http://kariera.mk

Rivaliteti me Messin, Ronaldo: Kam fituar me klube të ndryshme

para 5 muajve - BalkanWeb

Debati se kush është futbollisti më i mirë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo nuk do të ketë kurrë një përgjigje përfundimtare, megjithatë sulmuesi portugez ka vendosur të distancohet nga homologu i tij...

Ronaldo: Nuk kam nevojë për para, dua historinë me Juventusin

para 5 muajve - Portalb

Sezoni i ri po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta arrijë synimin e madh të Juventusi, fitoren në Ligën e Kampionëve. Portugezi zbuloi për DAZN se për çfarë punon, duke treguar se më në ka nevojë për...

Ronaldo: Nuk kam nevojë për para, dua historinë me Juventusin

para 5 muajve - Telegrafi

Cristiano Ronaldo. (Photo by Yifan Ding/Getty Images)

Ronaldo: Nuk kam nevojë për para, dua historinë me Juventusin

para 5 muajve - InfoShqip

Sezoni i ri po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta arrijë synimin e madh të Juventusi, fitoren në Ligën e Kampionëve. Portugezi zbuloi për DAZN se për çfarë punon, duke treguar se më në ka nevojë për...

Ronaldo: Messi është fantastik …

para 5 muajve - GazetaBlic

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo, ka dhënë disa komente lidhur me ‘rivalin’ e tij, Lionel Messi. Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi janë dyshja që bëjnë pjesë në debatin më të madh në futboll, pra në...

Ronaldo “çmend” Messin me këtë deklaratë

para 5 muajve - OraInfo

Ronaldo nuk i ka kursyer fjalët e mira për Messin. Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo, ka dhënë disa komente lidhur me ‘rivalin’ e tij, Lionel Messi. Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi janë dyshja që bëjnë...

Ronaldo tregon dallimin mes tij e Messit

para 5 muajve - Shenja

Cristiano Ronaldo ka dhënë mendimin e tij për rivalitetin e madh mes tij dhe Lionel Messit, duke deklaruar se dallimi qëndron se portugezi ka fituar Ligën e Kampionëve me më shumë se një klub. Debati se...

Ronaldo: Messi është fantastik, do të mbahet mend gjithmonë

para 5 muajve - Aktuale

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo, ka dhënë disa komente lidhur me ‘rivalin’ e tij, Lionel Messi. Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi janë dyshja që bëjnë pjesë në debatin më të madh në futboll, pra në...

“Maradona” i Ballkanit: Me Neymar, Reali fiton Champions-in. Më i forti është Messi

para 5 muajve - Gazeta Tema

George Hagi beson se blerja e Neymar është garancia më e mirë që Real Madridi të kthehet te sukseset e mëdha. Ndër të tjera, qenia e yllit brazilian midis Realit dhe Barcelonës është një ndjenjë, që legjenda...

Messi ndërhynë në transferimin e Neymar: Duhet të vish tek ne

para 5 muajve - Telegrafi

Lionel Messi e Neymar. (Photo by Elsa/Getty Images)

“Maradona” i Ballkanit: Me Neymar, Reali fiton Champions-in. Më i forti është Messi

para 5 muajve - Gazeta Tema

George Hagi beson se blerja e Neymar është garancia më e mirë që Real Madridi të kthehet te sukseset e mëdha. Ndër të tjera, qenia e yllit brazilian midis Realit dhe Barcelonës është një ndjenjë, që legjenda...

Ronaldo tregon dallimin mes tij e Messit

para 5 muajve - Koha.net

Cristiano Ronaldo ka dhënë mendimin e tij për rivalitetin e madh mes tij dhe Lionel Messit, duke deklaruar se dallimi qëndron se portugezi ka fituar Ligën e Kampionëve me më shumë se një klub. Debati se...

Cristiano Ronaldo: Ja diferenca me Messin, personifikohem me…

para 5 muajve - SuperSport

Vetëvlerësimi është një nga çelësat e suksesit të Cristiano Ronldos. Edhe në intervistën e fundit dhënë për Dazn, doli në pah me të gjithë forcën, sidomos kur i kërkohet një mendim për krahasimin me Lionel...

Ronaldo: Nuk më interesojnë paratë, dua një vend në histori

para 5 muajve - Gazeta Observer

Sezoni i ri në Juventus po afron dhe Cristiano Ronaldo dëshiron ta bëjë atë të paharrueshëm për bardhezinjtë, me klubin që synon edhe një herë të arrijë fitoren në Ligën e Kampionëve. Fenomeni Portugez...

Cristiano Ronaldo: Ja kush është dallimi mes meje dhe Messit

para 5 muajve - Lexo

Cristiano Ronaldo thekson se dallimi kryesor mes tij dhe Lionel Messit është se ai ka triumfuar në Ligën e Kampionëve me disa klube të ndryshme dhe se ai identifikohet me këtë turne. Një pjesë tjetër e...

Ronaldo flet për dallimet e tij me Messin

para 5 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo insiston se dallimi kryesor mes tij dhe Lionel Messi është se ai ka triumfuar në Ligën e Kampionëve me disa klube të ndryshme dhe se ai identifikohet me këtë turne. Një pjesë tjetër e...

Ronaldo: Nuk më interesojnë paratë, dua një vend në histori

para 5 muajve - Arbresh

Sezoni i ri në Juventus po afrohet dhe Cristiano Ronaldo dëshiron që ky të mbetet një i paharrueshëm për “Zonjën e Vjetër”. Kampioni në Serie A do të ketë sërish si synim për të fituar trofeun e Ligës...

Ronaldo thumbon Messin: Kam fituar me shumë klube, jam njeriu Champions

para 5 muajve - Koha Jone

Vetëvlerësimi ka qenë një nga çelësat e suksesit të Cristiano Ronaldos. Në një intervistë të dhënë së fundmi për platformën “Dazn”, nuk ka munguar në të gjitha aspektet, veçanërisht kur ju kërkua një krahasim...

Cristiano Ronaldo: Ja kush është dallimi mes meje dhe Messit

para 5 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo thekson se dallimi kryesor mes tij dhe Lionel Messit është se ai ka triumfuar në Ligën e Kampionëve me disa klube të ndryshme dhe se ai identifikohet me këtë turne. Një pjesë tjetër e...

Ronaldo tregon se ku është dallimi mes tij e Messit, si dhe për çka do të mbahet mend argjentinasi i Barçës

para 5 muajve - InfoShqip

Cristiano Ronaldo ka kontribuar në debatin e përjetshëm se kush është më mirë, ai apo Lionel Messi. Portugezi është shfaqur në një dokumentar të DAZN-it, “The Making Of”, teksa ka treguar se ku është dallimi...

Ronaldo: Dallimi mes meje dhe Messit është se unë e kam fituar CL-në me dy klube të ndryshme

para 5 muajve - Periskopi

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi kanë qenë lojtarët më të mirë në botën e futbollit në dekadën e fundit. Luka Modric mund ta ketë thyer dominimin e dyshes në aspektin e “Topit të Artë”, por të gjithë...

Dallimi midis Ronaldos dhe Mesit? Flet portugezi: Unë kam fituar Champions-in me klube të ndryshme

para 5 muajve - Infokusi

Rivaliteti midis Kristiano Ronaldos dhe Leo Mesit, ishte shumë i madh gjatë kohës kur portugezi luante në Spanjë, për Real Madridin.Mesi-Ronaldo Pavarësisht se 34-vjeçari tani luan për Juventusin, përsëri...

Ronaldo tregon se ku është dallimi mes tij e Messit si dhe për çka do të mbahet mend argjentinasi i Barcës

para 5 muajve - Arbresh

Cristiano Ronaldo ka kontribuar në debatin e përjetshëm se kush është më mirë, ai apo Lionel Messi. Portugezi është shfaqur në një dokumentar të DAZN-it, “The Making Of”, teksa ka treguar se ku është dallimi...

Ronaldo: Ky është dallimi im me Messin

para 5 muajve - Epoka e Re

Rivaliteti midis Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit, ishte shumë i madh gjatë kohës kur portugezi luante në Spanjë, për Real Madridin. Pavarësisht se 34-vjeçari tani luan për Juventusin, përsëri rivaliteti...

Më në fund e thotë Ronaldo: Ja ku dallojë une nga Leo Messi

para 5 muajve - Sovrani

Superylli i Juventusit dhe i Portugalisë më në fund ka folur hapur për dalimin ndërmjet tij dhe argjentinasit Leo Messi. /Sovrani.info/ Ylli i Juventusit foli për DAZN në një dokumentar për serialin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK