http://kariera.mk

Plani i Solskjaer për t’ia bërë jetën “ferr” Sanchezit

para 5 muajve - Gazeta Tema

Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” për kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga...

Plani i Solskjaer për t’ia bërë jetën “ferr” Sanchezit

para 5 muajve - SuperSport

Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” për kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga...

Ky është vendimi i Solskjaer për Sanchez

para 5 muajve - KosovaPress

Nëse shitja e tij dështon, Solksjaer ka vendosur që ta dërgojë kilianin në ekipin rezervë. Kiliani fiton 500 mijë euro në javë dhe kjo gjë nuk po i pëlqen teknikut norvegjez, transmeton KosovaPress. Interesim...

Dorëzohet United, “shkarkon” yllin e skuadrës

para 5 muajve - Sovrani

Manchester United duket se ka hequr përfundimisht dorë nga Alexis Sanchez. “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm ta transferojnë lojtarin tek ekipi i të rinjve nëse kiliani nuk do të largohet nga klubit. Sipas...

Solskjaer detyron Alexis Sanchez të largohet nga Manchester United

para 5 muajve - Infokusi

Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” po kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga...

Plani i Solskjaer për t’ia bërë jetën “ferr” Sanchezit

para 5 muajve - Shenja

Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” për kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga...

E kryer! Për këtë skuadër do të luajë Sanchez

para 5 muajve - OraInfo

Alexis Sanchez mund të përfundojë në rezervat e Manchester United nëse nuk zhvendoset jashtë, raporton The Sun. Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm për të transferuar 30-vjeçarin, por paga e tij prej...

Solskjaer detyron Alexis Sanchez të largohet nga Manchester United

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” po kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga...

Seria A “shthur” Manchester United, tjetër sulmues drejt Italisë

para 5 muajve - Newsport

Roma heq dorë nga tentativat për të firmosur me Mauro Icardin. Lajmi bëhet publik nga “The Sun”, që zbulon se klubi nga kryeqyteti italian është futur në bisedime me Manchester United për Alexis Sanchez....

Dilema e Man Unitedit: Ta paguajë Romën që ta marrë Sanchezin apo ta dërgojë kilianin te të rinjtë

para 5 muajve - Arbresh

Alexis Sanchez përballet me mundësinë e stërvitjes me rezervat e Manchester Unitedit gjatë gjithë sezonit të ardhshëm, nëse nuk arrin ta sigurojë një transferim te një klub tjetër. Trajneri i “Djajve të...

Zënkë në stërvitjet e Man Unitedit, Sanchezi kapet me talentin e ri

para 5 muajve - Tetova Sot

Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin. Kjo zënkë kishte ndodhur para pak kohësh,...

Alexis Sanchez përplaset në stërvitje me talentin e ri të Man Utd

para 5 muajve - Arbresh

Alexis Sanchez është përplasur me bashkëlojtarin te Manchester United, Mason Greenwood, gjatë një seance stërvitore parasezonale. The Sun zbulon se 30-vjeçari ishte fauluar në njërën nga seancat e tij...

Zënkë në stërvitjet e Man Unitedit, Sanchezi kapet me talentin e ri

para 5 muajve - Arbresh

Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin. Kjo zënkë kishte ndodhur para pak kohësh,...

Sanchez është gati t’i bashkohet napolitanëve

para 5 muajve - Koha.mk

Manchester United po mundohet me patjetër ta shesë këtë verë sulmuesin, Alexis Sanchez. Mediat angleze thonë se kiliani i është ofruar Napolit këtë javë, transmeton KosovaPress, përcjellë gazeta KOHA....

United i ofron Sanchezin gjigantit italian

para 5 muajve - Flaka

Manchester United po mundohet me patjetër ta shesë këtë verë sulmuesin, Alexis Sanchez. Mediat angleze thonë se kiliani i është ofruar Napolit këtë javë. Napoli është duke shikuar për të blerë ndonjë sulmues...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK