http://kariera.mk

Shqiptari nga Maqedonia, firmos për Empolin

para 5 muajve - Alsat-M

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është futbollist I ri I skuadrës së Empolit. Futbollisti 20 vjeçar u largua nga skuadra e Grashopersit dhe karrierën do ta vazhdojë në Itali. Bajrami ka kaluar nëpër të gjitha...

Nedim Bajrami prezantohet te Empoli

para 5 muajve - TV21

20 vjeçari karrierën tashmë e vazhdon në Itali 20 vjeçari karrierën tashmë e vazhdon në Itali Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është larguar nga Grasshopper-i. Futbollisti shqiptar është transferuar te skuadra...

Nedim Bajrami prezantohet te Empoli

para 5 muajve - RTV 21

20 vjeçari karrierën tashmë e vazhdon në Itali Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është larguar nga Grasshopper-i. Futbollisti shqiptar është transferuar te skuadra italiane, Empoli. “ Mirësevjen Nedim Bajrami...

Shqiptari nga Maqedonia, firmos për Empolin

para 5 muajve - Tetova Sot

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është futbollist I ri I skuadrës së Empolit. Futbollisti 20 vjeçar u largua nga skuadra e Grashopersit dhe karrierën do ta vazhdojë në Itali. Bajrami ka kaluar nëpër të gjitha...

Shqiptari nga Maqedonia, firmos për Empolin

para 5 muajve - Fakti Ditor

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është futbollist I ri I skuadrës së Empolit. Futbollisti 20 vjeçar u largua nga skuadra e Grashopersit dhe karrierën do ta vazhdojë në Itali. Bajrami ka kaluar nëpër të gjitha...

Futbollisti shqiptar prezantohet te Empoli

para 5 muajve - KosovaPress

20 vjeçari karrierën tashmë e ka vazhduar në Itali. Futbollisti shqiptar është transferuar te skuadra italiane, Empoli. Bajrami ka kaluar nëpër të gjitha grupmoshat e klubit zviceran derisa debutimin me...

ZYRTARE/ U përfol se do të shkonte tek Juventus, mesfushori me origjinë shqiptare firmos tek Empoli

para 5 muajve - Newsport

Përmes një njoftimi zyrtar, Empoli ka lajmëruar afrimin e tyre më të ri, Nedim Bajrami, i cili është me origjinë nga Tetova. Futbollisti më i ri i Empolit, u përfol pak ditë më parë për një kalim tek Juventus...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK