http://kariera.mk

Alo, jam Leo Messi! “Pleshti” bind Neymar të kthehet te Barcelona

para 5 muajve - Tetova Sot

Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet...

Alo, jam Leo Messi! “Pleshti” bind Neymar të kthehet te Barcelona

para 5 muajve - Medial

Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet...

Alo, jam Leo Messi! “Pleshti” bind Neymar të kthehet te Barcelona

para 5 muajve - BalkanWeb

Lionel Messi as që e mendon një skenar që e sheh atë të luajë kundër Neymar si lojtar i Real Madrid. Për këtë arsye, “Pleshti” ka vendosur të zberë vetë në fushë për të bindur sulmuesin brazilian të rikthehet...

Messi sikur shqiptarët: Ja pse po mban inat me Griezmann, francezi e kishte ofenduar rëndë…

para 5 muajve - Sovrani

Transferimi I Antonio Griezmann nga Atletico Madridi tek Barcelona bëri bujë mjaftë të madhe pasi paraprakisht ishte spekuluar shumë deri tek mbyllja e operacionit, transmeton Sovrani.info. Por, pas zbarkimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK