http://kariera.mk

Nëse nuk përfshihet Icardi, s’ka marrëveshje mes Romës dhe Interit

para 4 muajve - RTV 21

Roma po kërkon që Icardi të jetë pjesë e marrëveshjes Roma nuk e ka pranuar ofertën e Interit për sulmuesin, Edin Dzeko. Roma po kërkon që me patjetër argjentinasi, Mario Icardi, të jetë pjesë e kësaj...

Nëse nuk përfshihet Icardi, s’ka marrëveshje mes Romës dhe Interit

para 4 muajve - TV21

Roma po kërkon që Icardi të jetë pjesë e marrëveshjes Roma po kërkon që Icardi të jetë pjesë e marrëveshjes Roma nuk e ka pranuar ofertën e Interit për sulmuesin, Edin Dzeko. Roma po kërkon që me patjetër...

Interi heq dorë nga Icardi vetëm me një kusht, mësoni cili është ai

para 4 muajve - GazetaBlic

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për të ardhmen e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi, shkruan GazetaBlic . Argjentinasi sipas të gjitha gjasave do të largohet...

Roma e vendosur për Lovren, ja sa do të paguaj klubi për të

para 4 muajve - GazetaBlic

Roma është në negociata për të nënshkruar mbrojtësin e Liverpoolit, Dejan Lovren në huazim me një mundësi blerje. Që atëherë Roma ka braktisur ndjekjen e tyre ndaj Daniele Rugani të Juventus për tu përqendruar...

Interi i ndryshon çmimin Icardit

para 4 muajve - InfoShqip

Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit, pasi sulmuesi argjentinas është i destinuar të largohet këtë verë. Juventus, Napoli dhe Roma janë të interesuar...

Nëse nuk përfshihet Icardi, s’ka marrëveshje mes Romës dhe Interit

para 4 muajve - KosovaPress

Roma po kërkon që me patjetër argjentinasi, Mario Icardi të jetë pjesë e kësaj marrëveshje, transmeton KosovaPress. “Neurazurët”, po mundohen ta forcojnë sulmin, duke transferuar në ekip sulmuesin me prejardhje...

Roma fillon negociatat për transferimin e Lovrenit

para 4 muajve - Lexo

Roma i ka filluar negociatat për ta transferuar qendërmbrojtësin e Liverpoolit, Dejan Lovrenin, në formë huazimi për sezonin e ardhshëm me mundësinë për ta blerë verën e ardhshme. Për t’u përqendruar te...

“Fshesa” te Juventusi, i largohen dy futbollistë

para 4 muajve - OraInfo

Nga Juventusi po largohen dy futbollistë. Monaco raportohet se po tentojnë transferimin e dyshes së Juventusit, Blaise Matuidi dhe Daniele Rugani. Rugani dukej në rrugë të mirë për t’iu bashkuar Romës,...

Coutinho te PSG shtyn Icardin te Roma dhe Dybala-n te … Juve

para 4 muajve - Koha Jone

Philippe Coutinho mund të shkaktojë një efekt domino në merkato. Braziliani mund të përfshihet në një transferim të mundshëm te skuadra e PSG, në marrëveshjen për afrimin e Neymar. Katalanët ofrojnë disa...

Rugani, afër Romës

para 4 muajve - Epoka e Re

Mbrojtësi italian i Juventusit, Daniele Rugani, është pranë transferimit te Roma. Ai pritet të huazohet për pesë milionë euro, ndërsa skuadra romane do të ketë edhe obligim për ta blerë mbrojtësin verën...

Coutinho te PSG dhe efekti domino në merkato

para 4 muajve - SuperSport

Një marrëveshje për Neymarin, që pritet të shkaktojë një efekt domino në merkaton e “yjeve” të futbollit. Barcelona dhe PSG, në takimin e së martës kanë treguar qëndrimet e tyre në lidhje me modalitetin...

Dybala i bën “like” postimit kundër Allegrit dhe Ronaldos

para 4 muajve - Sovrani

Një tjetër “like” e veçantë nga Paulo Dybala, i cili sa vjen edhe po bëhet më i paduruar për situatën e krijuar përreth tij. Ditën e martë, sulmuesi argjentinas i ka bërë “like” një postimi ku kritikohet...

Dybala i gëzon tifozët e Juventusit me veprimin e fundit

para 4 muajve - GazetaBlic

Një tjetër “pëlqim” i veçantë nga Paulo Dybala, i cili po fillon të marrë gjithnjë e më shumë vëmendje si rezultat i situatës që është zhvilluar rreth tij. Dje, sulmuesit argjentinas i pëlqeu një koment...

Shkëmbimi i madh Dzeko-Icardi, ky është lajmi i fundit nga Italia

para 4 muajve - OraInfo

Roma,do të refuzojë plotësisht të negociojë me Interin mbi shitjen e Edin Dzeko nëse Mauro Icardi nuk përfshihet si pjesë e ndonjë marrëveshje të mundshme. Nerazzurret me sa duket po kërkojnë të shtojnë...

Coutinho te PSG shtyn Icardin te Roma dhe Dybala-n te … Juve

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Philippe Coutinho mund të shkaktojë një efekt domino në merkato. Braziliani mund të përfshihet në një transferim të mundshëm te skuadra e PSG, në marrëveshjen për afrimin e Neymar. Katalanët ofrojnë disa...

PSG-Dybala, vjen lajmi i papritur

para 4 muajve - OraInfo

Juventus janë në një fazë pritjeje të ofertave të Paulo Dybala. Ditët e kaluara kanë qenë të ndërlikuara, por edhe plot takime. Operacionet e dështuara me Man Utd dhe Tottenham me siguri kanë ngadalësuar...

Rugani dhe Matuidi në bisedime me Monacon

para 4 muajve - Arbresh

Dyshja e Juventusit, Daniele Rugani dhe Blaise Matuidi janë në bisedime për t’u bashkuar me skuadrën nga Ligue, 1 Monaco. Rugani dukej se ishte i vendosur për t’u bashkuar me Romën, por oferta e tyre për...

Barça i mbyll rrugën e shpëtimit Dybala, mbetet vetëm shkëmbimi me Icardi

para 4 muajve - Sovrani

Një tjetër rrugë, që do ta largonte Paulo Dybala nga Juventusi, është gati të mbyllet. Në fakt, pas shkëmbimit të dështuar me Lukakun dhe “jo” për Tottenham, edhe transferimi eventual i “Joya” te PSG duket...

Icardi i “çmend” të gjithë, ja ku po transferohet

para 4 muajve - OraInfo

PSG është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymar . Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për faktin se nuk ka vend në Inter...

PSG interesohet për Icardin nëse Neymar kthehet në Barcelonë

para 4 muajve - GazetaBlic

PSG është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, kjo ndoshta për ta zëvendësuar Neymar, për të cilin thuhet se do t’i bashkohet Barcelonës. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri,...

Icardi bën “lëmsh” merkaton, argjentinasin e duan si zëvendësues të një BRAZILIANI

para 4 muajve - Newsport

Tjetër pistë për Mauro Icardin. Sulmuesi argjentinas e ka shpallur divorcin me Interin dhe në ditët e ardhshme pritet të zyrtarizohet te një tjetër skuadër. Së fundmi, në garë për shërbimet e tij janë...

Lamtumirë Inter, Icardi te gjiganti i Evropës

para 4 muajve - Ekonomia Online

PSG janë në bisedime për yllin e Interit, Mauro Icardi, për të zëvendësuar Neymar, që vazhdon të jetë i lidhur me një kalim te Barcelona. Sipas TMW, Icardi më në fund ka kuptuar se nuk ka vend te Inter,...

PSG-ja e sheh Icardin si zëvendësues të Neymarit

para 4 muajve - Arbresh

Paris Saint-Germaini është në bisedime për ta transferuar sulmuesin e Interit, Mauro Icardin, për ta zëvendësuar Neymarit i cili e do transferimin në PSG-së. Kjo gjë i shuan shpresat e Juventusit për ta...

PSG mendon Icardin si pasues të Neymarit

para 4 muajve - Sovrani

Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb , Tancredi Palmeri, Icardi më në fund...

PSG mendon Icardin si pasues të Neymarit

para 4 muajve - Arbresh

Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund...

Dhjetë transferimet e mëdha që ende mund të ndodhin – Neymar, Icardi, Dybala e Coutinho mund të ndryshojnë mjedis

para 4 muajve - Sovrani

Afati kalimtar mund të ketë mbyllur në Angli, por në të gjithë pjesën tjetër të Evropës është i hapur dhe ekipet po vazhdojnë të punojnë për përforcime. Emrat më të nxehtë janë Neymar dhe Mauro Icardi...

Icardi ia bën “terr” Interit, e do vetëm këtë skuadër

para 4 muajve - OraInfo

Inter me kënaqësi do ta shiste Mauro Icardi te Roma për 45 milion € plus Edin Dzeko, është raportuar, por Mauro Icardi e do Juventusin. Sulmuesi vazhdon luftën e tij të ftohtë me klubin, pasi ai ishte...

Interi i ndryshon çmimin Icardit, argjentinasi një hap afër largimit nga “Meazza”

para 4 muajve - GazetaBlic

Çdo ditë e më tepër po flitet për të. Fjala është për “telenovelën” Icardi, që edhe pse po zhvillohen episodat e fundit, fundi as nuk po i duket për së afërmi, shkruan GazetaBlic . Përderisa një numër...

Interi i ndryshon çmimin Icardit

para 4 muajve - Albeu

Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit , pasi sulmuesi argjentinas është i destinuar të largohet këtë verë. Juventus, Napoli dhe Roma janë të interesuar...

Pas Juventus e Romës, edhe gjigandët francez në kërkim të Icardit

para 4 muajve - Vizion Plus

Mauro Icardi ka shpallur “divorcin” me klubin zikaltër dhe se shumë shpejt pritet që të nisë një aventurë të re. Sipas Sky Sport, në kërkim të shërbimeve të sulmuesit argjentinas është vënë Juventus, ndërsa...

Tango argjentinase/ As me Higuain as me Dybala-n, Ronaldo kërkon ta “kërcejë” me Icardin

para 4 muajve - Koha Jone

Dybala, Higuain, Icardi. Tre tre janë sulmues, të një nga gjeneratave më të mira amerikano-jugore dhe të destinuar për të lënë gjurmë në Torino. Cili nga të tre do të kërcejë tankon me Ronaldon? Kjo është...

Roma afër Lovren e Rugani

para 4 muajve - Aktuale

Skuadra italiane, Roma, është në mision për të përforcuar fazën defensive. Roma janë në bisedime me Liverpool, për shërbimet e Dejan Lovren, si dhe me Juventus për Daniele Rugani. Raportimet e bëra sot...

Roma dhe Liverpooli në bisedime të avancuara për Lovrenin

para 4 muajve - Telegrafi

Dejan Lovren. (Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

Roma gjen pasardhësin e Dzeko -s te Napoli

para 4 muajve - Sovrani

Sipas raporteve nga Corriere Dello Sport, Roma i ka vënë syrin Arkaduisz Milik të Napolit, teksa Dzeko vazhdon të insistojë për një transferim tek Interi. Megjithatë, Ujqërit i kanë dhënë një afat të fundit...

Interi kërkon 40 milionë euro plus Dzekon për Icardin

para 4 muajve - KosovaPress

Interi po kërkon 40 milionë euro plus Edin Dzekon për të shitur argjentinasin, transmeton KosovaPress. Icardi nuk ka vend në ekipin e parë të “neurazurët”, mirëpo nuk e kanë plan ta shesin nëse nuk pranohet...

Roma, në epërsi ndaj Juves e Napolit për Icardin

para 4 muajve - Tetova Sot

“Giallorossi” e udhëheqin garën për sulmuesin argjentinas të Interit, i cili megjithatë do ta pëlqente transferimin në Juventus Mauro Icardi ëshë futbollisti më i kërkuar në Itali, Argjentinasi pritet...

Khedira surprizon tifozët e JUVENTUS, Matuidi del në “treg”

para 4 muajve - Newsport

Blaise Matuidi është një kandidatët potencialë për t’u larguar nga Juventusi në këtë merkato vere. Sipas medieve italiane, mesfushori francez është në radarin e PSG-së dhe Monacos që duan të përfitojnë...

ICARDI pranë Napolit, Roma prish planet e argjentinasit me Dzekon

para 4 muajve - Newsport

Mauro Icardi ka hequr dorë nga opsioni për t’u transferuar te Juventus. Sipas asaj që shkruan “Corriere della Sera”, sulmuesi argjentinasi ka vendosur që të mos t’i bashkohet kampionëve të Italisë. 26-vjeçari...

Rugani pritet të zyrtarizohet te Roma

para 4 muajve - Koha.net

Mbrojtësi italian Daniele Rugani është pranë transferimit te Roma nga Juventusi. Rugani pritet të huazohet për pesë milionë euro, ndërsa skuadra romane do të ketë edhe obligim për të blerë mbrojtësin verën...

Dybala nuk është i dëshiruar më në Torino, Juventus po synon ta shes të ekipi i njohur

para 4 muajve - OraInfo

Paulo Dybala nuk është i dëshiruar më në Torino. Gazeta italiane e sportit Tuttosprot raporton se Juventus presin që PSG të transferojë sulmuesin argjentinas Paulo Dybala gjatë kësaj vere, përcjell ORAinfo....

Roma kërkon qëndërmbrojtës, Rugani një hap larg

para 4 muajve - SuperSport

Trajneri i Romës, Paulo Fonseca vazhdon të kërkojë një mbrojtës. Pas Lovren nga Liverpool, emri që po fiton më tepër kuotë së fundmi është ai i Daniele Ruganit. Mbrojtësi pritet të largohet nga Juventus,...

Rugani pritet të zyrtarizohet te Roma

para 4 muajve - Ekonomia Online

Mbrojtësi italian Daniele Rugani është pranë transferimit te Roma nga Juventusi. Rugani pritet të huazohet për pesë milionë euro, ndërsa skuadra romane do të ketë edhe obligim për të blerë mbrojtësin verën...

Rugani pritet të zyrtarizohet te Roma

para 4 muajve - Ekonomia Online

Mbrojtësi italian Daniele Rugani është pranë transferimit te Roma nga Juventusi. Rugani pritet të huazohet për pesë milionë euro, ndërsa skuadra romane do të ketë edhe obligim për të blerë mbrojtësin verën...

Dy ekipet franceze në garë për Matuidin

para 4 muajve - Koha.net

PSG dhe Monaco janë duke bërë garë për mesfushorin e Juventusit, Blaise Matuidin. Francezit i përfundon kontrata në vitin 2020 dhe “Zonja e Vjetër” është e interesuar për ta shitur këtë muaj. Juventusi...

Dy gjigantët francez në garë për Matuidin

para 4 muajve - Alsat-M

PSG dhe Monaco janë duke bërë garë për mesfushorin e Juventusit, Blaise Matuidi. Francezit i përfundon kontrata në vitin 2020 dhe “Zonja e Vjetër”, është e interesuar për ta shitur këtë muaj. Juve është...

Roma bën përpjekjen e fundit për Higuainin

para 4 muajve - OraInfo

Drejtorët sportivë të Juventus dhe Roma, Fabio Paratici dhe Gianluca Petrachi, u takuan dje në lidhje me marrëveshjet e mundshme për të dërguar sulmuesin argjentinas Gonzalo Higuain dhe qendërmbrojtësin...

Icardi e thotë qartë: Dua të transferohem vetëm te kjo skuadër

para 4 muajve - OraInfo

Juventus, skuadra e vetme që pëlqehet nga Icardi. Ylli argjentinas, Mauro Icardi, gjendet para një udhëkryqi të madh, ku duhet të zgjedh me kujdes për të ardhmen e karrierës së tij. Ardhja e Antonio Conte...

Dy gjigantët francez në garë për Matuidin

para 4 muajve - Infokusi

PSG dhe Monaco janë duke bërë garë për mesfushorin e Juventusit, Blaise Matuidi. Francezit i përfundon kontrata në vitin 2020 dhe “Zonja e Vjetër”, është e interesuar për ta shitur këtë muaj, transmeton...

Dy gjigantët francez në garë për Matuidin

para 4 muajve - Gazeta e re

PSG dhe Monaco janë duke bërë garë për mesfushorin e Juventusit, Blaise Matuidi. Francezit i përfundon kontrata në vitin 2020 dhe “Zonja e Vjetër”, është e interesuar për ta shitur këtë muaj. Juve është...

Icardi dëshiron transferimin vetëm te Juventusi

para 4 muajve - Shenja

Roma dhe Monaco janë duke insistuar në transferimin e sulmuesit Mauro Icardi, por raportohet se argjentinasi dëshiron vetëm kalimin te Juventusi. Mediat në Itali gjatë gjithë ditës së djeshme raportuan...

Mbrojtësi i Juventusit arrin marrëveshje me Romën

para 4 muajve - KosovaPress

Juventusi do të kishte preferuar që ta shiste lojtarin në ndonjë klub anglez, por nuk arriti asnjë marrëveshje para mbylljes së afatit kalimtar në Premier ligë. Tani, duket se Roma është destinacioni i...

Icardi e do veç Juventusin

para 4 muajve - Gazeta Observer

Ylli argjentinas, Mauro Icardi, gjendet para një udhëkryqi të madh, ku duhet të zgjedh me kujdes për të ardhmen e karrierës së tij. Ardhja e Antonio Conte në stolin e Inter, ka bërë që Icardi të mbetet...

Roma prin në garë për shërbimet e Icardi, para Napolit

para 4 muajve - Medial

Roma është në garë para Napolit për të nënshkruar me sulmuesin e Interit, Mauro Icardi Giallorossi janë duke vazhduar presionin në skuadrën milanezë për të marrë Icardin, raporton Sky Sports sot. Ata sot...

Roma tregohet e vendosur për Higuainin, po ndodh transferi i madh

para 4 muajve - OraInfo

Roma po takohet me Juven për Higuainin dhe Ruganin. Roma thuhet se është vendosur të takojë Juventusin të martën me qëllimin për të rënë dakord për marrëveshjet me Daniele Ruganin dhe Gonzalo Higuain....

Juventus dhe Roma afër arritjes se një marrëveshje me Ruganin

para 4 muajve - Aktuale

Juventusi dhe Roma janë afër arritjes se një marrëveshje që do ta dërgonte mbrojtësin italian 25 vjeçar, Daniele Rugani duke luajtur për klubin e kryeqytetin. Juventusi do të kishte preferuar që ta shiste...

Mbrojtësi i Juventusit arrin marrëveshje me Romën

para 4 muajve - Albeu

Juventusi dhe Roma janë afër arritjes se një marrëveshje që do ta dërgonte mbrojtësin italian 25 vjeçar, Daniele Rugani duke luajtur për klubin e kryeqytetin Juventusi do të kishte preferuar që ta shiste...

Juventus dhe Roma afër arritjes se një marrëveshje me Ruganin

para 4 muajve - Medial

Juventusi dhe Roma janë afër arritjes se një marrëveshje që do ta dërgonte mbrojtësin italian 25 vjeçar, Daniele Rugani duke luajtur për klubin e kryeqytetin Juventusi do të kishte preferuar që ta shiste...

Godet” Roma, ofertë 30 milion euro për lojtarin e Juventus

para 4 muajve - Newsport

Roma vazhdon të avancoj me bisedimet në merkato dhe një prej tyre është Daniele Rugani, mbrojtësi i Juventus, tashmë i “divorcuar” me klubin bardhezi. Roma është e gatshme të plotësoj kërkesën e Juventus...

Dy skuadra franceze të interesuara për Matudin

para 4 muajve - Medial

Pas ndeshjes me Atletico Madrid, në konferencën për media, Maurizio Sarri ka folur për atë se Juve do të shet gjashtë lojtarë. Blaise Matuidi është njëri prej këtyre lojtarëve, pasi që e ardhmja e tij...

Roma po takohet me Juven për Higuainin dhe Ruganin

para 4 muajve - Tetova Sot

Roma thuhet se është vendosur të takojë Juventusin të martën me qëllimin për të rënë dakord për marrëveshjet me Daniele Ruganin dhe Gonzalo Higuain. Sipas Sportitalia dhe Tuttomercatoweb, Giallorossët...

Ferdinand: Jam i lumtur që Dybala nuk u transferua te United

para 4 muajve - Arbresh

Paulo Dybala nuk është i gatshëm për të luajtur te Manchester United, sipas Rio Ferdinand. Argjentinasi ishte lidhur shumë me një kalim në Old Trafford gjatë verës, por është akoma një lojtar i Juventus...

Ancelotti thuhet se e ka telefonuar Icardin që të kalojë te Napoli

para 4 muajve - Koha.mk

Tashmë është bërë e ditur se Mauro Icardi e dëshiron largimin nga Interi në këtë afat kalimtar. Sulmuesi argjentinas nuk dëshiron të luajë më te Nerazzurët, derisa po e preferon kalimin te Juventusi, mirëpo...

Dybala në PSG?

para 4 muajve - KosovaPress

Sipas Gazeta delo Sport, pas dështimit të kalimit të tij në Manchester United ose  Tottenham, tash parisienët janë favoritët kryesorë për të nënshkruar me Dybala, ikja e të cilit nga Torino është më se...

Shkëmbimi Icardi-Dzeko, marrëveshja drejt finalizimit

para 4 muajve - SuperSport

Një shkëmbim për të kënaqur të gjitha palët. Mauro Icardi tek Roma dhe Edin Dzeko tek Interi. Argjentinasi po jeton si “i divorcuar” brenda në shtëpi dhe e ardhmja e tij mund të jetë kudo, por jo tek skuadra...

Roma po ia rrëmben Juventusit këta dy lojtarë

para 4 muajve - OraInfo

Kanë nisur bisedimet në mes të dy gjigantëve nga Serie A. Drejtuesit e skuadrës së Romës do të udhëtojnë drejt Torinos për takuar drejtuesit e Juventusit, lidhur me transferimin e dy lojtarëve. Skuadra...

Ferdinand: Jam i lumtur që Dybala nuk u transferua te United

para 4 muajve - Periskopi

Paulo Dybala nuk është i gatshëm për të luajtur te Manchester United, sipas Rio Ferdinand. Argjentinasi ishte lidhur shumë me një kalim në Old Trafford gjatë verës, por është akoma një lojtar i Juventus...

Dybala gjithnjë e më afër PSG

para 4 muajve - Koha.mk

PSG e kanë kuptuar se janë duke e humbur yllin kryesor të skuadrës, Neymar JR, i cili sot është parë në zyrat e Barcelonës. Kampionët e Ligue 1 e dinë se humbja e Neymar është e madhe dhe tashmë do të...

Roma po takohet me Juven për Higuainin dhe Ruganin

para 4 muajve - Telegrafi

Gonzalo Higuain dhe Daniele Rugani (Foto: Emilio Andreoli/Getty Images/Guliver)

Ancelotti thuhet se e ka telefonuar Icardin që të kalojë te Napoli

para 4 muajve - Aktuale

Tashmë është bërë e ditur se Mauro Icardi e dëshiron largimin nga Interi në këtë afat kalimtar. Sulmuesi argjentinas nuk dëshiron të luajë më te Nerazzurët, derisa po e preferon kalimin te Juventusi, mirëpo...

Roma po takohet me Juven për Higuainin dhe Ruganin

para 4 muajve - InfoShqip

Roma thuhet se është vendosur të takojë Juventusin të martën me qëllimin për të rënë dakord për marrëveshjet me Daniele Ruganin dhe Gonzalo Higuain. Sipas Sportitalia dhe Tuttomercatoweb, Giallorossët...

Icardi dëshiron ti bashkohet Romës

para 4 muajve - Medial

Romelu Lukaku është në Inter dhe ka numrin e Icardit, kështu që argjentinasi dëshiron që të largohet sa më parë për në ndonjë ekip në Serie A Fillimisht të gjithë thanë se ai është duke dëshiruar një kalim...

Ancelotti thuhet se e ka telefonuar Icardin që të kalojë te Napoli

para 4 muajve - Sovrani

Tashmë është bërë e ditur se Mauro Icardi e dëshiron largimin nga Interi në këtë afat kalimtar. Sulmuesi argjentinas nuk dëshiron të luajë më te Nerazzurët, derisa po e preferon kalimin te Juventusi, mirëpo...

Dybala edhe më afër PSG-së

para 4 muajve - Tetova Sot

Paulo Dybala është edhe më afër Paris Saint-Germain pasi që agjenti i sulmuesit do të takohet me Juventusin të hënën PSG tani konsiderohet si favorit për të nënshkruar me Dybala pasi që kalimi i tij në...

Icardi dëshiron ti bashkohet Romës

para 4 muajve - Tetova Sot

Romelu Lukaku është në Inter dhe ka numrin e Icardit, kështu që argjentinasi dëshiron që të largohet sa më parë për në ndonjë ekip në Serie A Fillimisht të gjithë thanë se ai është duke dëshiruar një kalim...

Dybala – PSG, Juve po e pret ofertën e francezëve

para 4 muajve - Tetova Sot

Paulo Dybala mund të transferohet në Paris Saint-Germain gjatë kësaj vere. Juventusi është duke e pritur ofertën e kënaqshme nga gjiganti francez Paulo Dybala nuk pranoi të transferohej në Tottenham, por...

Interi gati ofertën e re për Dzekon

para 4 muajve - KosovaPress

“Neurazurët” po shpresojnë që 33-vjeçari të luajë përkrah Romelu Lukakut në sulm, transmeton KosovaPress. Interi është i gatshëm të paguajë 18 milionë euro dhe ka mundësi që edhe argjentinasi Mauro Icardi...

Dybala gjithnjë e më afër PSG

para 4 muajve - Sovrani

PSG e kanë kuptuar se janë duke e humbur yllin kryesor të skuadrës, Neymar JR, i cili sot është parë në zyrat e Barcelonës. Kampionët e Ligue 1 e dinë se humbja e Neymar është e madhe dhe tashmë do të...

Ancelotti kontakton Icardin për një transferim te Napoli

para 4 muajve - Ekonomia Online

Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti dëshiron që ta ketë në radhët e veta sulmuesin argjentinas, Mauro Icardi, i cili më nuk është në planet e Interit. Corriere Dello Sport raporton se Ancelotti e ka telefonuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK