http://kariera.mk

Përfundojnë ndeshjet eliminatore në Champions, plot surpriza (FOTO LAJM)

më 8.2019 - Albeu

Kanë përfunduar ndeshjet eliminatore para fazës së grupeve të Champions Leagues. Në sy bie kualifikimi i Ajaxit përballë PAOK-ut të cilën e mposhti me rezultatin 3-2, ndërsa APOEL-i ishte surpriza e madhe...

Këto janë përballjet e “Play-Off’it” në Ligën e Kampionëve

më 8.2019 - GazetaBlic

Kanë përfunduar para pak çastesh edhe ndeshjet kualifikuese të raundit të tretë të Ligës së Kampionëve. Kësisoj, janë mësuar edhe 12-të skuadrat e fundit që kanë siguruar fazën e “Play-Offit” të garës...

Ajaxi kualifikim mes drithërimash, jashtë Porto, Celtic dhe Dinamo Kiev

më 8.2019 - SuperSport

Ajaxi i Amsterdamit kualifikohet mes drithërimash në fazën play off të Champions League. Finalistët e edicionit të kaluar kishin barazuar 2-2 në fushën e PAOK-ut të Selanikut në ndeshjen e parë, ndërsa...

Ajax kualifikohet mes vuajtjeve ndaj PAOK në Champions League, Baseli eliminohet

më 8.2019 - Koha Jone

Ajax ka vuajtur shumë për të siguruar një biletë për në raundin e tretë paraeliminator në Champions League. Skuadra surprizë e edicionit të kaluar ka fituar 3-2 ndeshjen e kthimit ndaj PAOK, duke u kualifikuar...

Video/ UEFA Champions League jep verdiktet, mësohen skuadrat e fazës play-off

më 8.2019 - Koha Jone

Janë mësuar edhe 10 skuadrat e para që sigurojnë fazën play-off të UEFA Champions League, por edhe grupet e UEFA Europa League. Apoel, Rosenborg, Club Brugge, Dinamo Zagreb, Ajax, Lask Linz, Olympiacos,...

Mbyllen ndeshjet gjysmëfinale të kualifikimeve për Champions, këto skuadra e sigurojnë “Play-Off’in”

më 8.2019 - GazetaBlic

Kanë përfunduar para pak çastesh edhe ndeshjet kualifikuese të raundit të tretë të Ligës së Kampionëve. Kësisoj, janë mësuar edhe dhjetë skuadrat e fundit që kanë siguruar fazën e “Play-Offit” të garës...

Gol dhe asist për Ademin, Dinamo e Zagrebit “çmonton” Ferencvarosh në Champions League!

më 8.2019 - Aktuale

Lojtari i Kombëtares së Maqedonisë Arian Ademi luajti një ndeshje fantastike në fanellën e Dinamos së Zagrebit. Skuadra Kroate sonte çmontoi Ferencvarosh 0-4 dhe siguroi play-off në Ligën e Kampionëve....

Arijan Ademi ka shënuar gol fantastik për Dinamon në kualifikimet për në Champions League

më 8.2019 - Periskopi

Dinamo e Zagrebit ka kaluar në epërsi ndaj skuadrës hungareze Ferencvaros, në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet në Champions League. Golin për skuadrën kroate, në minutën e 16-të, e ka shënuar shqiptari...

Kampionët: Ajaksi, Dinamo, Porto synojnë raundin tjetër

më 8.2019 - Alsat-M

Liga e Kampionëve ka hyrë në një fazë të nxehtë duke qenë se në turet eliminatore para fazës në grupe, janë shumë skuadra me emër që kërkojnë grupet e Championsit. I tillë është edhe Ajaksi që i duhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK