http://kariera.mk

Unai Emery do t’i shesë katër lojtarë në 20 ditët e ardhshme

para 5 muajve - RTV 21

Emery po mundohet t’i shesë katër lojtarë këtë muaj Trajneri i Arsenalit, Unai Emery e ka pranuar që ka disa lojtarë të cilët duhet të largohen, në mënyrë që skuadra të jetë në nivelin e duhur. “ Në 20-25...

Unai Emery do t’i shesë katër lojtarë në 20 ditët e ardhshme

para 5 muajve - TV21

Emery po mundohet t’i shesë katër lojtarë këtë muaj Emery po mundohet t’i shesë katër lojtarë këtë muaj Trajneri i Arsenalit, Unai Emery e ka pranuar që ka disa lojtarë të cilët duhet të largohen, në mënyrë...

Arsenali synon të largojë katër lojtarë, në mesin e tyre edhe Mustafin

para 5 muajve - Koha.net

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të ketë disa largime nga klubi. “Në 20-25 ditët e ardhshme, disa lojtarë do të largohen nga klubi. Arsyeja është se unë dua ta kompletoj...

Emery dëshiron t’i shesë këta lojtarë

para 5 muajve - KosovaPress

Emery e ka pranuar që ka disa lojtarë të cilët duhet të largohen, në mënyrë që të skuadra të jetë në nivelin e duhur. “Ne 20-25, ditët e ardhshme disa lojtarë do të largohen. Dua ta rregulloj ekipin”,...

Arsenali synon të largojë katër lojtarë, në mesin e tyre edhe Mustafin

para 5 muajve - Ekonomia Online

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, ka thënë se gjatë ditëve në vazhdim do të ketë disa largime nga klubi. “Në 20-25 ditët e ardhshme, disa lojtarë do të largohen nga klubi. Arsyeja është se unë dua ta kompletoj...

Emery kërkon largimin e katër lojtarëve, mes tyre edhe Mustafi

para 5 muajve - Albeu

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery është i etur për të parë katër lojtarë të tij të larguar këtë muaj, para mbylljes së afatit kalimtar në ligat evropiane. Emery ka pranuar se mund të ketë më shumë lojtarë...

Arsenali mund të lëshojë Mustafin në huazim

para 5 muajve - Koha.net

Arsenali është i vendosur që të largojë Shkodran Mustafin nga skuadra, ka shkruar "The Sun" të martën. Mbrojtësi Mustafi është kritikuar vazhdimisht edicionin e kaluar nga tifozët e klubit londinez, që...

Suprizon Mourinho: Ky është ekipi që do të fitojë Championsin këtë sezon

para 5 muajve - Albeu

Jose Mourinho beson që Atletico Madrid këtë sezon mund të fitojë çdo titull të mundshëm , madje edhe Champions Leaguen. Ish-trajneri i Real Madridit nënvizon se klubi i Simeones ka shpenzuar shumë në merkato...

Arsenali po bën çmos për ta larguar Mustafin

para 5 muajve - Medial

Arsenali është duke tentuar ta largojë Shkodran Mustafin nga skuadra para se të mbyllet afati kalimtar për klubet jashtë Anglisë në Evropë, pas tri javëve. Klubi londinez është i gatshëm ta lejojë qendërmbrojtësin...

Emery lëshon bombën: 4 lojtarë do të ikin nga Arsenal, ja emrat

para 5 muajve - Sovrani

Arsenal ka kryer disa përforcime me vlera në merkaton e verës, duke sjellë në “Emirates” mjaft kampionë. Gjithsesi, tani është koha që “topçinjtë” të nisin të shesin lojtarët e tepërt. Sipas trajnerit...

Ja çfarë thotë Mourinho për transferimin e Luizit në Arsenal

para 5 muajve - KosovaPress

Ai tha se trajneri i Arsenalit, Unai Emery, e njeh mirë dhe kjo do të bëjë që braziliani të bëjë më të mirën, transmeton KosovaPress. “Kur ndryshon klubin, gjithmonë bëhesh më i mirë. Është një lojtar,...

Lopez tregon arsyet e transferimit të Pepe në Arsenal

para 5 muajve - KosovaPress

Sulmuesi u largua nga skuadra franceze për 80 milionë euro këtë verë, transmeton KosovaPress. “Ai kërkoi të luajë në Ligën e Kampionëve ose të luajë në një ekip që mund të hyjë në Ligën e Kampionëve. Napoli...

Mourinho: Atletico shpenzoi shumë para

para 5 muajve - TV21

“Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme për të luftuar për Ligën e Kampionëve dhe La Ligën” “Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme për të luftuar për Ligën e Kampionëve dhe La Ligën” Ish-trajneri...

Mourinho: Atletico shpenzoi shumë para

para 5 muajve - RTV 21

“Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme për të luftuar për Ligën e Kampionëve dhe La Ligën” Ish-trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho beson që Atletico Madrid ka shpenzuar shumë para këtë verë....

E dëshmojnë statistikat, Mustafi më i mirë se Luiz

para 5 muajve - GazetaBlic

Arsenali gjatë orëve të fundit të afatit kalimtar të verës ka sjell në radhët e veta David Luizin. Ky i fundit kishte humbur besimin e stafit teknik të Chelseat dhe kishte kaluar në radhët e Gunnersave....

Statistikat dëshmojnë se sezonin e kaluar Shkodran Mustafi ishte më i mirë se David Luizi

para 5 muajve - Zhurnal

Arsenali gjatë orëve të fundit të afatit kalimtar të verës ka sjell në radhët e veta David Luizin. Ky i fundit kishte humbur besimin e stafit teknik të Chelseat dhe kishte kaluar në radhët e Gunnersave....

Arsenali po bën çmos për ta larguar Mustafin

para 5 muajve - Tetova Sot

Arsenali është duke tentuar ta largojë Shkodran Mustafin nga skuadra para se të mbyllet afati kalimtar për klubet jashtë Anglisë në Evropë, pas tri javëve. Klubi londinez është i gatshëm ta lejojë qendërmbrojtësin...

Arsenali në kërkim të ndonjë blerësi për Mustafin

para 5 muajve - KosovaPress

Mediat angleze thonë se Mustafi mund të largohet si huazim nga klubi i topçinjve. Trajneri i Arsenalit, Unai Emery i ka treguar Mustafit se nuk ka te ardhme në “Emirates” dhe duhet të gjejë ndonjë klub...

Mourinho: Atletico shpenzoi shumë para

para 5 muajve - Infokusi

Ish-trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho beson që Atletico Madrid ka shpenzuar shumë para këtë verë. Atletico sezonin e kaluar përfundoi e dyta në tabelë, 11 pikë më pak se Barcelona dhe këtë sezon...

Statistikat dëshmojnë se sezonin e kaluar Shkodran Mustafi ishte më i mirë se David Luizi

para 5 muajve - Periskopi

Arsenali gjatë orëve të fundit të afatit kalimtar të verës ka sjell në radhët e veta David Luizin. Ky i fundit kishte humbur besimin e stafit teknik të Chelseat dhe kishte kaluar në radhët e Gunnersave....

Mourinho: Atletico shpenzoi shumë para

para 5 muajve - KosovaPress

Atletico sezonin e kaluar përfundoi e dyta në tabelë, 11 pikë më pak se Barcelona dhe këtë sezon do të mundohen të fitojnë çdo titull, transmeton KosovaPress. “Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme...

Emery sqaron se përse David Luiz nuk debutoi te Arsenali ndaj Newcastles

para 5 muajve - Arbresh

Unai Emery ka treguar se përse nuk i dha shansin David Luizit që të debutonte me Arsenalin në ndeshjen ndaj Newcaslte United. Trajneri spanjoll kishte zgjedhur që dyshja e qendrës së mbrojtjes të përbëhej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK