë ne parë eliminatore të Europa Leagues, përballë skuadrës së Ventspils. Durrsakët u ndëshkuan...

Teuta në tapet, Ventspils e mposht me mjaft lehtësi në takimin e parë!

para 4 muajve - Gazeta Tema

Teuta ka bërë një paraqitje zhgënjyese në takimin e parë për eleminatoret e “Europa League” kundër skuadrës së Ventspils. Bregdetarët e udhëhequr nga trajneri, Bledi Shkëmbi, u mposhtën me rezultatin e...

Europa League/Pjesa e parë, Teuta në disavantazh ndaj Ventspilsit

para 4 muajve - BalkanWeb

Teuta është skuadra e parë e superligës që zbret sot në fushë, ndërsa po luan sfidën e parë të vlefshme për Ligën e Europës kundër lituanezëve të Ventspilsit. Skuadra e drejtuar nga Blendi Shkëmbi e ka...

Europa League/Pjesa e parë, Teuta në disavantazh ndaj Ventspilsit

para 4 muajve - Medial

Teuta është skuadra e parë e superligës që zbret sot në fushë, ndërsa po luan sfidën e parë të vlefshme për Ligën e Europës kundër lituanezëve të Ventspilsit. Skuadra e drejtuar nga Blendi Shkëmbi e ka...

Teuta e nis në “gjumë” në Letoni, pëon golin që në minutën e 5-të

para 4 muajve - Koha Jone

Teuta e ka nisur në mënyrën më të shëmtuar të mundshme aventurën në Europa League. Skuadra bregdetare ka pësuar gol që në minutën e 5-të, duke treguar se vuan shumë përshtatjen në kompeticion të tilla....

Formacionet zyrtare/ Teuta tenton surprizën në Letoni

para 4 muajve - Koha Jone

Teuta do të kërkojë që të marrë një rezultat pozitiv në transfertën në Letoni ndaj Ventspilsit. Ekipi që shkatërroi Luftëtarin sezonin e kaluar, do të tentojë që të mund edhe bregdetarët. Trajneri Bledi...

Teuta e Durrësit pëson humbje të thellë, me një këmbë jashtë kualifikimeve të L.E

para 4 muajve - AlbPortali

Teuta e Durrësit është me një këmbë jashtë kualifikimeve të Ligës së Evropës. Loading... Në ndeshjen e parë të raundit të parë në kualifikimet për Ligën e Evropës, Teuta e Durrësit është mposhtur me rezultatin...

Teuta e Durrësit pëson humbje të thellë, me një këmbë jashtë kualifikimeve të L.E

para 4 muajve - Fakti Ditor

Teuta e Durrësit është me një këmbë jashtë kualifikimeve të Ligës së Evropës. Në ndeshjen e parë të raundit të parë në kualifikimet për Ligën e Evropës, Teuta e Durrësit është mposhtur me rezultatin 3:0,...

VIDEO/ Tripletë e vendasve, TEUTA nuk ia del në Letoni

para 4 muajve - Newsport

Ventspils – Teuta 3-0 Ventspils: Makhanovski, Mshedlishvili, Mamah, Batista, Alsenat, Vilela, Kazaçoks, Jordao Xhunior, Tosin, Serhiçuk, Ulimbashevs Trajner: Igors Klosovs Teuta: Hidi, Todorovski, Arapi,...

LIVE/ E pabesueshme ç’ndodh në Letoni, gol sërish në sfidën e Teutës

para 4 muajve - Newsport

Ventspils – Teuta 3-0 Ventspils: Makhanovski, Mshedlishvili, Mamah, Batista, Alsenat, Vilela, Kazaçoks, Jordao Xhunior, Tosin, Serhiçuk, Ulimbashevs Trajner: Igors Klosovs Teuta: Hidi, Todorovski, Arapi,...

LIVE/ Aksion model i vendasve, shënohet goli i dytë në Letoni

para 4 muajve - Newsport

Ventspils – Teuta 2-0 Ventspils: Makhanovski, Mshedlishvili, Mamah, Batista, Alsenat, Vilela, Kazaçoks, Jordao Xhunior, Tosin, Serhiçuk, Ulimbashevs Trajner: Igors Klosovs Teuta: Hidi, Todorovski, Arapi,...

LIVE/ Gafë e Renato Arapit, në horizont shfaqet goli i dytë

para 4 muajve - Newsport

Ventspils – Teuta 1-0 Ventspils: Makhanovski, Mshedlishvili, Mamah, Batista, Alsenat, Vilela, Kazaçoks, Jordao Xhunior, Tosin, Serhiçuk, Ulimbashevs Trajner: Igors Klosovs Teuta: Hidi, Todorovski, Arapi,...

LIVE/ 30 minuta nga fundi, ç’po ndodh në ndeshjen e Teutës

para 4 muajve - Newsport

Ventspils – Teuta 1-0 Ventspils: Makhanovski, Mshedlishvili, Mamah, Batista, Alsenat, Vilela, Kazaçoks, Jordao Xhunior, Tosin, Serhiçuk, Ulimbashevs Trajner: Igors Klosovs Teuta: Hidi, Todorovski, Arapi,...

VIDEO/ Vendos 1 gol, mbyllet pjesa e parë mes Ventspils dhe Teutës

para 4 muajve - Newsport

Ventspils – Teuta 1-0 Ventspils: Makhanovski, Mshedlishvili, Mamah, Batista, Alsenat, Vilela, Kazaçoks, Jordao Xhunior, Tosin, Serhiçuk, Ulimbashevs. Trajner. Igors Klosovs Teuta: Hidi, Todorovski, Arapi,...

LIVE/ Teuta pranë golit, çfarë humb Tomislav Bushiç

para 4 muajve - Newsport

Ventspils – Teuta 1-0 Ventspils: Makhanovski, Mshedlishvili, Mamah, Batista, Alsenat, Vilela, Kazaçoks, Jordao Xhunior, Tosin, Serhiçuk, Ulimbashevs. Trajner. Igors Klosovs Teuta: Hidi, Todorovski, Arapi,...

LIVE/ Teuta e nis keq, supergol i vendasve në Letoni

para 4 muajve - Newsport

Ventspils – Teuta 1-0 Ventspils: Makhanovski, Mshedlishvili, Mamah, Batista, Alsenat, Vilela, Kazaçoks, Jordao Xhunior, Tosin, Serhiçuk, Ulimbashevs. Trajner. Igors Klosovs Teuta: Hidi, Todorovski, Arapi,...

Zhbllokohet sfida Ventspils-Teuta, shënohet goli i parë në Letoni

para 4 muajve - Newsport

Teuta po luan në transfertë kundër Ventspils, ndeshje e vlefshme për turin e parë të Europa League. Durrsakët kanë pësuar golin e parë, teksa në minutën e 5-të të takimit janë miqtë që kanë zhbllokuar...

FORMACIONET/ Nis rruga europiane për Teutën, Bledi Shkëmbi rreshton skuadrën

para 4 muajve - Newsport

Sot, në orën 16:45, Teuta do të zbresë në fushën e lojës, për ndeshjen e parë në transfertën e Ventspils, e vlefshme për raundin e parë eleminator të Europa League. Pak a shumë është Tetua e sezonit të...

“Pigment” gjirokastrit në Europë, Teuta sfidon Ventspils me 4-3-3 (FORMACIONET E MUNDSHME)

para 4 muajve - Newsport

Pavarësisht se Bledi Shkëmbi nuk do të jetë trajneri kryesor i Teutës në kompeticionet Europiane, ish-mesfushori i Skënderbeut e ka të qartë formacionin me të cilin do të zbres në fushë në transfertën...

FOTO/ Teuta në kaos, Bledi Shkëmbi “zhduket” nga lista e UEFA-s

para 4 muajve - Newsport

Pas Partizanit është radha e 3 skuadrave të tjera të Superligës për të “debutuar” në Kupat e Europës. Mbrëmjen e sotme, Kukësi, Laçi dhe Teuta do të luajnë takimin e vajtjes së raundit të parë kualifikues...

Teuta në Europë pa Bledi Shkëmbin, UEFA publikon listën

para 4 muajve - Newsport

Teuta do të luajë ndeshjen e parë kualifikuese ndaj Ventspills në transfertë. Skuadra durrsake do të luajë në Letoni takimin e parë, ndërsa është bërë publike dhe lista me lojtarët e grumbulluar. Me skuadrën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK