http://kariera.mk

Cuculu zyrtarizon largimin nga Kukësi me një fjali

para 4 muajve - Koha Jone

Nuk kanë fund largimet nga skuadra e Kukësit. Futbollisti i radhës është Ardian Cuculi. “Faleminderit Kukësi, ishte kënaqësi të vesh fanellën tuaj!”, me këtë mesazh të shkurtër në rrjetet sociale, Ardian...

Cuculi: Lamtumirë Kukësi, kënaqësi te vishja fanellën!

para 4 muajve - Alsat-M

Vetëm pak ditë pasi u largua Shameti, edhe Ardian Cuculi ka vendosur të largohet përfundimisht nga nënkampionët e Shqipërisë. Vetë mbrojtësi e ka konfirmuar diçka të tillë duke falënderuar klubin verilindor,...

Edhe Ardian Cuculi zyrtarizon largimin nga Kukësi

para 4 muajve - SuperSport

“Faleminderit Kukësi, ishte kënaqësi të vesh fanellën tuaj!” Me këtë mesazh të shkurtër në rrjetet sociale, Ardian Cuculi zyrtarizon largimin nga Kukësi. Në fakt, diçka e tillë pritej, sepse kontrata i...

ZYRTARE/ Tjetër “firo” te KUKËSI, largohet titullari i nënkampionëve

para 4 muajve - Newsport

Ardian Cuculi nuk do të vijojë bashkëpunimin me skuadrën e Kukësit. Qendërmbrojtësi i njohur që ishte titullar me nënkampionët në sezonin që lamë pas ka vendosur t’i japë fund aventurës në kampin verilindor....

Kotobelli largohet nga Flamurtari, firmos me nënkampionët

para 4 muajve - SuperSport

Kur ende është “i nxehtë” largimi përfundimtar i Ylli Shametit nga Kukësi, verilindorët bëjnë lëvizjen e radhës, këtë herë në hyrje. Klubi verilindor ka siguruar shërbimet e Blerim Kotobellit, që mbush...

Teuta nuk ndalet, sfidon në miqësore ekipin korçar

para 4 muajve - Newsport

Teuta vijon me përgatitjet intensive për sezonin e ri të Kategorisë Superiore. Kur kanë mbetur edhe 10 ditë nga ndeshja hapëse, “djemtë e detit” kanë programuar një miqësore, që do i shërbejë teknikut,...

ZYRTARE/Kukësi fiton garën me Skënderbeun,firmos mbrojtësi i majtë

para 4 muajve - BalkanWeb

Kukësi ka fituar “duelin” me Skënderbeun për mbrojtësin e majtë Blerim Kotobelli. Burime pranë klubit kuksian konfirmojnë për “Panorama Sport” se palët kanë arritur sot marrëveshjen, teksa futbollisti...

Stivi Frashëri, zyrtarisht pjesë i Teutës

para 4 muajve - SuperSport

Teuta prezanton afrimin e radhës, që i përket rolit të portierit. Bëhet fjalë për Stivi Frashërin, që vetëm pak ditë më parë u largua zyrtarisht nga Kukësi. Portieri korçar ka nënshkruar marrëveshjen që...

Teuta e Durrësit prezanton përforcimin e radhës, Stivi Frashëri vishet në të kaltërta

para 4 muajve - GazetaBlic

Përkundër se Superiorja edhe më tutje mbetet në dyshim, skuadrat po vazhdojnë përforcimet. Sot ishte radha për atë nga Durrësi, Teutën, që ka përforcuar fondin me prurjen më të re, Stivi Frashëri, shkruan...

Kukësi “tremb” Partizanin përpara finales së Superkupës, goleadë në miqësoren e sotme

para 4 muajve - Newsport

Ekipi verilindor i Kukësit ka zhvilluar ditën e sotme “testin” e rradhës në prag të Finales së Superkupës ndaj Partizanit si dhe për fillimin e kampionatit. Kukësi po zhvillon përgatitjet për sezonin e ri...

ZYRTARE/ Kaq vite në Superiore, Stivi FRASHËRI firmos me ekipin e ri

para 4 muajve - Newsport

Portieri korçar, Stivi Frashëri, pas aventurës me Kukësin, ka gjetur ekipin e ri për të vazhduar karrierën e tij. Portieri 28 vjeçar është prezantuar ditën e sotme si afrimi më i ri për skuadrën e drejtuar...

ZYRTARE/ Ish portieri i Kukësit, firmos me skuadrën e Teutës

para 4 muajve - Newsport

Portieri korçar, Stivi Frashëri, pas aventurës me Kukësin, ka gjetur ekipin e ri për të vazhduar karrierën e tij. Portieri 28 vjeçar është prezantuar ditën e sotme si afrimi më i ri për skuadrën e drejtuar...

EKSKLUZIVE/ Kukësi “godet” sërish në merkato, ish-futbollisti i Partizanit firmos me nënkampionët

para 4 muajve - Newsport

Ishte përfolur për një kalim të mundshëm në Korçë, por Kukësi i ka prerë udhën drejt qytetit juglindor Blerim Kotobellit. Burime të sigurta pranë klubit verilindor bëjnë me dije për newsport.al që mbrojtësi...

Cuculi largohet nga KUKËSI? Qendërmbrojtësi dhe Nexhipi i japin fund dilemave

para 4 muajve - Newsport

Ardian Cuculi duket se do të vijojë aventurën me skuadrën e Kukësit. Ndryshe nga sa ishte përfolur, qendërmbrojtësi i njohur ka bërë një postim në rrjetet sociale duke lënë gjithçka të hapur. Teksa skuadra...

Kukësi dhe Skënderbeu në “luftë”, shkak bëhet ish-futbollisti i Partizanit

para 4 muajve - Newsport

Blerim Kotobelli duket se është shndërruar në “mollë sherri” mes Kukësit dhe Partizanit. Mbrojtësi i majtë është ende pa skuadër dhe duke njohur cilësitë e eksperiencën në kampionatin shqiptar, të dy klubet...

Cuculi pranë skuadrës gjilanase

para 4 muajve - Koha.mk

Ardian Cuculi pritet të jetë largimi i radhës nga skuadra e Kukësit, duke qenë se mbrojtësi nga Tetova është në bisedime me të tjera skuadra. Kur gjithçka dukej e mbyllur dhe pritej vetëm zyrtarizimi i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK