http://kariera.mk

Detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala

para 4 muajve - Albeu

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar . Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në...

Sala, para rrëzimit u ‘godit’ nga monoksidi i karbonit?

para 4 muajve - Alsat-M

Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti David Ibotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat, kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21 janar,...

Sala u ngulfat, dega e hetimit të aksidenteve ajrore jep detajet

para 4 muajve - GazetaBlic

Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti i tij David Ibbotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21...

Zbulohen detaje befasuese mbi vdekjen tragjike të Sala

para 4 muajve - Sovrani

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në...

Zbulohet: Sala vdiq pas helmimit me monoksid karboni

para 4 muajve - Periskopi

Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i kushtoi vdekjen sulmuesit argjentinas Emiliano Sala. Sipas analizave të fundit, 28-vjeçari mësohet të...

Zbulohen detaje të reja nga vdekja e Emiliano Salas

para 4 muajve - Epoka e Re

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në...

Detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala

para 4 muajve - Fakti Ditor

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në...

Emiliano Sala dhe piloti ishin helmuar para përplasjes tragjike

para 4 muajve - Arbresh

Emiliano Sala ka vdekur pas një përplasje të aeroplanit në Kanalet e Anglisë më 21 janar. Emiliano Sala dhe piloti David Ibbotson ishin të ekspozuar ndaj një sasi të monoksidit të karbonit “me gjasë fatale”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK