http://kariera.mk

U rritëm në varfëri, ruanim paratë që t'i dërgonim në Kosovë: Rrëfimi prekës i Shaqirit

para 5 muajve - Albeu

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Rrëfimi prekës i Xherdan Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kosovë

para 5 muajve - Iliria News

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Shaqiri rrëfen historinë e tij nga Kosova deri tek Liverpooli

para 5 muajve - GazetaBlic

Tashti fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen, në të kaluaren, jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe...

U rritëm në varfëri, ruanim paratë që t’i dërgonim në Kosovë: Rrëfimi prekës i Shaqirit

para 5 muajve - InfoShqip

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Rrëfimi prekës i Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kosovë

para 5 muajve - Bota Press

Tashti fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen, në të kaluaren, jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe...

Rrëfimi prekës i Xherdan Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kosovë

para 5 muajve - Lajm

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Rrëfimi i sinqertë i Xherdan Shaqirit: Ishim të varfër, vrapoja si budalla për t’u ngrohur

para 5 muajve - Infokusi

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluarën jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Rrëfimi i Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kos

para 5 muajve - Fol

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Rrëfimi prekës i Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanim paratë t’i dërgonim në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Observer

Tashti fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen, në të kaluaren, jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe...

Rrëfimi i sinqertë i Xherdan Shaqirit: Ishim të varfër, vrapoja si budalla për t’u ngrohur

para 5 muajve - Fakti Ditor

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluarën jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Rrëfimi prekës i Xherdan Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanin paratë t’i dërgonim në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta e re

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Rrëfimi prekës i Xherdan Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanin paratë t’i dërgonim në Kosovë

para 5 muajve - Periskopi

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Rrëfimi prekës i Xherdan Shaqirit: U rritëm në varfëri, ruanin paratë t’i dërgonim në Kosovë

para 5 muajve - Bota Press

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

Do të përloteni kur të mësoni se në çfarë varfërie u rrit Xherdan Shaqiri

para 5 muajve - Tetova1

Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me familjen në të kaluaren jetonin në kushte shumë të vështira, e këtë e thotë edhe vetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK