http://kariera.mk

Neymar – Barcelona, lajm bombë nga Spanja

para 5 muajve - OraInfo

Neymar pritet të largohet nga PSG gjatë verës. Barcelona është gjithnjë e më afër transferimit të Neymar. Ylli i Paris Saint-Germain pritet të largohet nga klubi francez në ditët e fundit të këtij afati...

U kry! Këtë fanellë do ta bartë De Beek

para 5 muajve - OraInfo

Mesfushori, Donny van de Beek ka pranuar për herë të parë se do të qëndrojë në Ajax këtë sezon dhe të mos bashkohet me Real Madrid. Ylli holandez është lidhur shumë me një transferim veror por pas komenteve...

Luftë ashpër Barça-Real për Neymar, blaugranat në avantazh

para 5 muajve - SuperSport

Takimi i fundit në Paris ka thyer akullin duke mundësuar të bëhen hapa vendimtarë përpara për rikthimin e Neymar te Barcelona. Në bisedën ballë për ballë mes menaxherit të skuadrës blaugrana Eric Abidal...

United do refuzojë çdo ofertë nga Reali, Pogba mbetet në Manchester

para 5 muajve - SuperSport

“Vendose shpirtin në paqe, nuk do të largohesh”- këto fjalë ka dëgjuar Paul Pogba nga drejteusit e klubit anglez. Mundësitë që francezi të transferohej në këtë sesion të merkatos u reduktuan ndjeshëm ...

Edhe pas interesimit të Realit, Van de Beek mund të qëndrojë në Ajax

para 5 muajve - RTV 21

Mesfushori i Ajaxit, Donny Van de Beek ka thënë se mund të qëndrojë edhe këtë sezonë në Ajax Trajneri i Ajaxit, Erik Ten Hag është duke pritur që mesfushori të qëndrojë, deklarata e tij pas fitores kundër...

Edhe pas interesimit të Realit, Van de Beek mund të qëndrojë në Ajax

para 5 muajve - TV21

Mesfushori i Ajaxit, Donny Van de Beek ka thënë se mund të qëndrojë edhe këtë sezonë në Ajax Mesfushori i Ajaxit, Donny Van de Beek ka thënë se mund të qëndrojë edhe këtë sezonë në Ajax Trajneri i Ajaxit,...

Man Utd e merr vendimin përfundimtar për Pogban

para 5 muajve - Iliria News

Gjiganti anglez ka vendosur ta mbajë yllin francez së paku edhe një sezon, duke e refuzuar edhe nëse arrin ndonjë ofertë prej 200 milionë eurosh Manchester Unitedi ia ka mbyllur dyert e daljes Paul Pogbas....

Tmerrohet Barcelona, Neymar te Real Madrid?

para 5 muajve - OraInfo

Los Blancos e duan me çdo kusht Neymarin. Real Madrid ka vendosur të konkurrojë me Barcelonën për rikthimin e Neymar në La Liga. Florentino Perez, duket i bindur në realizimin e ëndrrës së tij për të transferuar...

Neymari e kujton sërish fitoren 6:1 të Barcelonës kundër PSG-së

para 5 muajve - Medial

Tifozët e Paris Saint-Germainit nuk mbetën të kënaqur me komentet e Neymarit në fillim të kësaj vere, kur tha se triumfi 6:1 me Barcelonën kundër Paris Saint-Germainit ishte kujtimi i tij i preferuar në...

Neymar e kujton edhe njëherë fitoren 6:1 kundër PSG-së

para 5 muajve - GazetaBlic

Tifozët e Paris Saint-Germainit nuk mbetën të kënaqur me komentet e Neymarit në fillim të kësaj vere, kur tha se triumfi 6:1 me Barcelonën kundër Paris Saint-Germainit ishte kujtimi i tij i preferuar në...

PSG-ja kërkon para dhe Viniciusin për Neymarin

para 5 muajve - Shenja

Telenovela rreth së ardhmes së yllit brazilian, Neymar po vazhdon tash e sa javë dhe duket se kjo do të vazhdojë edhe në ditët në vazhdim. Mediumet franceze dhe spanjolle, sulmuesin e dërgojnë herë te...

Edhe pas interesimit të Realit, Van de Beek mund të qëndroj në Ajax

para 5 muajve - KosovaPress

Trajneri i Ajaxit, Erik Ten Hag është duke pritur nga mesfushori për të qëndruar dhe deklarata e tij pas fitores kundër PAOK, e ka inkurajuar lojtarin për të menduar transferimin e tij, transmeton KosovaPress....

Man Utd e merr vendimin përfundimtar për Pogban

para 5 muajve - Medial

Gjiganti anglez ka vendosur ta mbajë yllin francez së paku edhe një sezon, duke e refuzuar edhe nëse arrin ndonjë ofertë prej 200 milionë eurosh Manchester Unitedi ia ka mbyllur dyert e daljes Paul Pogbas....

Barça, ofertë të ‘çmendur’ për Neymarin

para 5 muajve - Epoka e Re

E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në “Camp Nou” brazilianin Neymar. Sipas mediave franceze Barcelona ka ofruar 80 milion euro dhe Coutinhon për të marrë...

Real Madridi, sfidë e Barcelonës për Neymar. Ja “karremi” për PSG

para 5 muajve - Sovrani

Tani është një luftë e hapur mes Real Madridit dhe Barcelonës për Neymar. Në fakt, braziliani është e vetmja ëndërr e vërtetë e madhe e Florentino Perez. Ai e preferon qartësisht atë pra Paul Pogba, një...

“Çmendet” Reali, ofron tre lojtarë për yllin e madh

para 5 muajve - OraInfo

Real Madrid ,thuhet se ka ofruar sa më shumë tre lojtarë në Paris Saint-Germain në mënyrë që të nënshkruajë Neymar. Braziliani dëshiron të largohet nga Parc des Princes gjatë afatit kalimtar të verës,...

Van de Beek: Reali fantastik, po nuk largohem nga Ajaxi

para 5 muajve - SuperSport

Dukej i destinuar për t’iu bashkuar Realit të Madridit, por, me sa kuptohet, Donny Van de Beek nuk do të largohet nga Ajaxi i Amsterdamit. Ta paktën kështu shprehet drejtori sportiv i “Harkëtarëve”, Marc...

Van de Beek: Real Madridi është fantastik, por mund të qëndroj në Ajax

para 5 muajve - Medial

Ylli i Ajaxit, Donny van de Beek, thotë se ai mund të qëndrojë te klubi holandez, përkundër interesimit nga Real Madridi “fantastik” për ta transferuar atë gjatë këtij afati kalimtar të verës. 22-vjeçari...

Çmendet Barcelona, 80 milionë euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar

para 5 muajve - Klan Kosova

E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar. Sipas mediave franceze Barcelona ka ofruar 80 milionë euro dhe Coutinho-n për të marrë...

Çmendet Barcelona, 80 milion euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar

para 5 muajve - Top Channel

E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar. Sipas mediave franceze Barcelona ka ofruar 80 milion euro dhe Coutinho-n për të marrë...

Van de Beek: Real Madridi është fantastik, por mund të qëndroj në Ajax

para 5 muajve - Lexo

Ylli i Ajaxit, Donny van de Beek, thotë se ai mund të qëndrojë te klubi holandez, përkundër interesimit nga Real Madridi “fantastik” për ta transferuar atë gjatë këtij afati kalimtar të verës. 22-vjeçari...

Çmendet Barcelona, 80 milion euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar

para 5 muajve - Infokusi

E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar. Sipas mediave franceze Barcelona ka ofruar 80 milion euro dhe Coutinho-n për të marrë...

Van de Beek: Real Madridi është fantastik, por mund të qëndroj në Ajax

para 5 muajve - Sovrani

lli i Ajaxit, Donny van de Beek, thotë se ai mund të qëndrojë te klubi holandez, përkundër interesimit nga Real Madridi “fantastik” për ta transferuar atë gjatë këtij afati kalimtar të verës. 22-vjeçari...

Le Parisien: Barça ofron 80 mln euro plus Coutinho për Neymar

para 5 muajve - BalkanWeb

Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint Germain midis 60 dhe 80 milion euro plus Philippe Coutinho për kartonin e Neymar. Katalanasit janë dëshpërimisht të interesuar për rikthimin e ish-lojtarit...

United ia jep lajmin katastrofal Juventusit dhe Realit

para 5 muajve - OraInfo

Manchester United, nuk do të dëgjojë asnjë ofertë për Paul Pogba. Dritarja evropiane e transferimeve nuk mbyllet deri në fillim të shtatorit, duke lejuar që Juventus dhe Real Madrid që potencialisht të...

Bayern Munich – Coutinho, vjen lajmi i madh

para 5 muajve - OraInfo

A do të jetë Bayerni skuadra e radhës e Coutinhos!? Bayern Munich ka shprehur interesimin për ta afruar në skuadër Philipe Coutinho në këtë afat kalimtar por nuk është arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën,...

Kjo nuk pritej, PSG vendos ҫmim të ҫmendur për Neymarin

para 5 muajve - OraInfo

Skuadra e PSG-së ka treguar ҫmimin për Neymarin. PSG janë të hapur për shitjen e Neymar, por me disa kushte. Barcelona, nëse dëshiron rikthimin e Neymar në skuadër, duhet t’i paguajë kampionëve të Francës...

Zëdhënësi i Barcelonës e konfirmon interesimin e Bayern Munichut për Coutinho

para 5 muajve - Aktuale

Bayern Munich ka shprehur interesimin për ta afruar në skuadër Philipe Coutinho në këtë afat kalimtar por nuk është arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën, ka thënë zëdhënësi i kësaj skuadra sot (e marte)...

Messi bind Neymar të zgjedhë Barçën

para 5 muajve - Flaka

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qënë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin. 5 herë...

Jo vetëm Perisic, Bayern interesohet edhe për yllin e Barcelonës

para 5 muajve - GazetaBlic

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për yllin e Barcelonës, Philippe Coutinho, i cili sipas të gjitha gjasave do të largohet nga “Nou Camp”, shkruan GazetaBlic ....

Zëdhënësi i Barcelonës e konfirmon interesimin e Bayern Munichut për Coutinho

para 5 muajve - Medial

Bayern Munich ka shprehur interesimin për ta afruar në skuadër Philipe Coutinho në këtë afat kalimtar por nuk është arritur ndonjë marrëveshje me Barcelonën, ka thënë zëdhënësi i kësaj skuadra sot (e marte)...

Përfundon takimi mes Barcelonës dhe PSG-së për Neymar

para 5 muajve - Sovrani

Ka përfunduar pa sjellë asgjë takimi mes drejtuesve të Barcelonës dhe atyre të PSG për yllin brazilian, Neymar. Drejtues të Barcelonës dhe të PSG-së, sot janë takuar në Paris, për të negociuar për transferimin...

Overmars i mohon Real-it yllin e Ajax

para 5 muajve - Sovrani

Van de Beek mbetet një prej protagonistëve në këtë merkato vere. Pas interesimin tashmë publik të Real Madrid për yllin e Ajax, ritmi i bisedimeve mes palëve duket se është ngadalësuar ditët e fundit....

S’ka tym të bardhë nga Parisi, Neymar ende larg Barcelonës

para 5 muajve - Koha Jone

Nuk ka ende tym të bardhë nga Parisi për transferimin e Neymar te skuadra e Barcelonës.  Takimi i zhvilluar në Paris, mes delegacionit të Barcelonës dhe drejtorit sportiv te parizienëve Leonardo de Araújo,...

Real Madridi “harron” Pogban, në sulm për talentin e Ajax-it

para 5 muajve - GazetaBlic

Paul Pogba ka qenë një nga emrat më të lakuar të Real Madrid gjatë kësaj merkatoje vere. Edhe pse u përfol shumë për një kalim të mesfushorit francez në Madrid një gjë e tillë duket se nuk ka për t’u realizuar....

Real “harron” Pogba, në sulm për talentin e Ajax

para 5 muajve - Vizion Plus

Paul Pogba ka qenë një nga emrat më të lakuar të Real Madrid gjatë kësaj merkatoje vere. Edhe pse u përfol shumë për një kalim të mesfushorit francez në Madrid një gjë e tillë duket se nuk ka për t’u realizuar....

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes

para 5 muajve - Gazeta Tema

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi...

Mbyllet takimi në Paris për Neymarin, palët ende larg në qëndrime

para 5 muajve - SuperSport

Takimi i zhvilluar sot, në Paris, mes delegacionit të Barcelonës dhe drejtorit sportiv te parizienëve Leonardo de Araújo, për transferimin e Neymarit te kampionët e Spanjës janë mbyllur pa një arritje...

Coutinho-PSG, vjen lajmi i madh

para 5 muajve - OraInfo

Coutinho mund ta vesh fanellën e PSG-së. Sipas medias braziliane, Esporte Interativo, agjenti i lojtarit të Barçës është në bisedime me PSG, në një marrëveshje që do ta rikthej Neymarin në Camp Nou. Philippe...

Real vjen me transferim të “frikshëm”

para 5 muajve - OraInfo

Real Madrid nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga Pogba Edhe pse është mbyllur afati kalimtar në Angli, gazetat britanike vazhdojnë të besojnë se Paul Pogba mund të largohet nga Manchester United. Nëse në...

Agjenti i Coutinhos në Paris, për ta diskutuar kalimin atje

para 5 muajve - Medial

Sipas medias braziliane, Esporte Interativo, agjenti i lojtarit të Barçës është në bisedime me PSG, në një marrëveshje që do ta rikthej Neymarin në Camp Nou Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar...

"Telenovela Neymar", PSG nuk ka ndërmend të ul çmimin prej 250 milion eurosh

para 5 muajve - Albeu

Pavarësisht se janë të hapur për shitjen e tij, Paris Saint-Germain janë duke mbajtur një çmim shumë të lartë për Neymarin Edhe Barcelona edhe Real Madrid janë të gatshëm për ta sjell brazilianin në radhët...

“Maradona” i Ballkanit: Me Neymar, Reali fiton Champions-in. Më i forti është Messi

para 5 muajve - Gazeta Tema

George Hagi beson se blerja e Neymar është garancia më e mirë që Real Madridi të kthehet te sukseset e mëdha. Ndër të tjera, qenia e yllit brazilian midis Realit dhe Barcelonës është një ndjenjë, që legjenda...

“Çmendet” Barça, ofron 100 milionë plus Coutinhon për yllin e madh

para 5 muajve - OraInfo

Barça e do me çdo kush Neymarin. Barcelona ka dërguar një delegacion në Francë për bisedime me Paris Saint-Germain për një marrëveshje për Neymar,përcjell ORAinfo. Menaxheri teknik Eric Abidal, së bashku...

Neymari, afër rikthimit te Barça

para 5 muajve - Epoka e Re

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në “Camp Nou”. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Barcelona bën ofertën e parë zyrtare për Neymar, pritet përgjigja nga PSG

para 5 muajve - Aktuale

Skuadra e Barcelonës ka bërë edhe ofertën e parë zyrtare për yllin brazilian, Neymar Jr. Gjatë ditës së sotme është raportuar për rikthimin e mundshëm të Neymar në ‘Camp Nou’, dhe hapat që Barcelona ka...

Agjenti i Coutinhos në Paris, për ta diskutuar kalimin atje

para 5 muajve - Tetova Sot

Sipas medias braziliane, Esporte Interativo, agjenti i lojtarit të Barçës është në bisedime me PSG, në një marrëveshje që do ta rikthej Neymarin në Camp Nou Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar...

Messi ndërhynë në transferimin e Neymar: Duhet të vish tek ne

para 5 muajve - InfoShqip

Lionel Messi e ka telefonuar Neymarin menjëherë pasi është zbuluar interesi i madh i Real Madridit për brazilianin. Pesë herë fituesi i Topit të Artë e ka të pamundur të pranojë që një ish-yll i Barçës...

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi...

“Maradona” i Ballkanit: Me Neymar, Reali fiton Champions-in. Më i forti është Messi

para 5 muajve - Gazeta Tema

George Hagi beson se blerja e Neymar është garancia më e mirë që Real Madridi të kthehet te sukseset e mëdha. Ndër të tjera, qenia e yllit brazilian midis Realit dhe Barcelonës është një ndjenjë, që legjenda...

PSG ndërpret shitjen e fanellave të Neymar

para 5 muajve - Arbresh

Paris Saint Germaini raportohet të ketë ndërprerë shitjen e fanellave të Neymar në dyqanin e klubit derisa braziliani po i afrohet gjithnjë e më afër rikthimit në Spanjë – te Barcelona ose Real Madridi....

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, e dëshiron Coutinhon dhe Semedon në këmbim

para 5 muajve - Periskopi

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit, transmeton...

Reali “dridh” Spanjën, ofron Iscon ose Marcelon plus para për yllin e madh

para 5 muajve - OraInfo

Real Madrid do të heqë dorë nga mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, nëse ata mund të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, raporton The Sun. Rivalët e Los Blancos ‘La Liga Barcelona...

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës për Neymar, klubet akoma larg marrëveshjes

para 5 muajve - Sovrani

Është zhvilluar takimi i parë mes drejtuesve të Paris Saint-Germain dhe atyre të Barcelonës. Megjithatë, dy palët janë akoma shumë larg një marrëveshjeje për transferimin e Neymar te katalanasit. Parisi...

Messi “ka vendosur” për të ardhmen e Neymarit

para 5 muajve - Insajderi

Braziliani Neymar ka qenë ndër emrat më të përfolur në botën e futbollit, pasi ende nuk dihet ku do të luajë në edicionin e ri. Por, me sa duket, ai është afër rikthimit te Barcelona. më shumë në Insporti

Mediat britanike mendojnë se Pogba do të transferohet në Real Madrid

para 5 muajve - Tetova Sot

Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve...

Përfundon takimi Barça – PSG në Paris

para 5 muajve - Arbresh

Takimi i zhvilluar në Paris mes delegacionit të FC Barcelonës dhe Leonardo De Araujo, drejtorit sportiv të PSG-së, me emrin e Neymar në tavolinë tashmë ka përfunduar. Menaxheri i Barcelonës, Javier Bordas...

Mediat britanike: Pogba do të transferohet në Real Madrid

para 5 muajve - Albeu

Lojtari ende dëshiron që të transferohet tek skuadra e La Liga, kurse çmimi i transferit prej 160 milionë euro mund të jetë shkaktari kryesor që mund ta bllokojë transferin Pavarësisht se afati i transferëve...

Barça ofron 100 milionë euro plus Coutinhon për Neymarin, nis delegacionin në Paris për bisedime

para 5 muajve - Koha.net

Barcelona ka dërguar një delegacion, përfshirë menaxherin teknik Eric Abidal, në Francë për të biseduar me Paris Saint-Germainin për një marrëveshje për transferimin e Neymarit. Siç raporton “RAC1” dhe...

“Neymari e do Barçën, Real Madridin e ka opsion të dytë”

para 5 muajve - Medial

Marcelo Bechler – një gazetar i famshmes sportiv në Brazil, i afërt me përfaqësuesit e Neymarit – beson se sulmuesi brazilian do të preferonte t’i bashkohej Barcelonës këtë verë, mirëpo nuk do ta refuzojë...

Zbulohet oferta që Barcelona do t’ia bëjë PSG-së për Neymarin

para 5 muajve - Tetova Sot

Barcelona ka filluar të negociojë edhe formalisht me Paris Saint-Germainit për të arritur marrëveshje për transferimin e Neymarit gjatë këtij afati kalimtar. Drejtuesit e dy klubeve po mbajnë takime sot....

Bayerni e do huazimin e Coutinhos për dy vjet

para 5 muajve - Tetova Sot

Gjiganti bavarez duket i vendosur për ta transferuar mesfushorin brazilian të Barcelonës Pasi i siguroi shërbimet e Ivan Perisicit, Bayern Munichu i ka hedhur sytë kah Spanja, Gjiganti bavarez ia ka vënë...

“Neymari e do Barçën, Real Madridin e ka opsion të dytë”

para 5 muajve - Tetova Sot

Marcelo Bechler – një gazetar i famshmes sportiv në Brazil, i afërt me përfaqësuesit e Neymarit – beson se sulmuesi brazilian do të preferonte t’i bashkohej Barcelonës këtë verë, mirëpo nuk do ta refuzojë...

PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit

para 5 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

Refuzohet një ofertë nga një klub befasues për huazimin e Neymar

para 5 muajve - Arbresh

Presidenti i Santos, Jose Carlos Peres ka zbuluar se klubi brazilian ka tentuar nënshkrimin në formë huazimi me ish lojtarin e tyre – Neymarin. E ardhmja e 27-vjeçarit në PSG vazhdon të mbetet ende e paqartë...

Nis takimi Barcelona-PSG, kjo është oferta e parë për Neymar

para 5 muajve - OraInfo

Neymar ka marrë një lajm të mirë sot. Barcelona ka filluar të negociojë edhe formalisht me Paris Saint-Germainit për të arritur marrëveshje për transferimin e Neymarit gjatë këtij afati kalimtar. Drejtuesit...

PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit

para 5 muajve - Infokusi

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

Messi “ka vendosur” për të ardhmen e Neymarit

para 5 muajve - Sovrani

Braziliani Neymar ka qenë ndër emrat më të përfolur në botën e futbollit, pasi ende nuk dihet ku do të luajë në edicionin e ri. Por, me sa duket, ai është afër rikthimit te Barcelona. “Do vish tek ne,...

Zbardhet oferta e Barcelonës për Neymar

para 5 muajve - Lexo

Barcelona ka filluar të negociojë edhe formalisht me PSG për të arritur marrëveshjen për transferimin e Neymarit. Barcelona është e përgatitur t’ia ofrojë kampionit francez 100 milionë euro dhe Philippe...

Barça ofron 100 milionë euro plus Coutinhon për Neymarin, nis delegacionin në Paris për bisedime

para 5 muajve - Ekonomia Online

Barcelona ka dërguar një delegacion, përfshirë menaxherin teknik Eric Abidal, në Francë për të biseduar me Paris Saint-Germainin për një marrëveshje për transferimin e Neymarit. Siç raporton “RAC1” dhe...

Në Angli janë të bindur: Reali do Pogba-n, United dorëzohet me 160 milionë euro

para 5 muajve - Koha Jone

Edhe pse merkato e transferimve është mbyllur në në Angli, gazetat britanike vazhdojnë ta shohin Paul Pogba jashtë Manchester United. Në “Old Trafford” nuk mund të gjejnë një zëvendësues për të, por mund...

Pas Perisicit, Bayerni e dëshiron huazimin e Coutinhos

para 5 muajve - GazetaBlic

Gjiganti bavarez duket i vendosur për ta transferuar mesfushorin brazilian të Barcelonës Pasi i siguroi shërbimet e Ivan Perisicit, Bayern Munichu i ka hedhur sytë kah Spanja, shkruan Gazeta Express. Gjiganti...

“Operacioni Neymar”: Agjenti i Coutinhos në Paris

para 5 muajve - Arbresh

Reprezentuesi i Philippe Coutinhos, Kia Joorabchian ka arritur në Paris për të diskutuar transferimin e mundshëm të futbollistit brazilian në PSG. Emisarë nga Barcelona kanë shkuar po ashtu në Paris mëngjesin...

Zyrtarët e Barcelonës nisen për Paris me qëllin transferimin e Neymar-it

para 5 muajve - InfoShqip

Barcelona i ka intensifikuar veprimet për ta kthyer Neymarin në “Camp Nou”. Sipas radios katalanase, RAC1, zyrtarët e Barcelonës kanë udhëtuar në kryeqytetin francez për ta bërë ofertën e parë zyrtare...

Barcelona ofron 80 milionë euro plus Coutinhon për Neymarin

para 5 muajve - Zhurnal

Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint-Germain rreth 80 milionë euro plus Philippe Coutinho për Neymar. Katalanasit janë të etur për ta rikthyer në radhët e veta lojtarin që i braktisi dy vjet...

Ndërhyn Messi, bind Neymar të zgjedhë Barçën

para 5 muajve - SuperSport

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qënë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin. 5 herë...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barcelona

para 5 muajve - Klan Kosova

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit

para 5 muajve - Sovrani

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

PSG-ja dëshiron ta shesë Neymarin gjatë orëve në vazhdim

para 5 muajve - Medial

Paris Saint-Germaini nuk e do më Neymarin në skuadër dhe, sipas të përditshmes spanjolle Sport, klubi e ka udhëzuar drejtorin sportiv, Leonardon, të arrijë marrëveshje për shitjen e brazilianit gjatë orëve...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça

para 5 muajve - KosovaPress

Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat e quanin të kryer kalimin e tij te Reali i Madridit, telekamerat e emisionit sportiv Jugones kanë filmuar një takim mes drejtuesit...

Zyrtarët e Barcelonës nisen për Paris me qëllin transferimin e Neymar-it

para 5 muajve - Albeu

Barcelona i ka intensifikuar veprimet për ta kthyer Neymarin në “Camp Nou”. Sipas radios katalanase, RAC1, zyrtarët e Barcelonës kanë udhëtuar në kryeqytetin francez për ta bërë ofertën e parë zyrtare...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barcelona

para 5 muajve - Shenja

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Pas Perisicit, Bayerni e dëshiron huazimin e Coutinhos

para 5 muajve - Sovrani

Gjiganti bavarez duket i vendosur për ta transferuar mesfushorin brazilian të Barcelonës Pasi i siguroi shërbimet e Ivan Perisicit, Bayern Munichu i ka hedhur sytë kah Spanja, shkruan Gazeta Express. Gjiganti...

PSG do Dembelen në këmbim të Neymarit

para 5 muajve - Albeu

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

Zyrtarët e Barcelonës udhëtojnë në Francë për të biseduar me Neymarin

para 5 muajve - GazetaBlic

Kthimi i Neymarit në Barcelonë është shumë afër, njoftojnë zyrtarët e Barcelonës që sot udhëtuan drejt Francës. E ardhmja e 27-vjeçarit në Paris ka qenë e pasigurt gjatë gjithë verës, tani si duket skenari...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça

para 5 muajve - Top Channel

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Në Angli janë të bindur: Reali do Pogba-n, United dorëzohet me 160 milionë euro

para 5 muajve - Sovrani

Edhe pse merkato e transferimve është mbyllur në në Angli, gazetat britanike vazhdojnë ta shohin Paul Pogba jashtë Manchester United. Në “Old Trafford” nuk mund të gjejnë një zëvendësues për të, por mund...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça

para 5 muajve - Infokusi

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

PSG-ja largon të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit

para 5 muajve - Medial

Neymari duket se është më afër largimit nga Paris Saint-Germaini sesa kurrë më parë. Së fundi, klubi francez i largoi të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit. Sulmues brazilian, i cili iu bashkua...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 5 muajve - RTV 21

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 5 muajve - TV21

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain...

Po vjen Neymar, delegacioni i Barcelonës udhëton drejt Parisit

para 5 muajve - Sovrani

Josep Maria Bartomeu dhe Barcelona ende nuk po heqin dorë nga ndjekja e tyre për Neymar dhe, përkundër faktit që Paris Saint-Germain nuk kanë dëshirë të merren me një klub për të cilin kanë shqetësime...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça, PSG do mjaftohet me…

para 5 muajve - Lajm

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Ndërhyn Messi, bind Neymar-in të zgjedhë Barcelonën?

para 5 muajve - Gazeta Observer

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qenë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin. 5 herë...

Zyrtarët e Barcelonës nisen për Paris me qëllin transferimin e Neymar-it

para 5 muajve - Fakti Ditor

Barcelona i ka intensifikuar veprimet për ta kthyer Neymarin në “Camp Nou”. Sipas radios katalanase, RAC1, zyrtarët e Barcelonës kanë udhëtuar në kryeqytetin francez për ta bërë ofertën e parë zyrtare...

Neymar shumë pranë rikthimit te Barça, PSG do mjaftohet me…

para 5 muajve - SuperSport

Barcelona bën një tjetër lëvizje për të bindur Paris Saint Germain dhe për të bërë të mundur rikthimin e Neymar Jr në Camp Nou. Pas indicieve që e jepnin brazilian afër Barcelonës vetëm pak orë pas mediat...

Messi bëhet faktor në vendimin e Neymarit për të ardhmen

para 5 muajve - Medial

Lionel Messi është përfshirë në situatën e tensionuar me spekulimet për një transferimin të mundshëm të Neymarit. Edhe Barcelona e edhe Real Madridi po e kërkojnë me ngulm nënshkrimin e yllit të Paris...

Zyrtarët e Barcelonës udhëtojnë në Paris për transferimin e Neymarit

para 5 muajve - Arbresh

Barcelona i ka intensifikuar tentimet për ta kthyer Neymarin nga Paris Saint-Germaini në “Camp Nou”. Sipas radiostacionit katalonas, RAC1, zyrtarët e Barcelonës kanë udhëtuar në kryeqytetin francez për...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 5 muajve - Alsat-M

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen. Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

PSG-ja dëshiron ta shesë Neymarin gjatë orëve në vazhdim

para 5 muajve - Arbresh

Paris Saint-Germaini nuk e do më Neymarin në skuadër dhe, sipas të përditshmes spanjolle Sport, klubi e ka udhëzuar drejtorin sportiv, Leonardon, të arrijë marrëveshje për shitjen e brazilianit gjatë orëve...

Nëse e transferojnë Neymarin, Reali heq dorë përfundimisht nga Pogba

para 5 muajve - GazetaBlic

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen. Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

PSG-ja ndaloi së shituri fanellat me emrat e Neymarit

para 5 muajve - Ekonomia Online

Paris Saint-Germain ka ndaluar shitjen e bluzave me emrin e sulmuesit brazilian, Neymar. Futbollisti 27-vjeçar është i lidhur me një largim nga kampionët francez gjatë gjithë verës dhe duket se mund të...

Real Madridi do të dorëzohet për Pogban, nëse e merr Neymarin

para 5 muajve - Medial

Real Madridi do t’u japë fund tentimeve për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, nëse arrijnë ta sigurojnë transferimin e yllit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, sipas të përditshmes...

Neymar apo Pogba? Njëri do të zbarkojë në Real Madrid

para 5 muajve - OraInfo

Real Madridi do të dorëzohet për Pogban, nëse e merr Neymarin. Real Madridi do t’u japë fund tentimeve për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, nëse arrijnë ta sigurojnë transferimin...

Njihuni me ofertën konkrete të Barcelonës për Neymar

para 5 muajve - Sovrani

Barcelona raportohet se i ka ofruar Paris Saint-Germain midis 60 dhe 80 milionë euro plus Philippe Coutinho për Neymar, transmeton Sovrani.info. Katalanasit janë të dëshpëruar për rikthimin e ish-lojtarit...

PSG kërkon Dembele nga Barcelona në shkëmbim të Neymar

para 5 muajve - Fakti Ditor

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, nuk ka mundur t’iu shmanget më thashethemeve për transferimin e Neymar. Braziliani është shprehur i pakënaqur me situatën e tij te Parisi, duke kërkuar rikthimin...

Neymar, Barcelona fillon bisedimet me PSG

para 5 muajve - Gazeta e re

Barcelona ka filluar bisedimet me PSG për brazilianin, Neymar. Mediet spanjolle thonë se gjiganti francez është i gatshëm për të shkëmbyer Neymar për sulmuesin e Barcelonës, Philippe Coutinho. Ka pasur...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 5 muajve - Infokusi

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen. Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

PSG-ja largon të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit

para 5 muajve - Arbresh

Neymari duket se është më afër largimit nga Paris Saint-Germaini sesa kurrë më parë. Së fundi, klubi francez i largoi të gjitha gjurmët e Neymarit nga dyqani i klubit. Sulmues brazilian, i cili iu bashkua...

Neymar në ankand, gjiganti spanjoll ofron kartonin e brazilianit dhe 80 mln euro

para 5 muajve - Newsport

Kur u duk se rrugët e dërgonin te Reali i Madridit, Barcelona është zgjuar dhe ka bërë një ofertë konkrete për Neymar JR. Braziliani ka dalë totalisht nga planet e Thomas Tuchel dhe PSG mendon të heq dorë...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 5 muajve - Gazeta e re

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen. Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona...

Messi bëhet faktor në vendimin e Neymarit për të ardhmen

para 5 muajve - Periskopi

Lionel Messi është përfshirë në situatën e tensionuar me spekulimet për një transferimin të mundshëm të Neymarit. Edhe Barcelona e edhe Real Madridi po e kërkojnë me ngulm nënshkrimin e yllit të Paris...

Pas Perisic, kjo pritet të jetë goditja tjetër e madhe e Bayern -it

para 5 muajve - Sovrani

Bayern Munich janë të gatshëm të hyjnë në bisedime me Barcelonën për Philippe Coutinhon, por ata janë të interesuar vetëm ta marrin atë në huazim, sipas Mundo Deportivo. Barca i ka ofruar brazilianin kampionëve...

Real Madrid heq dorë nga Pogba, nëse transferon Neymarin

para 5 muajve - KosovaPress

Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun. Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona janë favorit të nënshkruajnë me brazilianin, por...

Neymar – Barça, Tuchel merr situatën në dorë, kjo është kërkesa e tij për katalanasit

para 5 muajve - Sovrani

Kryetrajneri i Paris Saint-Germain Thomas Tuchel kërkon direkt nga Barcelona që Ousmane Dembele të përfshihet në marrëveshjen për Neymar, raporton le10sport, përcjellë Sovrani.info. PSG kërkon shumë para...

PSG ndalon shitjen e bluzave të Neymar në dyqanet e klubit

para 5 muajve - BalkanWeb

Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain duket më i afërt se kurrë dhe si i tillë, kampionët e Ligue 1 duket se kanë ndaluar shitjen e bluzës së brazilianit në dyqanin e klubeve të tyre. Është ylli tjetër...

Bayern Munich hyn në garë për mesfushorin e Barcelonës, Coutinho

para 5 muajve - BalkanWeb

Bayern Munich ka shprehur interes për Philippe Coutinho, por ata ende nuk kanë hyrë në negociata me Barcelonën për nënshkrimin e brazilianit. Pala katalanase mezi pret ta largojë lojtarin këtë verë i cili...

Pogba thotë se është i lumtur në Manchester United

para 5 muajve - Klan Kosova

Mesfushori francez ka vendosur që t’iu përgjigjet spekulimeve që janë bërë për të. Paul Pogba ka thënë se është plotësisht i kënaqur në Manchester United, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova. Klubet Real...

Neymar merr një ftesë interesante nga lojtarët e Real Madridit

para 5 muajve - OraInfo

Lojtarët e Real Madridit ftojnë Neymarin t’u bashkohet në Bernabeu. Lojtarët e Real Madridit kanë biseduar me Neymarin për të bindur yllin e Paris Saint-Germain për t’u bashkuar me ta në Bernabeu, thonë...

Lojtarët e Real Madridit ftojnë Neymarin t’u bashkohet në Bernabeu

para 5 muajve - InfoShqip

Lojtarët e Real Madridit kanë biseduar me Neymarin për të bindur yllin e Paris Saint-Germain për t’u bashkuar me ta në Bernabeu, thonë burimet për ESPN FC. Drejtori sportiv i skuadrës franceze, Leonardo...

Coutinho shumë afër kalimit tek Bayern

para 5 muajve - Klan Kosova

Kampionët gjerman janë duke kërkuar përforcime dhe atyre i është ofruar ylli i Brazilit. Sipas asaj që ka raportuar Bild përcjellë Klan Kosova, Bayern Munchen i është ofruar Philippe Countinho por ata...

Flet trajneri Ajax, ten Hag: Van de Beek nuk shkon në Madrid, qëndron me ne

para 5 muajve - Newsport

Van de Beek është kthyer në çështje në holand, por trajneri i Ajax ka zgjedhur të shuaj të gjithë zërat për transferimin e tij tek Real Madrid. “Unë mendoj se Donny do të qëndrojë me ne dhe këtë sezon. Unë...

Neymar drejt largimit? PSG heq nga dyqani zyrtar fanellën e brazilianit

para 5 muajve - Opinion

Duket se largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain është shumë i afërt. Krisja mes Neymar dhe PSG konfirmohet ga veprimet e fundit të klubit, i cili ka hequr nga dyqani zyrtar i saj fanellën me numër 10...

Verrati me kërkesë të veçantë për futbollistin brazilian

para 5 muajve - RTV 21

“Unë dua që ai të qëndrojë” Mesfushori i PSG-së, Marco Verrati ka thënë se dëshiron që bashkëlojtari i tij, Neymar të mos largohet nga “Parku i Princave”.

Verrati me kërkesë të veçantë për futbollistin brazilian

para 5 muajve - TV21

“Unë dua që ai të qëndrojë” “Unë dua që ai të qëndrojë” Mesfushori i PSG-së, Marco Verrati ka thënë se dëshiron që bashkëlojtari i tij, Neymar të mos largohet nga “Parku i Princave”. Futbollisti brazilian...

Parisi i kërkon të shporret, për Neymar ka një “El Clasico” në merkato

para 5 muajve - Gazeta Tema

I gjithë Parisi po “zien” për çështjen “Neymar”. Qëndrimi i sulmuesit brazilian në kryeqytetin francez është i pamundur dhe kjo u kuptua qartë edhe gjatë përballjes së parë të kampionatit, e fituar thellë...

‘Bild’ zbulon detajet lidhur me Coutinho – Bayern

para 5 muajve - Lajm

Kampionët e Bundesliga, Bayern Munich, janë skuadra e fundit që përmendet si një destinacion i mundshëm për brazilianin Coutinho. ‘Bild’ raporton se Bayernit i është ofruar Coutinho, por skuadra gjermane...

Bild: Coutinho i ofrohet Bayernit

para 5 muajve - Tetova Sot

Kampionët gjerman janë duke kërkuar përforcime dhe atyre i është ofruar ylli i Brazilit Sipas asaj që ka raportuar Bild, Bayern Munich i është ofruar Philippe Countinho por ata ende nuk kanë bërë ofertë...

‘Bild’ zbulon detajet lidhur me Coutinho – Bayern

para 5 muajve - GazetaBlic

Philippe Coutinho është futur në një tjetër udhëkryq, duke kërkuar rrugëdalje për të ardhmen e tij. Kampionët e Bundesliga, Bayern Munich, janë skuadra e fundit që përmendet si një destinacion i mundshëm...

Coutinho në Bayern, zbulohen detaje të reja

para 5 muajve - OraInfo

E ardhmja e Philippe Coutihnos është tani një temë shumë e diskutuar në botën e futbollit. Kampionët e Bundesliga, Bayern Munich, janë skuadra e fundit që përmendet si një destinacion i mundshëm për brazilianin...

Barça i lutet gjigantit evropian: “Merreni Philippe Coutinhon”

para 5 muajve - Sovrani

Kampionët gjermanë kërkojnë përforcime në pozicionin e yllit brazilian, transmeton Sovrani.info. Bayern Munichut i është ofruar Philippe Coutinho por nuk ka bërë një qasje për sulmuesin e Barcelonës, raporton...

Prestigjozja gjermane: Coutinho i ofrohet Bayernit

para 5 muajve - Albeu

Kampionët gjerman janë duke kërkuar përforcime dhe atyre i është ofruar ylli i Brazilit Sipas asaj që ka raportuar Bild, Bayern Munich i është ofruar Philippe Countinho por ata ende nuk kanë bërë ofertë...

Largimi i Neymar nga PSG çështje orësh, ja çfarë hapi ka ndërmarrë skuadra

para 5 muajve - Koha.mk

Ylli brazilian i futbollit ka marrë vëmendje të madhe gjatë kësaj vere, me emrin e tij që lidhet me një largim të mundshëm nga PSG, largim ky që tashmë duket se është vetëm çështje orësh. Sot përfaqësuesit...

Real Madrid ofertë të re për Neymar

para 5 muajve - Opinion

Real Madrid duket se nuk do të heqë dorë nga braziliani Neymar. Mësohet se pas lajmeve ku thuhet se braziliani do që të largohet nga PSG, Reali ka nisur të bëjë ofertat e para konkrete për të. Në garën...

Nuk bën pjesë në planet e Barçës, Bayern në sulm për yllin brazilian

para 5 muajve - Vizion Plus

Bayern Munich është hedhur në sulm për të transferuar në “Allianz Arena” yllin brazilian të Barcelonës Philippe Coutinho. Sipas Mundo Deportivo, Bayern ka nisur prej kohësh bisedimet me Barçën dhe shumë...

Reali rikthen interesimin për Eriksenin

para 5 muajve - Koha.mk

Real Madridi ka rikthyer interesimin për mesfushorin e Tottenhamit, Christian Eriksen. Mediat spanjolle thonë se “Los Blancos”, janë duke biseduar me mesfushorin e Ajaxit, Donny Van de Beek, por danezi...

Coutinho është në shitje, nisin bisedimet me Bayernin

para 5 muajve - Koha Jone

Philippe Coutinho është në kërkim të një skuadre për sezonin e ri. Pasi iu mbyllën të gjitha dyert për të firmosur me një nga skuadrat e mëdha të Premier League-s për futbollistin brazilian po studiohen...

Nuk ndalet Bayern pas Perisic, arrin akordin me mesfushorin e Barcelonës

para 5 muajve - Newsport

Bayern Munchen është aktivizuar këto ditë në merkato, pas thirrjeve të lojtarëve “big” të skuadrës si Leëandovski dhe Muller se: “situata në kampin bavarez nuk ishte normale pa përforcime”. Bayern ka konfirmuar...

Verrati me kërkesë të veçantë për futbollistin brazilian

para 5 muajve - KosovaPress

Futbollisti brazilian është i lidhur me një kalim te Barcelona ose Real Madrid dhe nuk luajti kundër Nimes të shtunën, ndeshje të cilën PSG e fitoi me rezultat 3-0. Tifozët kërkojnë nga braziliani që sa...

Edhe Bayerni hyn në garë për Coutinhon

para 5 muajve - Tetova Sot

Philippe Coutinho është njëri prej futbollistëve më të përfolur në afatin kalimtar të verës. Garës për mesfushorin brazilian i është futur edhe Bayern Munichu “Telenovela” Philippe Coutinho po vazhdon...

Pogba thotë se është i lumtur në Manchester

para 5 muajve - Tetova Sot

Mesfushori francez duket se e ka ndërruar mendjen dhe dëshiron të qëndrojë në “Old Trafford” Paul Pogba thotë se është i lidhur fort me Manchester Unitedin, përkundër faktit se gjatë verës flitej për një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK