http://kariera.mk

Le Parisien: Barça ofron 80 mln euro plus Coutinho për Neymar

para 6 muajve - BalkanWeb

Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint Germain midis 60 dhe 80 milion euro plus Philippe Coutinho për kartonin e Neymar. Katalanasit janë dëshpërimisht të interesuar për rikthimin e ish-lojtarit...

United ia jep lajmin katastrofal Juventusit dhe Realit

para 6 muajve - OraInfo

Manchester United, nuk do të dëgjojë asnjë ofertë për Paul Pogba. Dritarja evropiane e transferimeve nuk mbyllet deri në fillim të shtatorit, duke lejuar që Juventus dhe Real Madrid që potencialisht të...

Bayern Munich – Coutinho, vjen lajmi i madh

para 6 muajve - OraInfo

A do të jetë Bayerni skuadra e radhës e Coutinhos!? Bayern Munich ka shprehur interesimin për ta afruar në skuadër Philipe Coutinho në këtë afat kalimtar por nuk është arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën,...

Kjo nuk pritej, PSG vendos ҫmim të ҫmendur për Neymarin

para 6 muajve - OraInfo

Skuadra e PSG-së ka treguar ҫmimin për Neymarin. PSG janë të hapur për shitjen e Neymar, por me disa kushte. Barcelona, nëse dëshiron rikthimin e Neymar në skuadër, duhet t’i paguajë kampionëve të Francës...

Zëdhënësi i Barcelonës e konfirmon interesimin e Bayern Munichut për Coutinho

para 6 muajve - Aktuale

Bayern Munich ka shprehur interesimin për ta afruar në skuadër Philipe Coutinho në këtë afat kalimtar por nuk është arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën, ka thënë zëdhënësi i kësaj skuadra sot (e marte)...

Jo vetëm Perisic, Bayern interesohet edhe për yllin e Barcelonës

para 6 muajve - GazetaBlic

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për yllin e Barcelonës, Philippe Coutinho, i cili sipas të gjitha gjasave do të largohet nga “Nou Camp”, shkruan GazetaBlic ....

Zëdhënësi i Barcelonës e konfirmon interesimin e Bayern Munichut për Coutinho

para 6 muajve - Medial

Bayern Munich ka shprehur interesimin për ta afruar në skuadër Philipe Coutinho në këtë afat kalimtar por nuk është arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën, ka thënë zëdhënësi i kësaj skuadra sot (e marte)...

S’ka tym të bardhë nga Parisi, Neymar ende larg Barcelonës

para 6 muajve - Koha Jone

Nuk ka ende tym të bardhë nga Parisi për transferimin e Neymar te skuadra e Barcelonës.  Takimi i zhvilluar në Paris, mes delegacionit të Barcelonës dhe drejtorit sportiv te parizienëve Leonardo de Araújo,...

Bale refuzon të bëhet pjesë e marrëveshjes për “operacionin Neymar”

para 6 muajve - InfoShqip

Ylli uellsian nuk dëshiron të përfshihet në marrëveshjen eventuale në mes të Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit për t’u transferuar eventualisht në Francë, ndërkohë që Neymar do të rikthehej në Spanjë....

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes

para 6 muajve - Gazeta Tema

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi...

Mbyllet takimi në Paris për Neymarin, palët ende larg në qëndrime

para 6 muajve - SuperSport

Takimi i zhvilluar sot, në Paris, mes delegacionit të Barcelonës dhe drejtorit sportiv te parizienëve Leonardo de Araújo, për transferimin e Neymarit te kampionët e Spanjës janë mbyllur pa një arritje...

Messi bind Neymar të zgjedhë Barçën

para 6 muajve - Flaka

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qënë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin. 5 herë...

Coutinho-PSG, vjen lajmi i madh

para 6 muajve - OraInfo

Coutinho mund ta vesh fanellën e PSG-së. Sipas medias braziliane, Esporte Interativo, agjenti i lojtarit të Barçës është në bisedime me PSG, në një marrëveshje që do ta rikthej Neymarin në Camp Nou. Philippe...

Real vjen me transferim të “frikshëm”

para 6 muajve - OraInfo

Real Madrid nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga Pogba Edhe pse është mbyllur afati kalimtar në Angli, gazetat britanike vazhdojnë të besojnë se Paul Pogba mund të largohet nga Manchester United. Nëse në...

Agjenti i Coutinhos në Paris, për ta diskutuar kalimin atje

para 6 muajve - Medial

Sipas medias braziliane, Esporte Interativo, agjenti i lojtarit të Barçës është në bisedime me PSG, në një marrëveshje që do ta rikthej Neymarin në Camp Nou Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar...

"Telenovela Neymar", PSG nuk ka ndërmend të ul çmimin prej 250 milion eurosh

para 6 muajve - Albeu

Pavarësisht se janë të hapur për shitjen e tij, Paris Saint-Germain janë duke mbajtur një çmim shumë të lartë për Neymarin Edhe Barcelona edhe Real Madrid janë të gatshëm për ta sjell brazilianin në radhët...

Përfundon takimi mes Barcelonës dhe PSG-së për Neymar

para 6 muajve - Sovrani

Ka përfunduar pa sjellë asgjë takimi mes drejtuesve të Barcelonës dhe atyre të PSG për yllin brazilian, Neymar. Drejtues të Barcelonës dhe të PSG-së, sot janë takuar në Paris, për të negociuar për transferimin...

“Çmendet” Barça, ofron 100 milionë plus Coutinhon për yllin e madh

para 6 muajve - OraInfo

Barça e do me çdo kush Neymarin. Barcelona ka dërguar një delegacion në Francë për bisedime me Paris Saint-Germain për një marrëveshje për Neymar,përcjell ORAinfo. Menaxheri teknik Eric Abidal, së bashku...

Bale refuzon të jetë pjesë e operacionit “Neymar”, konsideron padi ndaj Realit

para 6 muajve - Koha.net

Greth Bale ka refuzuar të jetë pjesë e ndonjë oferte të Real Madridit për të transferuar yllin e PSG-së, Neymar. Madje, sipas “Sport”, ai ka paralajmëruar me ndërmarrjen e hapave ligjorë ndaj klubit madrilen....

Messi “ka vendosur” për të ardhmen e Neymarit

para 6 muajve - Insajderi

Braziliani Neymar ka qenë ndër emrat më të përfolur në botën e futbollit, pasi ende nuk dihet ku do të luajë në edicionin e ri. Por, me sa duket, ai është afër rikthimit te Barcelona. më shumë në Insporti

Bale refuzon kategorikisht të bëhet pjesë e marrëveshjes për Neymar

para 6 muajve - Albeu

Ylli uellsian nuk dëshiron të përfshihet në marrëveshjen eventuale në mes të Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit për t’u transferuar eventualisht në Francë, ndërkohë që Neymar do të rikthehej në Spanjë...

Barcelona bën ofertën e parë zyrtare për Neymar, pritet përgjigja nga PSG

para 6 muajve - Aktuale

Skuadra e Barcelonës ka bërë edhe ofertën e parë zyrtare për yllin brazilian, Neymar Jr. Gjatë ditës së sotme është raportuar për rikthimin e mundshëm të Neymar në ‘Camp Nou’, dhe hapat që Barcelona ka...

Mediat britanike: Pogba do të transferohet në Real Madrid

para 6 muajve - Albeu

Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve...

Barça ofron 100 milionë euro plus Coutinhon për Neymarin, nis delegacionin në Paris për bisedime

para 6 muajve - Koha.net

Barcelona ka dërguar një delegacion, përfshirë menaxherin teknik Eric Abidal, në Francë për të biseduar me Paris Saint-Germainin për një marrëveshje për transferimin e Neymarit. Siç raporton “RAC1” dhe...

Agjenti i Coutinhos në Paris, për ta diskutuar kalimin atje

para 6 muajve - Tetova Sot

Sipas medias braziliane, Esporte Interativo, agjenti i lojtarit të Barçës është në bisedime me PSG, në një marrëveshje që do ta rikthej Neymarin në Camp Nou Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar...

Messi ndërhynë në transferimin e Neymar: Duhet të vish tek ne

para 6 muajve - InfoShqip

Lionel Messi e ka telefonuar Neymarin menjëherë pasi është zbuluar interesi i madh i Real Madridit për brazilianin. Pesë herë fituesi i Topit të Artë e ka të pamundur të pranojë që një ish-yll i Barçës...

Neymari, afër rikthimit te Barça

para 6 muajve - Epoka e Re

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në “Camp Nou”. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi...

“Neymari e do Barçën, Real Madridin e ka opsion të dytë”

para 6 muajve - Medial

Marcelo Bechler – një gazetar i famshmes sportiv në Brazil, i afërt me përfaqësuesit e Neymarit – beson se sulmuesi brazilian do të preferonte t’i bashkohej Barcelonës këtë verë, mirëpo nuk do ta refuzojë...

PSG ndërpret shitjen e fanellave të Neymar

para 6 muajve - Arbresh

Paris Saint Germaini raportohet të ketë ndërprerë shitjen e fanellave të Neymar në dyqanin e klubit derisa braziliani po i afrohet gjithnjë e më afër rikthimit në Spanjë – te Barcelona ose Real Madridi....

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, e dëshiron Coutinhon dhe Semedon në këmbim

para 6 muajve - Periskopi

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit, transmeton...

PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit

para 6 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

Mediat britanike mendojnë se Pogba do të transferohet në Real Madrid

para 6 muajve - Tetova Sot

Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve...

Bale refuzon të bëhet pjesë e marrëveshjes për “operacionin Neymar”

para 6 muajve - Tetova Sot

Ylli uellsian nuk dëshiron të përfshihet në marrëveshjen eventuale në mes të Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit për t’u transferuar eventualisht në Francë, ndërkohë që Neymar do të rikthehej në Spanjë...

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes

para 6 muajve - Sovrani

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi...

Nis takimi Barcelona-PSG, kjo është oferta e parë për Neymar

para 6 muajve - OraInfo

Neymar ka marrë një lajm të mirë sot. Barcelona ka filluar të negociojë edhe formalisht me Paris Saint-Germainit për të arritur marrëveshje për transferimin e Neymarit gjatë këtij afati kalimtar. Drejtuesit...

Përfundon takimi Barça – PSG në Paris

para 6 muajve - Arbresh

Takimi i zhvilluar në Paris mes delegacionit të FC Barcelonës dhe Leonardo De Araujo, drejtorit sportiv të PSG-së, me emrin e Neymar në tavolinë tashmë ka përfunduar. Menaxheri i Barcelonës, Javier Bordas...

E ardhmja e Pogbas është ende e pasigurt

para 6 muajve - Gazeta Observer

Tregu i transferimeve në Angli është mbyllur qe disa ditë, por e ardhmja e Paul Pogba në Manchester United mbetet e pasigurt. Sipas raportimeve nga Mirror, lojtari akoma mund të largohet nga Djajtë e Kuq...

Bale ka bllokuar transferimin e Neymarit duke kërcnuar se do ta padisë Realin

para 6 muajve - Gazeta Observer

EIBAR, SPAIN - NOVEMBER 24: Gareth Bale of Real Madrid reacts during the La Liga match between SD Eibar and Real Madrid CF at Ipurua Municipal Stadium on November 24, 2018 in Eibar, Spain. (Photo by Juan...

Barcelona ofron 80 milionë euro plus Coutinhon për Neymarin

para 6 muajve - Zhurnal

Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint-Germain rreth 80 milionë euro plus Philippe Coutinho për Neymar. Katalanasit janë të etur për ta rikthyer në radhët e veta lojtarin që i braktisi dy vjet...

Zbulohet oferta që Barcelona do t’ia bëjë PSG-së për Neymarin

para 6 muajve - Tetova Sot

Barcelona ka filluar të negociojë edhe formalisht me Paris Saint-Germainit për të arritur marrëveshje për transferimin e Neymarit gjatë këtij afati kalimtar. Drejtuesit e dy klubeve po mbajnë takime sot....

Në Angli janë të bindur: Reali do Pogba-n, United dorëzohet me 160 milionë euro

para 6 muajve - Koha Jone

Edhe pse merkato e transferimve është mbyllur në në Angli, gazetat britanike vazhdojnë ta shohin Paul Pogba jashtë Manchester United. Në “Old Trafford” nuk mund të gjejnë një zëvendësues për të, por mund...

Pas Perisicit, Bayerni e dëshiron huazimin e Coutinhos

para 6 muajve - GazetaBlic

Gjiganti bavarez duket i vendosur për ta transferuar mesfushorin brazilian të Barcelonës Pasi i siguroi shërbimet e Ivan Perisicit, Bayern Munichu i ka hedhur sytë kah Spanja, shkruan Gazeta Express. Gjiganti...

Bale refuzon të jetë pjesë e operacionit “Neymar”, konsideron padi ndaj Realit

para 6 muajve - Sovrani

Greth Bale ka refuzuar të jetë pjesë e ndonjë oferte të Real Madridit për të transferuar yllin e PSG-së, Neymar. Madje, sipas “Sport”, ai ka paralajmëruar me ndërmarrjen e hapave ligjorë ndaj klubit madrilen....

Bayerni e do huazimin e Coutinhos për dy vjet

para 6 muajve - Tetova Sot

Gjiganti bavarez duket i vendosur për ta transferuar mesfushorin brazilian të Barcelonës Pasi i siguroi shërbimet e Ivan Perisicit, Bayern Munichu i ka hedhur sytë kah Spanja, Gjiganti bavarez ia ka vënë...

“Neymari e do Barçën, Real Madridin e ka opsion të dytë”

para 6 muajve - Tetova Sot

Marcelo Bechler – një gazetar i famshmes sportiv në Brazil, i afërt me përfaqësuesit e Neymarit – beson se sulmuesi brazilian do të preferonte t’i bashkohej Barcelonës këtë verë, mirëpo nuk do ta refuzojë...

Bale refuzon të jetë pjesë e operacionit “Neymar”, konsideron padi ndaj Realit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Greth Bale ka refuzuar të jetë pjesë e ndonjë oferte të Real Madridit për të transferuar yllin e PSG-së, Neymar. Madje, sipas “Sport”, ai ka paralajmëruar me ndërmarrjen e hapave ligjorë ndaj klubit madrilen....

Neymar shumë pranë rikthimit te Barcelona

para 6 muajve - Klan Kosova

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Ndërhyn Messi, bind Neymar të zgjedhë Barçën

para 6 muajve - SuperSport

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qënë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin. 5 herë...

PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit

para 6 muajve - Infokusi

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

Refuzohet një ofertë nga një klub befasues për huazimin e Neymar

para 6 muajve - Arbresh

Presidenti i Santos, Jose Carlos Peres ka zbuluar se klubi brazilian ka tentuar nënshkrimin në formë huazimi me ish lojtarin e tyre – Neymarin. E ardhmja e 27-vjeçarit në PSG vazhdon të mbetet ende e paqartë...

Zbardhet oferta e Barcelonës për Neymar

para 6 muajve - Lexo

Barcelona ka filluar të negociojë edhe formalisht me PSG për të arritur marrëveshjen për transferimin e Neymarit. Barcelona është e përgatitur t’ia ofrojë kampionit francez 100 milionë euro dhe Philippe...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça

para 6 muajve - Top Channel

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

PSG-ja dëshiron ta shesë Neymarin gjatë orëve në vazhdim

para 6 muajve - Medial

Paris Saint-Germaini nuk e do më Neymarin në skuadër dhe, sipas të përditshmes spanjolle Sport, klubi e ka udhëzuar drejtorin sportiv, Leonardon, të arrijë marrëveshje për shitjen e brazilianit gjatë orëve...

Kështu do të duket 11-shja e Real Madridit me Neymarin në përbërje

para 6 muajve - Periskopi

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka refuzuar të mohojë një transferim të vonshëm të Neymarit në “Bernabeu”. Por rivali i përbetuar i Realit, Barcelona ka qenë gjithashtu e lidhur me ish-yllin...

Zyrtarët e Barcelonës nisen për Paris me qëllin transferimin e Neymar-it

para 6 muajve - InfoShqip

Barcelona i ka intensifikuar veprimet për ta kthyer Neymarin në “Camp Nou”. Sipas radios katalanase, RAC1, zyrtarët e Barcelonës kanë udhëtuar në kryeqytetin francez për ta bërë ofertën e parë zyrtare...

Messi “ka vendosur” për të ardhmen e Neymarit

para 6 muajve - Sovrani

Braziliani Neymar ka qenë ndër emrat më të përfolur në botën e futbollit, pasi ende nuk dihet ku do të luajë në edicionin e ri. Por, me sa duket, ai është afër rikthimit te Barcelona. “Do vish tek ne,...

Zyrtarët e Barcelonës nisen për Paris me qëllin transferimin e Neymar-it

para 6 muajve - Albeu

Barcelona i ka intensifikuar veprimet për ta kthyer Neymarin në “Camp Nou”. Sipas radios katalanase, RAC1, zyrtarët e Barcelonës kanë udhëtuar në kryeqytetin francez për ta bërë ofertën e parë zyrtare...

Barça ofron 100 milionë euro plus Coutinhon për Neymarin, nis delegacionin në Paris për bisedime

para 6 muajve - Ekonomia Online

Barcelona ka dërguar një delegacion, përfshirë menaxherin teknik Eric Abidal, në Francë për të biseduar me Paris Saint-Germainin për një marrëveshje për transferimin e Neymarit. Siç raporton “RAC1” dhe...

“Operacioni Neymar”: Agjenti i Coutinhos në Paris

para 6 muajve - Arbresh

Reprezentuesi i Philippe Coutinhos, Kia Joorabchian ka arritur në Paris për të diskutuar transferimin e mundshëm të futbollistit brazilian në PSG. Emisarë nga Barcelona kanë shkuar po ashtu në Paris mëngjesin...

PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit

para 6 muajve - Albeu

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

Zyrtarët e Barcelonës udhëtojnë në Francë për të biseduar me Neymarin

para 6 muajve - GazetaBlic

Kthimi i Neymarit në Barcelonë është shumë afër, njoftojnë zyrtarët e Barcelonës që sot udhëtuan drejt Francës. E ardhmja e 27-vjeçarit në Paris ka qenë e pasigurt gjatë gjithë verës, tani si duket skenari...

PSG-ja largon të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit

para 6 muajve - Medial

Neymari duket se është më afër largimit nga Paris Saint-Germaini sesa kurrë më parë. Së fundi, klubi francez i largoi të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit. Sulmues brazilian, i cili iu bashkua...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 6 muajve - RTV 21

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 6 muajve - TV21

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 6 muajve - Alsat-M

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen. Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit

para 6 muajve - Sovrani

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça, PSG do mjaftohet me…

para 6 muajve - SuperSport

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barcelona

para 6 muajve - Shenja

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Messi bëhet faktor në vendimin e Neymarit për të ardhmen

para 6 muajve - Medial

Lionel Messi është përfshirë në situatën e tensionuar me spekulimet për një transferimin të mundshëm të Neymarit. Edhe Barcelona e edhe Real Madridi po e kërkojnë me ngulm nënshkrimin e yllit të Paris...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça

para 6 muajve - KosovaPress

Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat e quanin të kryer kalimin e tij te Reali i Madridit, telekamerat e emisionit sportiv Jugones kanë filmuar një takim mes drejtuesit...

Pas Perisicit, Bayerni e dëshiron huazimin e Coutinhos

para 6 muajve - Sovrani

Gjiganti bavarez duket i vendosur për ta transferuar mesfushorin brazilian të Barcelonës Pasi i siguroi shërbimet e Ivan Perisicit, Bayern Munichu i ka hedhur sytë kah Spanja, shkruan Gazeta Express. Gjiganti...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça

para 6 muajve - Infokusi

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Nëse e transferojnë Neymarin, Reali heq dorë përfundimisht nga Pogba

para 6 muajve - GazetaBlic

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen. Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

Në Angli janë të bindur: Reali do Pogba-n, United dorëzohet me 160 milionë euro

para 6 muajve - Sovrani

Edhe pse merkato e transferimve është mbyllur në në Angli, gazetat britanike vazhdojnë ta shohin Paul Pogba jashtë Manchester United. Në “Old Trafford” nuk mund të gjejnë një zëvendësues për të, por mund...

Real Madridi do të dorëzohet për Pogban, nëse e merr Neymarin

para 6 muajve - Medial

Real Madridi do t’u japë fund tentimeve për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, nëse arrijnë ta sigurojnë transferimin e yllit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, sipas të përditshmes...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça, PSG do mjaftohet me…

para 6 muajve - Lajm

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Neymar apo Pogba? Njëri do të zbarkojë në Real Madrid

para 6 muajve - OraInfo

Real Madridi do të dorëzohet për Pogban, nëse e merr Neymarin. Real Madridi do t’u japë fund tentimeve për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, nëse arrijnë ta sigurojnë transferimin...

Po vjen Neymar, delegacioni i Barcelonës udhëton drejt Parisit

para 6 muajve - Sovrani

Josep Maria Bartomeu dhe Barcelona ende nuk po heqin dorë nga ndjekja e tyre për Neymar dhe, përkundër faktit që Paris Saint-Germain nuk kanë dëshirë të merren me një klub për të cilin kanë shqetësime...

Ndërhyn Messi, bind Neymar-in të zgjedhë Barcelonën?

para 6 muajve - Gazeta Observer

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qenë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin. 5 herë...

Zyrtarët e Barcelonës nisen për Paris me qëllin transferimin e Neymar-it

para 6 muajve - Fakti Ditor

Barcelona i ka intensifikuar veprimet për ta kthyer Neymarin në “Camp Nou”. Sipas radios katalanase, RAC1, zyrtarët e Barcelonës kanë udhëtuar në kryeqytetin francez për ta bërë ofertën e parë zyrtare...

Zyrtarët e Barcelonës udhëtojnë në Paris për transferimin e Neymarit

para 6 muajve - Arbresh

Barcelona i ka intensifikuar tentimet për ta kthyer Neymarin nga Paris Saint-Germaini në “Camp Nou”. Sipas radiostacionit katalonas, RAC1, zyrtarët e Barcelonës kanë udhëtuar në kryeqytetin francez për...

PSG-ja dëshiron ta shesë Neymarin gjatë orëve në vazhdim

para 6 muajve - Arbresh

Paris Saint-Germaini nuk e do më Neymarin në skuadër dhe, sipas të përditshmes spanjolle Sport, klubi e ka udhëzuar drejtorin sportiv, Leonardon, të arrijë marrëveshje për shitjen e brazilianit gjatë orëve...

PSG-ja ndaloi së shituri fanellat me emrat e Neymarit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Paris Saint-Germain ka ndaluar shitjen e bluzave me emrin e sulmuesit brazilian, Neymar. Futbollisti 27-vjeçar është i lidhur me një largim nga kampionët francez gjatë gjithë verës dhe duket se mund të...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 6 muajve - Infokusi

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen. Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

Njihuni me ofertën konkrete të Barcelonës për Neymar

para 6 muajve - Sovrani

Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint-Germain midis 60 dhe 80 milionë euro plus Philippe Coutinho për Neymar, transmeton Sovrani.info. Katalanasit janë të dëshpëruar për rikthimin e ish-lojtarit...

PSG kërkon Dembele nga Barcelona në shkëmbim të Neymar

para 6 muajve - Fakti Ditor

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

Neymar, Barcelona fillon bisedimet me PSG

para 6 muajve - Gazeta e re

Barcelona ka filluar bisedimet me PSG për brazilianin, Neymar. Mediet spanjolle thonë se gjiganti francez është i gatshëm për të shkëmbyer Neymar për sulmuesin e Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka pasur...

PSG-ja largon të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit

para 6 muajve - Arbresh

Neymari duket se është më afër largimit nga Paris Saint-Germaini sesa kurrë më parë. Së fundi, klubi francez i largoi të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit. Sulmues brazilian, i cili iu bashkua...

Bale në dilemë, pret për shkarkimin e Zidane ose tenton Kinën

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ylli i Real Madrid, Gareth Bale, është në pozitën më të palakmueshme në karrierën e tij. Bale nuk po kalon kohë aspak të mirë tek Real Madrid, me trajnerin Zinedine Zidane që nuk bën llogaritë në shërbimet...

Neymar në ankand, gjiganti spanjoll ofron kartonin e brazilianit dhe 80 mln euro

para 6 muajve - Newsport

Kur u duk se rrugët e dërgonin te Reali i Madridit, Barcelona është zgjuar dhe ka bërë një ofertë konkrete për Neymar JR. Braziliani ka dalë totalisht nga planet e Thomas Tuchel dhe PSG mendon të heq dorë...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 6 muajve - Gazeta e re

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen. Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

Messi bëhet faktor në vendimin e Neymarit për të ardhmen

para 6 muajve - Periskopi

Lionel Messi është përfshirë në situatën e tensionuar me spekulimet për një transferimin të mundshëm të Neymarit. Edhe Barcelona e edhe Real Madridi po e kërkojnë me ngulm nënshkrimin e yllit të Paris...

Pas Perisic, kjo pritet të jetë goditja tjetër e madhe e Bayern -it

para 6 muajve - Sovrani

Bayern Munich janë të gatshëm të hyjnë në bisedime me Barcelonën për Philippe Coutinhon, por ata janë të interesuar vetëm ta marrin atë në huazim, sipas Mundo Deportivo. Barca i ka ofruar brazilianin kampionëve...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 6 muajve - KosovaPress

Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona janë favorit të nënshkruajnë me brazilianin, por...

Dje ishte ditë e madhe për operacionin Neymar – Barcelona

para 6 muajve - Sovrani

Avokati i Paris Saint-Germain, Juan de Dios Crespo, i cili depozitoi klauzolën prej 222 milionë eurosh të Neymar në Barcelona dy vjet më parë, u pa të mbërrijë në Camp Nou të hënën, transmeton Sovrani.info....

Neymar – Barça, Tuchel merr situatën në dorë, kjo është kërkesa e tij për katalanasit

para 6 muajve - Sovrani

Kryetrajneri i Paris Saint-Germain Thomas Tuchel kërkon direkt nga Barcelona që Ousmane Dembele të përfshihet në marrëveshjen për Neymar, raporton le10sport, përcjellë Sovrani.info. PSG kërkon shumë para...

Barcelona e frustruar me bisedimet për transferimin e Neymar

para 6 muajve - Klan Kosova

Sipas Sport, bisedimet midis skuadrave Paris Saint-Germain dhe Barcelonës për transferimin e brazilianit Neymar, kanë ngecur. PSG është e gatshme që ta lejojë futbollistin 27 vjeçar të largohet nga klubi,...

E bujshme, avokat i PSG takim në zyrat e Barcelonës

para 6 muajve - BalkanWeb

Avokati i Paris Saint-Germain, Juan de Dios Crespo, i cili depozitoi klauzolën prej 222 milion eurosh të Neymar në Barcelona dy vjet më parë, u pa të mbërrijë në Camp Nou të hënën. Presidenti i Barcelona,...

PSG ndalon shitjen e bluzave të Neymar në dyqanet e klubit

para 6 muajve - BalkanWeb

Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain duket më i afërt se kurrë dhe si i tillë, kampionët e Ligue 1 duket se kanë ndaluar shitjen e bluzës së brazilianit në dyqanin e klubeve të tyre. Është ylli tjetër...

Bayern Munich hyn në garë për mesfushorin e Barcelonës, Coutinho

para 6 muajve - BalkanWeb

Bayern Munich ka shprehur interes për Philippe Coutinho, por ata ende nuk kanë hyrë në negociata me Barcelonën për nënshkrimin e brazilianit. Pala katalanase mezi pret ta largojë lojtarin këtë verë i cili...

Zidane beson te Jamesi e Bale

para 6 muajve - Koha.net

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë se ka besim te dyshja James Rodriguez dhe Gareth Bale. Të dy lojtarët janë lidhur me një largim nga “Santiago Bernabeu”, mirëpo klubi ende nuk ka vendosur...

Neymar merr një ftesë interesante nga lojtarët e Real Madridit

para 6 muajve - OraInfo

Lojtarët e Real Madridit ftojnë Neymarin t’u bashkohet në Bernabeu. Lojtarët e Real Madridit kanë biseduar me Neymarin për të bindur yllin e Paris Saint-Germain për t’u bashkuar me ta në Bernabeu, thonë...

Coutinho shumë afër kalimit tek Bayern

para 6 muajve - Klan Kosova

Kampionët gjerman janë duke kërkuar përforcime dhe atyre i është ofruar ylli i Brazilit. Sipas asaj që ka raportuar Bild përcjellë Klan Kosova, Bayern Munchen i është ofruar Philippe Countinho por ata...

Lojtarët e Real Madridit ftojnë Neymarin t’u bashkohet në Bernabeu

para 6 muajve - InfoShqip

Lojtarët e Real Madridit kanë biseduar me Neymarin për të bindur yllin e Paris Saint-Germain për t’u bashkuar me ta në Bernabeu, thonë burimet për ESPN FC. Drejtori sportiv i skuadrës franceze, Leonardo...

Neymar drejt largimit? PSG heq nga dyqani zyrtar fanellën e brazilianit

para 6 muajve - Opinion

Duket se largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain është shumë i afërt. Krisja mes Neymar dhe PSG konfirmohet ga veprimet e fundit të klubit, i cili ka hequr nga dyqani zyrtar i saj fanellën me numër 10...

Parisi i kërkon të shporret, për Neymar ka një “El Clasico” në merkato

para 6 muajve - Gazeta Tema

I gjithë Parisi po “zien” për çështjen “Neymar”. Qëndrimi i sulmuesit brazilian në kryeqytetin francez është i pamundur dhe kjo u kuptua qartë edhe gjatë përballjes së parë të kampionatit, e fituar thellë...

‘Bild’ zbulon detajet lidhur me Coutinho – Bayern

para 6 muajve - GazetaBlic

Philippe Coutinho është futur në një tjetër udhëkryq, duke kërkuar rrugëdalje për të ardhmen e tij. Kampionët e Bundesliga, Bayern Munich, janë skuadra e fundit që përmendet si një destinacion i mundshëm...

Coutinho në Bayern, zbulohen detaje të reja

para 6 muajve - OraInfo

E ardhmja e Philippe Coutihnos është tani një temë shumë e diskutuar në botën e futbollit. Kampionët e Bundesliga, Bayern Munich, janë skuadra e fundit që përmendet si një destinacion i mundshëm për brazilianin...

Largimi i Neymar nga PSG çështje orësh, ja çfarë hapi ka ndërmarrë skuadra

para 6 muajve - Koha.mk

Ylli brazilian i futbollit ka marrë vëmendje të madhe gjatë kësaj vere, me emrin e tij që lidhet me një largim të mundshëm nga PSG, largim ky që tashmë duket se është vetëm çështje orësh. Sot përfaqësuesit...

Prestigjozja gjermane: Coutinho i ofrohet Bayernit

para 6 muajve - Albeu

Kampionët gjerman janë duke kërkuar përforcime dhe atyre i është ofruar ylli i Brazilit Sipas asaj që ka raportuar Bild, Bayern Munich i është ofruar Philippe Countinho por ata ende nuk kanë bërë ofertë...

Real Madrid ofertë të re për Neymar

para 6 muajve - Opinion

Real Madrid duket se nuk do të heqë dorë nga braziliani Neymar. Mësohet se pas lajmeve ku thuhet se braziliani do që të largohet nga PSG, Reali ka nisur të bëjë ofertat e para konkrete për të. Në garën...

Nuk bën pjesë në planet e Barçës, Bayern në sulm për yllin brazilian

para 6 muajve - Vizion Plus

Bayern Munich është hedhur në sulm për të transferuar në “Allianz Arena” yllin brazilian të Barcelonës Philippe Coutinho. Sipas Mundo Deportivo, Bayern ka nisur prej kohësh bisedimet me Barçën dhe shumë...

Avokati i cili pagoi klauzolën e Neymar, rikthehet në Camp Nou

para 6 muajve - Medial

Avokati i Paris Saint-Germain, Juan de Dios Crespo, i cili kishte depozistuar 222 milionë euro për klauzolën e lojtarit në Barcelonë dy vite më parë, është parë të hënën duke hyrë në Camp Nou Presidenti...

Coutinho është në shitje, nisin bisedimet me Bayernin

para 6 muajve - Koha Jone

Philippe Coutinho është në kërkim të një skuadre për sezonin e ri. Pasi iu mbyllën të gjitha dyert për të firmosur me një nga skuadrat e mëdha të Premier League-s për futbollistin brazilian po studiohen...

‘Bild’ zbulon detajet lidhur me Coutinho – Bayern

para 6 muajve - Lajm

Kampionët e Bundesliga, Bayern Munich, janë skuadra e fundit që përmendet si një destinacion i mundshëm për brazilianin Coutinho. ‘Bild’ raporton se Bayernit i është ofruar Coutinho, por skuadra gjermane...

Bild: Coutinho i ofrohet Bayernit

para 6 muajve - Tetova Sot

Kampionët gjerman janë duke kërkuar përforcime dhe atyre i është ofruar ylli i Brazilit Sipas asaj që ka raportuar Bild, Bayern Munich i është ofruar Philippe Countinho por ata ende nuk kanë bërë ofertë...

Zgjedhje e 5-të në sulmin e Barçës, braziliani pëlqehet nga Bayerni

para 6 muajve - Koha.mk

Philippe Coutinho nuk ka të ardhme te Barcelona. Pasi iu mbyllën të gjitha dyert për të firmosur me një nga skuadrat e mëdha të Premier League-s (merkatoja në hyrje në Premier skadoi më 8 gusht) për futbollistin...

Bayerni me ofertë për Coutinhon

para 6 muajve - Koha.net

Kampioni i Gjermanisë, Bayern Munch dëshiron ta ketë në radhët e veta yllin e Barcelonës, Philippe Coutinhon. Mundo Deportivo raporton se Bayerni tashmë ka kontaktuar me përfaqësuesit e Coutinhos për një...

Parisi i kërkon të shporret, për Neymar ka një “El Clasico” në merkato

para 6 muajve - SuperSport

I gjithë Parisi po “zien” për çështjen “Neymar”. Qëndrimi i sulmuesit brazilian në kryeqytetin francez është i pamundur dhe kjo u kuptua qartë edhe gjatë përballjes së parë të kampionatit, e fituar thellë...

Barcelona nis bisedimet me avokatin e njohur për transferimin e Neymarit

para 6 muajve - Koha Jone

Barcelona është klubi i parë që ka nisur bisedimet zyrtare për transferimin e Neymar. Mediat iberike shkruajnë se sulmuesi brazilian i ka prishur marrëdhëniet me klubin parisien dhe ëndërron një rikthim...

Barça i lutet gjigantit evropian: “Merreni Philippe Coutinhon”

para 6 muajve - Sovrani

Kampionët gjermanë kërkojnë përforcime në pozicionin e yllit brazilian, transmeton Sovrani.info. Bayern Munichut i është ofruar Philippe Coutinho por nuk ka bërë një qasje për sulmuesin e Barcelonës, raporton...

Zidane llogarit në Jamesin te Real Madridi

para 6 muajve - Zhurnal

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, llogarit në shërbimet e James Rodriguezit për sezonin e ri, duke vënë në dyshim transferimin e tij në Serie A. Napoli është një prej klubeve më të interesuara...

Zgjedhje e 5-të në sulmin e Barçës, braziliani pëlqehet nga Bayerni

para 6 muajve - SuperSport

Philippe Coutinho nuk ka të ardhme te Barcelona. Pasi iu mbyllën të gjitha dyert për të firmosur me një nga skuadrat e mëdha të Premier League-s (merkatoja në hyrje në Premier skadoi më 8 gusht) për futbollistin...

Nuk ndalet Bayern pas Perisic, arrin akordin me mesfushorin e Barcelonës

para 6 muajve - Newsport

Bayern Munchen është aktivizuar këto ditë në merkato, pas thirrjeve të lojtarëve “big” të skuadrës si Leëandovski dhe Muller se: “situata në kampin bavarez nuk ishte normale pa përforcime”. Bayern ka konfirmuar...

Zidane merr vendim për James dhe Bale

para 6 muajve - OraInfo

Zindane nuk i do në skuadër Bale dhe James. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane insiston se Gareth Bale dhe James Rodriguez kanë 100 përqind të mbështetjes së tij, por nuk përjashton shitjet e tyre...

Edhe Bayerni hyn në garë për Coutinhon

para 6 muajve - Tetova Sot

Philippe Coutinho është njëri prej futbollistëve më të përfolur në afatin kalimtar të verës. Garës për mesfushorin brazilian i është futur edhe Bayern Munichu “Telenovela” Philippe Coutinho po vazhdon...

Neymar në Barcelonë? Përfaqësuesit e tij mbërrijnë në zyrat e klubit

para 6 muajve - OraInfo

Po diskutohet për të ardhmen e yllit Brazilian. E ardhmja e Neymar është diskutuar shumë gjatë ditëve të fundit, me Barcelonën dhe Real Madridin të dëshpëruar për të nënshkruar me sulmuesin e Paris Saint-Germain....

Zidane e konfirmon: Neymar dhe Pogba janë në planet e Realit

para 6 muajve - Klan Kosova

Reali i Madridit po mendon seriozisht për të afruar në skuadër Neymar Jr ndërkohë që nuk ka hequr dorë as nga Paul Pogba pavarsisht se merkatoja në Premier League është mbyllur dhe në këtë moment Manchester...

Zidane e konfirmon: Neymar dhe Pogba janë në planet e Realit

para 6 muajve - Lajm

Reali i Madridit po mendon seriozisht për të afruar në skuadër Neymar Jr ndërkohë që nuk ka hequr dorë as nga Paul Pogba pavarsisht se merkatoja në Premier League është mbyllur dhe në këtë moment Manchester...

Kjo FOTO po zbulon klubin e ri të Neymarit, agjenti takon…

para 6 muajve - Fakti Ditor

Neymar është akoma edhe më pranë rikthimit në Barcelonë Kampionët e Spanjës janë favorit për ta rikthyer yllin brazilian që të veshë sërish fanellën katalanase. Gjatë ditës së sotme, avokati i Neymar është...

Zhvillim i ri për Coutinhon, del në skenë Bayern Munchen

para 6 muajve - Fakti Ditor

Kohët e fundit u fol se Philipe Coutinho ishte pranë transferimit në Premier Ligë, me Arsenalin dhe Tottenhamin, të interesuar për të. Gjithsesi merkato në Angli tashmë është mbyllur, lojtari vazhdon të...

Real Madrid insiston për Pogba, Manchester United kërkon një shifër rekord

para 6 muajve - Newsport

Paul Pogba vazhdon të jetë në qendër të merkatos së Real Madrid. Skuadra spanjolle nuk ka hequr dorë nga mesfushori francez dhe dëshiron ta ketë në skuadër. Sipas asaj që raporton “El Chiringuito TV”,...

Reali e ka seriozisht për Pogba dhe Neymar, Zidane e konfirmon

para 6 muajve - Koha Jone

Reali i Madridit nuk ka e ka mbyllur merkaton, pasi po mendon për dy goditje të tjera të mëdha si Neymar dhe Paul Pogba. Edhe pse merkato në Angli është mbyllur, Djajtë e Kuq mund ta shesin francezin....

Zidane thotë se ka besim te Rodriguez dhe Bale

para 6 muajve - Koha.net

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë se ka besim te James Rodriguez dhe Gareth Bale. Të dy lojtarët janë lidhur me një largim nga “Santiago Bernabeu”, mirëpo klubi ende nuk ka vendosur t’i...

Avokatët e Neymarit gjenden në Spanjë për të biseduar me Barcelonën

para 6 muajve - Periskopi

Tifozët e Barcelonës janë duke e ëndërruar një rikthim të Neymarit. Sulmuesi brazilian vetëm sa kishte filluar të linte gjurmë në klub, pasi kishte shënuar 105 gola në 186 paraqitje. Lojtari 27-vjeçar...

Kylian Mbappe: Mos gënjejmë veten, PSG nuk mund të jetë njësoj pa Neymar

para 6 muajve - Gazeta Tema

“Drama” që rrethon Neymar nuk mund të vazhdojë pa fund. Braziliani do të mbetet te PSG, ose do të kthehet në La Liga, ku Barcelona e Real Madridi janë në garë për shërbimet e tij. Këto janë tri mundësitë...

Bayerni interesohet për Coutinhon

para 6 muajve - Epoka e Re

Bayern Munchen është duke shikuar mundësinë e përforcimeve në këtë afat kalimtar. Skuadra gjermane pas marrëveshjes me kroatin e Interit, Ivan Perisiq është duke synuar edhe transferimin e Philippe Coutinho...

Zidane, pas humbjes nga Roma: Llogaris në Bale dhe James

para 6 muajve - Iliria News

Zidane momentalisht është i mbështetur për muri. Asgjë s’po shkon siç duhet për trajnerin francez, i cili deri më tani nuk ka arritur të ndërtojë një skuadër siç duhet. Pas humbjes nga Roma pas ekzekutimit...

Bayern Munich tenton transferimin e Coutinhos

para 6 muajve - Gazeta Observer

Barcelona është duke e kërkuar me ngulm shitjen e Philippe Coutinhos në këtë afat kalimtar. Skuadra katalunase është e zhgënjyer me formën që ka treguar gjatë një viti e gjysmë anësori brazilian, andaj...

Edhe Bayerni hyn në garë për Coutinhon

para 6 muajve - Iliria News

Philippe Coutinho është njëri prej futbollistëve më të përfolur në afatin kalimtar të verës. Garës për mesfushorin brazilian i është futur edhe Bayern Munichu “Telenovela” Philippe Coutinho po vazhdon...

Largimi i Neymarit nga PSG-ja çështje orësh

para 6 muajve - Ekonomia Online

Pasi disa muajve në qendrën e vëmendjes, “drama” Neymar duket se do të marrë fund gjatë kësaj jave. Ylli brazilian i futbollit ka marrë vëmendje të madhe gjatë kësaj vere, me emrin e tij që lidhet me një...

Reagimi i Zidanit kur pyetet për Pogban dhe Neymarin

para 6 muajve - Aktuale

Zidane është në një udhëkryq. Skuadra e tij nuk e ka gjetur balancin e duhur dhe duket sikur i mungojnë edhe disa futbollistë për të kompletuar skuadrën. Pogba e Neymar janë objektivat e Los Blancos, por...

Neymar, Barcelona fillon bisedimet me PSG

para 6 muajve - Alsat-M

Barcelona ka filluar bisedimet me PSG për brazilianin, Neymar. Mediet spanjolle thonë se gjiganti francez është i gatshëm për të shkëmbyer Neymar për sulmuesin e Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka pasur...

Edhe Bayerni hyn në garë për Coutinhon

para 6 muajve - Medial

Philippe Coutinho është njëri prej futbollistëve më të përfolur në afatin kalimtar të verës. Garës për mesfushorin brazilian i është futur edhe Bayern Munichu “Telenovela” Philippe Coutinho po vazhdon...

Barcelona fillon bisedimet me PSG-në për Neymarin

para 6 muajve - Koha.net

Barcelona ka filluar bisedimet me PSG-në për brazilianin, Neymar. Mediet spanjolle thonë se gjiganti francez është i gatshëm për të shkëmbyer Neymarin për sulmuesin e Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka...

“Dridhet” Barcelona, ja kush po rrëmben Coutinho

para 6 muajve - OraInfo

Bayern Munich ka bërë kontakt me përfaqësuesit e Philippe Coutinho për të diskutuar një transferim të mundshëm nga Barcelona raporton Mundo Deportivo. Gjigantët e Bundesligës janë të etur të vazhdojnë...

Asgjë siç duhet: Zidane mbështetet për muri

para 6 muajve - InfoShqip

Zidane momentalisht është i mbështetur për muri. Asgjë s’po shkon siç duhet për trajnerin francez, i cili deri më tani nuk ka arritur të ndërtojë një skuadër siç duhet. Pas humbjes nga Roma pas ekzekutimit...

Pogba e ka ende një sy tek Real-i?

para 6 muajve - InfoShqip

Duket se për Pogban nuk është mbyllur merkato, edhe pse po për Manchester United. Pogba, 26-vjeçar, gjatë gjithë vetës ka kërkuar largimin nga Manchester United, për të provuar një aventurë të re në Spanjë...

Mbape: PSG nuk mund të jetë njësoj pa Neymar

para 6 muajve - Lexo

“Drama” që rrethon Neymar nuk mund të vazhdojë pa fund. Braziliani do të mbetet te PSG, ose do të kthehet në La Liga, ku Barcelona e Real Madridi janë në garë për shërbimet e tij. Këto janë tri mundësitë...

Përfaqësuesit e Neymar mbërrijnë në zyrat e Barcelonës

para 6 muajve - Arbresh

E ardhmja e Neymar është diskutuar shumë gjatë ditëve të fundit, me Barcelonën dhe Real Madridin të interesuar për të nënshkruar me sulmuesin e Paris Saint-Germain. Gjithsesi, TV3 ka nxjerrë një fotografi...

Nga Bale te James, Pogba dhe Neymar; Zidane vendos pikat mbi “I”

para 6 muajve - Gazeta Tema

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, insiston se Gareth Bale dhe James Rodriguez kanë 100 përqind të mbështetjes së tij, por nuk pranoi të përjashtojë shitjet e tyre përpara fundit të merkatos së...

Coutinho vazhdon edhe një sezon me Barcelonën

para 6 muajve - Koha.net

Philippe Coutinho duket së më në fund ka vendosur për të ardhmen e tij. Ai duket se ka vendosur të qëndroj në Camp Nou, duke ditur se afati kalimtar veror në Angli ka përfunduar. Sipas prestigjiozes, Marca,...

Zidane e konfirmon: Neymar dhe Pogba janë në planet e Realit

para 6 muajve - SuperSport

Reali i Madridit po mendon seriozisht për të afruar në skuadër Neymar Jr ndërkohë që nuk ka hequr dorë as nga Paul Pogba pavarsisht se merkatoja në Premier League është mbyllur dhe në këtë moment Manchester...

Reagimi i Zidanit kur pyetet për Pogban dhe Neymarin

para 6 muajve - Medial

Zidane është në një udhëkryq. Skuadra e tij nuk e ka gjetur balancin e duhur dhe duket sikur i mungojnë edhe disa futbollistë për të kompletuar skuadrën. Pogba e Neymar janë objektivat e Los Blancos, por...

U pyet për Pogban dhe Neymar, Zidane jep një përgjigje interesante

para 6 muajve - GazetaBlic

Zidane është në një udhëkryq. Skuadra e tij nuk e ka gjetur balancin e duhur dhe duket sikur i mungojnë edhe disa futbollistë për të kompletuar skuadrën. Pogba e Neymar janë objektivat e Los Blancos, por...

Bayern interesohet për Coutinhon

para 6 muajve - KosovaPress

Kampioni i Gjermanisë ka kontaktuar Barcelonën për mundësinë e transferimit të brazilianit në “Allianz Arena”, transmeton KosovaPress. Bayern pos brazilianit është duke u interesuar edhe për yllin e Cityt,...

Coutinho vendos të mos largohet nga Barcelona

para 6 muajve - TV21

Do të qëndrojë në Camp Nou Do të qëndrojë në Camp Nou Philippe Coutinho duket së më në fund ka vendosur rreth të ardhmes së tij. Ai duket se ka vendosur të qëndrojë në Camp Nou, duke ditur se afati kalimtar...

Coutinho vendos të mos largohet nga Barcelona

para 6 muajve - RTV 21

Do të qëndrojë në Camp Nou Philippe Coutinho duket së më në fund ka vendosur rreth të ardhmes së tij. Ai duket se ka vendosur të qëndrojë në Camp Nou, duke ditur se afati kalimtar veror në Angli ka përfunduar....

Asgjë siç duhet: Zidane mbështetet tek muri

para 6 muajve - Albeu

Zidane momentalisht është i mbështetur për muri. Asgjë s’po shkon siç duhet për trajnerin francez, i cili deri më tani nuk ka arritur të ndërtojë një skuadër siç duhet. Pas humbjes nga Roma pas ekzekutimit...

Pogba e ka ende një sy tek Real-i?

para 6 muajve - Albeu

Duket se për Pogban nuk është mbyllur merkato, edhe pse po për Manchester United . Pogba , 26-vjeçar, gjatë gjithë vetës ka kërkuar largimin nga Manchester United , për të provuar një aventurë të re në...

Neymar –Barcelona, ky është lajmi i fundit

para 6 muajve - OraInfo

Bisedimet midis Paris Saint-Germain dhe Barcelona për një marrëveshje për Neymar kanë ngecur. PSG është e gatshme ta lërë brazilianin të largohet nga klubi këtë verë, por Barca beson se pala franceze është...

Zidane: Kam besim te Bale dhe James

para 6 muajve - Shenja

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane ka thënë se ka besim të James Rodriguez dhe Gareth Bale. Të dy lojtarët janë lidhur me një largim nga “Santiago Bernabeu”, mirëpo klubi ende nuk ka vendosur t’i shesë....

Barcelona fillon bisedimet me PSG-në për Neymarin

para 6 muajve - Tetova Sot

Barcelona ka filluar bisedimet me PSG-në për brazilianin, Neymar. Mediet spanjolle thonë se gjiganti francez është i gatshëm për të shkëmbyer Neymarin për sulmuesin e Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka...

Merret vendimi, këtë fanellë do vesh Coutinho

para 6 muajve - OraInfo

Philippe Coutinho, ka vendosur të mbetet te Barcelona. Marca raporton se menaxheri Ernesto Valverde ishte i prirur të lëvizë në ish-mesfushorin e Liverpoool me shpresën për të liruar fonde për një transferim...

Zidane, pas humbjes nga Roma: Llogaris në Bale dhe James

para 6 muajve - Medial

Zidane momentalisht është i mbështetur për muri. Asgjë s’po shkon siç duhet për trajnerin francez, i cili deri më tani nuk ka arritur të ndërtojë një skuadër siç duhet. Pas humbjes nga Roma pas ekzekutimit...

Zidane e konfirmon: Neymar dhe Pogba janë në planet e Realit

para 6 muajve - Shenja

Reali i Madridit po mendon seriozisht për të afruar në skuadër Neymar Jr ndërkohë që nuk ka hequr dorë as nga Paul Pogba pavarsisht se merkatoja në Premier League është mbyllur dhe në këtë moment Manchester...

Zidane thotë se ka besim te Rodriguez dhe Bale

para 6 muajve - Ekonomia Online

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë se ka besim te James Rodriguez dhe Gareth Bale. Të dy lojtarët janë lidhur me një largim nga “Santiago Bernabeu”, mirëpo klubi ende nuk ka vendosur t’i...

E konfirmon Zidane: Duam transferimin e Pogbas dhe Neymarit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Reali i Madridit ende nuk ka hequr dorë nga transferimi i Paul Pogbas nga Manchester United. Gjithashtu skuadra spanjolle është duke tentuar të transferon edhe sulmuesin e PSG-së, Neymar. “Deri më 2 shtator...

E konfirmon Zidane: Duam transferimin e Pogbas dhe Neymarit

para 6 muajve - Epoka e Re

Reali i Madridit ende nuk ka hequr dorë nga transferimi i Pagul pogbas nga Manchester United. Gjithashtu skuadra spanjolle është duke tentuar të transferon edhe sulmuesin e PSG-së, Neymar. “Deri më 2 shtator...

“Bale, James, Pogba dhe Neymar”, Zidane flet pa dorashka

para 6 muajve - Lexo

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, insiston se Gareth Bale dhe James Rodriguez kanë 100 përqind të mbështetjes së tij, por nuk pranoi të përjashtojë shitjet e tyre përpara fundit të merkatos së...

Barcelona nis bisedimet me PSG për Neymarin

para 6 muajve - Periskopi

Barcelona ka filluar bisedimet me PSG për brazilianin, Neymar. Mediet spanjolle thonë se gjiganti francez është i gatshëm për të shkëmbyer Neymar për sulmuesin e Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka pasur...

Zidane: Kam besim te Bale dhe James

para 6 muajve - Periskopi

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane ka thënë se ka besim të James Rodriguez dhe Gareth Bale. Të dy lojtarët janë lidhur me një largim nga “Santiago Bernabeu”, mirëpo klubi ende nuk ka vendosur t’i shesë....

Zidane: Kam besim te Bale dhe James

para 6 muajve - KosovaPress

Të dy lojtarët janë lidhur me një largim nga “Santiago Bernabeu”, mirëpo klubi ende nuk ka vendosur t’i shesë, transmeton KosovaPress. Kolumbiani është i kërkuar nga Atletico dhe Napoli, ndërsa uellsiani...

Edhe Bayerni hyn në garë për Coutinhon

para 6 muajve - Arbresh

Philippe Coutinho është njëri prej futbollistëve më të përfolur në afatin kalimtar të verës. Garës për mesfushorin brazilian i është futur edhe Bayern Munichu “Telenovela” Philippe Coutinho po vazhdon...

Zidane e konfirmon: Neymar dhe Pogba janë në planet e Realit

para 6 muajve - Sovrani

Reali i Madridit po mendon seriozisht për të afruar në skuadër Neymar Jr ndërkohë që nuk ka hequr dorë as nga Paul Pogba pavarsisht se merkatoja në Premier League është mbyllur dhe në këtë moment. Manchester...

Neymar, Barcelona fillon bisedimet me PSG

para 6 muajve - KosovaPress

Mediet spanjolle thonë se gjiganti francez është i gatshëm për të shkëmbyer Neymar për sulmuesin e Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka pasur një takim brenda dy klubeve para disa ditëve dhe ka shumë spekulime...

Coutinho vendos të mos largohet nga Barcelona

para 6 muajve - KosovaPress

Ai duket se ka vendosur të qëndroj në Camp Nou, duke ditur se afati kalimtar veror në Angli ka përfunduar. Sipas prestigjiozes, Marca, ishte vet trajneri Valverde ai i cili po mundohej ta bënte të mundshme...

Bëri paraqitje fantastike ndaj Chelsea, por mendjen e ka tek Reali

para 6 muajve - KosovaPress

Pogba, 26-vjeçar, gjatë gjithë verës ka kërkuar largimin nga Manchester United, për të provuar një aventurë të re në Spanjë me fanellën e Real Madridit. Por, Ole Gunnar Solskjaer nguli këmbë se Pogba është...

Bëri paraqitje fantastike ndaj Chelserat, por mendjen e ka tek Reali

para 6 muajve - KosovaPress

Pogba, 26-vjeçar, gjatë gjithë vetës ka kërkuar largimin nga Manchester United, për të provuar një aventurë të re në Spanjë me fanellën e Real Madridit. Por, Ole Gunnar Solskjaer nguli këmbë se Pogba është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK