http://kariera.mk

Presidenti Ademi, më fjalë të mëdha për KFF Mitrovica

para 5 muajve - Medial

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka vetëm fjalë të mira për vajzat e klubit të Mitrovicës të cilat sot arritën që të jenë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Europë në Champions....

Klubi i femrave nga Mitrovica shkruan historinë: Ekipi i parë që kualifikohet në Champions League

para 5 muajve - Klan Kosova

Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League....

Klubi i femrave nga Mitrovica shkruan historinë: Ekipi i parë që kualifikohet në Champions League

para 5 muajve - Medial

Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League....

KFF Mitrovica hyn në mesin e 32 më të mirave në Evropë

para 5 muajve - Koha.net

Klubi i futbollit Mitrovica, në kategorinë e femrave, ka arritur suksesin historik për futbollin e Kosovës duke fituar grupin kualifikues në Ligën e Kampionëve dhe tash duke zënë vend në mesin e 32 ekipeve...

Vajzat shkodrane bëjnë historinë në Champions League me Vllazninë

para 5 muajve - Gazeta Tema

Skuadra e futbollit të femrave të Vllaznisë ka bërë historinë në Champions League, duke arritur të kualifikohet për në turin e dytë të këtij kompeticioni. Vajzat shkodrane i mbyllën ndeshjet e grupit në...

Mitrovica te femrat hyn në mesin e 32 më të mirave në Evropë

para 5 muajve - Koha.net

Klubi i futbollit Mitrovica, në kategorinë e femrave, ka arritur suksesin historik për futbollin e Kosovës duke fituar grupin kualifikues dhe tash duke zënë vend në mesin e 32 ekipeve më të mira në Evropë....

Historike! Klubi kosovar kualifikohet në Champions League

para 5 muajve - OraInfo

Sporti kosovar ka arritur edhe një sukses. Skuadra kampione e Kosovës në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur...

Historike, KFF Mitrovicë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve

para 5 muajve - Medial

Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Europë KFF Mitrovica kishte shënuar fitoren...

Femra/Mitrovica si Vllaznia, e mbyll grupin e para

para 5 muajve - SuperSport

Vllaznia e Shkodrës nuk është ekipi i vetëm shqiptare i futbollit të femrave që kalon në raundit tjetër të Championsit. Skuadra kampione e Kosovës, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit...

HISTORIKE/ Vllaznia e femrave kualifikohet për në raundin e dytë të Champions League

para 5 muajve - Koha Jone

Skuadra e femrave të Vllaznisë ka arritur një sukses historik. Vajzat kuqeblu u kualifikuan në raundin e dytë të Champions League, pasi barazuan 1-1 me skuadrën kampione të Lituanisë, Gintra, dhe falë...

Historike, Vllaznia e femrave në raundit e dytë të Championsit

para 5 muajve - SuperSport

Sukses historik për Vllazninë e futbollit të femrave. Vajzat kuqeblu u kualifikuan në raundin e dytë të Champions League, pasi barazuan 1-1 me skuadrën kampione të lituanisë, Gintra, dhe falë dy sukseseve...

Mitrovica bën historinë, kualifikohet në rrethin e dytë të “Champions”-it

para 5 muajve - Flaka

Skuadra kampione e Kosovës në futboll në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë...

Historike: KFF Mitrovica e para në grupin e Ligës së Kampionëve, kualifikohet tutje

para 5 muajve - GazetaBlic

Kampionia e Kosovës në futboll për femra, KFF Mitrovica ka shënuar histori. Kjo pasi, vashat kosovare kanë arritur të shënojnë fitore edhe në ndeshjen e fundit ndaj Breznicës, kampione e Malit të Zi, në...

Vajzat e KFF Mitrovica arrijnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve

para 5 muajve - Albinfo

Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të...

Urimi i presidentit Ademi për KFF “Mitrovica”: Sukses i merituar dhe shembullor!

para 5 muajve - Arbresh

Vashat e Mitrovicës kanë shkruar historinë me fitoren e regjistruar pasditen e sotme (e martë). Kampionet e Kosovës kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve pas përfundimit...

Reagon presidenti i FFK-së pas suksesit të vashave të Mitrovicës në Champions League

para 5 muajve - Periskopi

Skuadra e femrave të Mitrovicës ka siguruar edhe fitoren e tretë duke kaluar në fazën tjetër kualifikuese për në Champions League. Vashat mitrovicase kryesojnë tani Grupin 2 me nëntë pikë pas tri ndeshjeve,...

Mitrovica kualifikohet në Champions League

para 5 muajve - Infokusi

Përderisa ekipet nga Superliga e Kosovës në kategorinë e meshkujve nuk arritën për 3 vite të kualifikohen, atë e bëjnë vashat nga Mitrovica. Me golin e Kaltrina Biqkaj përmes penalltisë në minutën 89 kundër...

KFF Mitrovica siguron fazën tjetër të kualifikimeve për në Champions League

para 5 muajve - Periskopi

Kff Mitrovica ka shkruar historinë për futbollin e femrave në Kosovë. Skuadra nga Mitrovica ka siguruar kalimin në fazën tjetër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve, pasi ka shënuar edhe fitoren e tretë...

Sukses historik i Mitrovicës në Ligën e Kampionëve

para 5 muajve - Epoka e Re

Skuadra kampione e Kosovës në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur ta kalojnë me sukses rrethin kualifikues të...

Vajzat e KFF Mitrovica arrijnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve

para 5 muajve - Gazeta Observer

Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të...

Vllaznia në grupet e Champions League, presidenti DUKA s’përmbahet

para 5 muajve - Newsport

Ekipi i vajzave të Vllaznisë, bën historinë ditën e sotme me kualifikimin  në turin tjetër të Champions League dhe të shumtë kanë qenë personat të cilët kanë reaguar duke i ngritur “në qiell të shtatë”...

Armand Duka urim emocionues për ekipin shkodran: Bravo Vllazni! Jeni frymëzim për Shqipërinë

para 5 muajve - Newsport

Ekipi i vajzave të Vllaznisë, bën historinë ditën e sotme me kualifikimin  në turin tjetër të Champions League dhe të shumtë kanë qenë personat të cilët kanë reaguar duke i ngritur “në qiell të shtatë”...

Voltana Ademi uron Vllazninë për kualifikimin historik në Champions: Bravo vajza!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Voltana Ademi ka uruar klubin e Vllaznisë për femra të cilat ditën e sotme kanë siguruar kualifikimin historik për në fazën e grupeve të Champiosn Leagues. Kryetarja në detyrë e bashkisë së Shkodrës në...

Mitrovica shkruan historinë, kualifikohet në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve

para 5 muajve - Arbresh

Vashat e Mitrovicës kanë shkruar historinë me fitoren e regjistruar pasditen e sotme (e martë). Kampionet e Kosovës kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve pas përfundimit...

E BUJSHME/ Shkodra “vatra” e futbollit shqiptar, Vllaznia kualifikohet në Champions League

para 5 muajve - Newsport

Vajzat e Vllaznisë, bëjnë historinë në futbollin e femrave duke u kualifikuar në grupet e Champions League. Vajzave shkodrane u është shpërblyer i gjithë mundi dhe pasioni i tyre për futbollin, ndërsa...

E BUJSHME/ Shkodra “vatra” e futbollit shqiptar, KFF Vllaznia kualifikohet në Champions League

para 5 muajve - Newsport

Vajzat e Vllaznisë, bëjnë historinë në futbollin e femrave duke u kualifikuar në grupet e Champions League. Vajzave shkodrane u është shpërblyer i gjithë mundi dhe pasioni i tyre për futbollin, ndërsa...

Mitrovica sot kërkon kualifikimin historik në “Champions”

para 5 muajve - Koha.net

Të premten tërhiqet shorti për 1\16 e finales në Ligën e Kampionëve për futbolliste. Te kampionia kosovare, Mitrovica, kanë shumë besim se do të jenë pjesë e këtij shorti, që tërhiqet në Nyon. Besim se...

Vllaznia pranë historisë, klubi rumun befason tifozët shkodranë (FAVORIZIMI)

para 5 muajve - Newsport

Vllaznia në futboll për femra është një hap larg historisë. Skuadra shkodrane kryeson me pikë të plota, 6 pikë grupin 10 të raundit kualifikues të UEFA Champions League për femra. Por, kualifikimi nuk...

Mitrovica sot kërkon kualifikimin historik në “Champions”

para 5 muajve - Ekonomia Online

Të premten tërhiqet shorti për 1\16 e finales në Ligën e Kampionëve për futbolliste. Te kampionia kosovare, Mitrovica, kanë shumë besim se do të jenë pjesë e këtij shorti, që tërhiqet në Nyon. Besim se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK