http://kariera.mk

Kjo është marrëveshja e Balotellit me Brescian

para 5 muajve - Medial

Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli do të fitojë një pagë prej 1-2 milionë euro të Brescia, por ajo mund të rritet me bonuse Brescia pritet që të nënshkruaj me Balotellin si transfer i lirë, pasi që 29...

Balotelli mendon për Brescian, gati rikthimi në Itali

para 5 muajve - SuperSport

Mario Balotelli mund të zgjedhë me zemër. Edhe pse në adresë të tij ka mbrritur një ofertë e shkëlqyer nga ana financiare nga klubi brazilian Flamengo, gjasat janë që Supermario të rikthehet për të luajtur...

Balotelli shumë afër Brescias, mësohen detajet e marrëveshjes

para 5 muajve - Koha.net

Sulmuesi italian Mario Balotelli do të përfitojë pagë 1-2 milionë euro te Brescia, edhe pse ajo mund të rritet përmes bonuseve. Brescia pritet të zyrtarizojë Balotellin si transfer të lirë, me 29-vjeçarin...

Balotelli në Flamengo

para 5 muajve - RTV 21

Kontrata e tij me Marsielle ka skaduar Balotelli është duke e konsideruar mundësinë për t’u transferuar në Brazil te klubi i Flamengos. Mario Balotelli mund të largohet si lojtar i lirë, pasi kontrata...

Balotelli në Flamengo – RTV21

para 5 muajve - TV21

Kontrata e tij me Marsielle ka skaduar Kontrata e tij me Marsielle ka skaduar Balotelli është duke e konsideruar mundësinë për t’u transferuar në Brazil te klubi i Flamengos. Mario Balotelli mund të largohet...

Kjo është marrëveshja e Balotellit me Brescian

para 5 muajve - Tetova Sot

Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli do të fitojë një pagë prej 1-2 milionë euro të Brescia, por ajo mund të rritet me bonuse Brescia pritet që të nënshkruaj me Balotellin si transfer i lirë, pasi që 29...

Balotelli surprizon të gjithë, pranë kalimit te ekipi i sapongjitur në Seria A

para 5 muajve - Koha Jone

Mario Balotelli mund të rikthehet sërish në Seria A. Sipas “Sky Sport”, sulmuesi kërkon të kthehet në Itali, aty ku është ndjerë i dashuruar dhe aty ku është rritur. Super Mario është pranë firmës me Brescian...

Balotelli pritet t’i bashkohet Brescias

para 5 muajve - Telegrafi

Mario Balotelli (Foto: Claudio Villa/Getty Images/Guliver)

U kry: Balotelli kthehet në Itali, befason me skuadrën e re

para 5 muajve - OraInfo

Mario Balotelli pritet t’i bashkohet Brescias. Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli raportohet se është në prag të bashkimit me klubin e promovuar këtë sezon në Serie A, Brescia. Sipas mediumit italian...

Balotelli e gjen klubin e ri, ja ku do të transferohet italiani

para 5 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli raportohet se është shumë afër të firmos me klubin e Brescia. Sipas ‘Sky Sport Italia’, Balotelli e ka dhënë fjalën e tij pronarit të Brescia, Massimo Cellino dhe ai...

Kjo është oferta e Flamengos për Balotellin

para 5 muajve - KosovaPress

Mediat italiane thonë se italiani mund të largohet si lojtar i lirë, pasi kontrata e tij me Marsielle ka skaduar, transmeton KosovaPress. Flamengo i ka ofruar kontratë dyvjeçare, në të cilën do të fitojë...

Balotelli surprizon të gjithë, pranë kalimit te ekipi i sapongjitur në Seria A

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Mario Balotelli mund të rikthehet sërish në Seria A. Sipas “Sky Sport”, sulmuesi kërkon të kthehet në Itali, aty ku është ndjerë i dashuruar dhe aty ku është rritur Super Mario është pranë firmës me Brescian...

E BUJSHME: Balotelli driblon Flamengon dhe nxjerr thatë Raiolan, gati firma në Itali!

para 5 muajve - Sovrani

Mario Balotelli ka marrë një periudhë reektimi dhe ende nuk i ka kthyer përgjigje Flamengos, që ka ofruar një kontratë të mirë. Por, sipas “Sky Sport”, sulmuesi kërkon të kthehet në Itali, aty ku është...

Balotelli pritet t’i bashkohet Brescias

para 5 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli raportohet se është në prag të bashkimit me klubin e promovuar këtë sezon në Serie A, Brescia. Sipas mediumit italian Sky Sport Italia, Balotelli i ka dhënë fjalën e...

Balotelli te Flamengo? Italiani i “driblon” të gjithë dhe zgjedh …

para 5 muajve - Newsport

Thashethemet rreth të ardhmes së Mario Balotellit kanë marrë një kthesë të papritur. Kur u duk se sulmuesi italian po zyrtarizonte marrëveshjen me brazilianët e Flamengo, “Sky Sport Italia” raporton se...

Balotellin po e kërkojnë dy skuadrat e mëdha, në cilën do të luajë ai?

para 5 muajve - OraInfo

Cila do të jetë skuadra e re e Balotellit!? Kjo është pyetja që po kërkon përgjigje kur po vjen fundi i afatit kalimtar veror. Ish anëtari i Interit, Manchester Cityt, Milanit, Liverpoolit, Nice e së fundi...

Drejtuesit e Flamengos zbarkojnë në Itali për Balotellin

para 5 muajve - SuperSport

Mario Balotelli afrohet gjithnjë e më shumë me Flamengon. E ardhmja e sulmuesit italian i cili sapo ka mbushur 29-vjeç, me shumë gjasa do të jetë sërish e veshur me ngjyrat kuqezi, por këtë herë në kampionatin...

Mario Balotelli, 29 vjeç: Nuk më ndryshon plakja

para 5 muajve - SuperSport

Mario Balotelli feston sot 29-vjetorin e lindjes. Sulmuesi italian ka uruar veten nëpërmjet aplikacionit “Faceapp”, që të tregon se si do të jesh kur të plakesh. “Shumë urime vetes time. Plakja nuk më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK