http://kariera.mk

Ronaldo nuk do të luajë në miqësore

para 5 muajve - Medial

Cristiano Ronaldo nuk do të jetë në skuadrën e Juventusit në miqësoren në Villar Perosa këtë mbrëmje për shkak të një lëndimi të vogël në ije Juve ka bërë një twitter ku ka treguar se “Ronaldo ka një lëndim...

Juventusi në ankth, dëmtohet Ronaldo

para 5 muajve - SuperSport

Cristiano Ronaldo nuk do të marrë pjesë në miqësoren që do të zhvillohet brenda familjes në qëndrën stërvitore të Juventusit Villar Perosa. Ylli portugez do t’a ndjekë sfidën por nuk do të zbresë në fushë...

Lëndohet lehtë Ronaldo

para 5 muajve - Koha.net

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në një miqësore të brendshme të Juventusit të mërkurën në mbrëmje për shkak të një lëndimi të lehtë. Juventusi konfirmoi në Twitter se lojtari ka pësuar lëndim të lehtë...

Ronaldo shkaku i dëmtimit nuk luan në miqësoren e Juventusit, mund ta humb ndeshjen ndaj Parmas

para 5 muajve - InfoShqip

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen stërvitore që zhvillohet në Villar Perosa, pronë e familjes Agnelli, ku ekipi i parë i Juventusit, luan ndaj atij U 23. Juve po përgatitet për sezonin e ri...

Ronaldo “tronditë” Juventusin me lajmin e fundit

para 5 muajve - OraInfo

Juventusi ka marrë një lajm aspak të mirë. Juventus do të luajë sot një miqësore brenda familjes me ekipin e U23. Kampionët e Italisë kanë mbërritur në Villar Perosa, në fshatin ku mblidhen çdo vit. Në...

Ronaldo dëmtohet dhe mungon në sfidën miqësore në Villar Perosa

para 5 muajve - Koha Jone

Juventus do të luajë sot një miqësore brenda familjes me ekipin e U23. Kampionët e Italisë kanë mbërritur në Villar Perosa, në fshatin ku mblidhen çdo vit. Në prag të ndeshjes, klubi torinez ka njoftuar...

Ronaldo nuk do të luajë në miqësore

para 5 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo nuk do të jetë në skuadrën e Juventusit në miqësoren në Villar Perosa këtë mbrëmje për shkak të një lëndimi të vogël në ije Juve ka bërë një twitter ku ka treguar se “Ronaldo ka një lëndim...

Juventusi jep lajmin e hidhur për Cristiano Ronaldon

para 5 muajve - Lexo

Cristiano Ronaldo ka një problem muskulor, ka njoftuar klubi i Juventusit. Ylli portugez sot do të jetë prezent në Villar Perosa, por nuk do të marrë pjesë në ndeshjen tradicionale mes Juventus A dhe Juventus...

Dridhet Maurizio Sarri, Juventusi pranon lajmin e hidhur

para 5 muajve - Sovrani

Sikur Cristiano Ronaldo, ashtu edhe Matthijs De Light humbi edhe miqësoren e sotme kundër ekipit të Juventus B, transmeton Sovrani.info. Mbrojtësi holandez është jashtë për shkak të një dëmtimi të vogël...

Lëndohet Ronaldo, mungon në ndeshjen e Juventusit

para 5 muajve - KosovaPress

Ylli portugez sot do të jetë prezent në Villar Perosa, por nuk do të marrë pjesë në ndeshjen tradicionale mes Juventus A dhe Juventus B, ashtu siç ka njoftuar skuadra kampione nga Serie A. Juventusi ka...

Lëndimi lë jashtë fushe Ronaldon në miqësoren e fundit parasezonale të Juves

para 5 muajve - Arbresh

Juventusi ka konfirmuar se Cristiano Ronaldo nuk do të jetë pjesë e skuadrës për ndeshjen në Villar Perosa të mërkurën. “Zonja e Vjetër” është duke bërë përgatitjet e fundit të tyre para fillimit të edicionit...

Lëndohet lehtë Ronaldo

para 5 muajve - Ekonomia Online

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në një miqësore të brendshme të Juventusit të mërkurën në mbrëmje për shkak të një lëndimi të lehtë. Juventusi konfirmoi në Twitter se lojtari ka pësuar lëndim të lehtë...

Lajm i mirë për tifozët e Juventusit, Ramsey rikthehet në stërvitje

para 5 muajve - GazetaBlic

Juventus do të fillojë përsëri trajnimet pas udhëtimit të tyre në Stokholm. Skuadra u kthye për të punuar në Continassa këtë pasdite, dhe pas një faze të aktivizimit, ata punuan në stërvitje atletike,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK