http://kariera.mk

“I velur” me Championsin, Zidane: Prioritet i Realit këtë vit, titulli kampion

para 5 muajve - Gazeta Tema

Real Madridi do ta nisë të shtunën sezonin e ti, në “Balaidos”, përballë Celta Vigos. 6 sezonet e fundit kanë qëne një sukses absolut për “Los Blancos” në Champions League, ku në këtë hapësirë kohore madrilenët...

Salahu i kundërpërgjigjet Guardiolës: Liga e Kampionëve është më e rëndësishme

para 5 muajve - Tetova Sot

Mohamed Salah iu ka përgjigjur pretendimeve të Pep Guardiolës se Premierliga është gara më e rëndësishme çdo sezon, duke thënë se në fakt të gjithë duan ta fitojnë trofeun e Ligës së Kampionëve. Mohamed...

Fitimi i La Ligas është prioritet i Zidanet këtë sezon

para 5 muajve - Portalb

Real Madridi fillon sezonin 2019/20 këtë të shtunë me një ndeshje kundër Celta Vigos në La Liga, garë që Zinedine Zidane e ka shënuar si përparësi për këtë sezon. Liga e Kampionëve është thelbi i Real...

Salahu i kundërpërgjigjet Guardiolës: Liga e Kampionëve është më e rëndësishme

para 5 muajve - Medial

Mohamed Salah iu ka përgjigjur pretendimeve të Pep Guardiolës se Premierliga është gara më e rëndësishme çdo sezon, duke thënë se në fakt të gjithë duan ta fitojnë trofeun e Ligës së Kampionëve. Mohamed...

Salah i jep një përgjigje epike Guardiolës: Liga e Kampionëve ka rëndësi të veçantë

para 5 muajve - GazetaBlic

Mohamed Salah iu ka përgjigjur pretendimeve të Pep Guardiolës se Premierliga është gara më e rëndësishme çdo sezon, duke thënë se në fakt të gjithë duan ta fitojnë trofeun e Ligës së Kampionëve. Mohamed...

“I velur” me Championsin, Zidane: Prioritet, titulli kampion

para 5 muajve - SuperSport

Real Madridi do ta nisë të shtunën sezonin e ti, në “Balaidos”, përballë Celta Vigos. 6 sezonet e fundit kanë qëne një sukses absolut për “Los Blancos” në Champions League, ku në këtë hapësirë kohore madrilenët...

Zidane u mësua me Championsin, tani prioritet ka titullin kampion në Spanjë

para 5 muajve - Infokusi

Real Madridi do ta nisë të shtunën sezonin e ri në “Balaidos” përballë Celta Vigos. 6 sezonet e fundit kanë qenë një sukses absolut për “Los Blancos” në Champions League, ku në këtë hapësirë kohore madrilenët...

Fitimi i La Ligas është prioritet i Zidanit këtë sezon

para 5 muajve - Shenja

Real Madridi fillon sezonin 2019/20 këtë të shtunë me një ndeshje kundër Celta Vigos në La Liga, garë që Zinedine Zidane e ka shënuar si përparësi për këtë sezon. Liga e Kampionëve është thelbi i Real...

Fitimi i La Ligas është prioritet i Zidanet këtë sezon

para 5 muajve - Shenja

Real Madridi fillon sezonin 2019/20 këtë të shtunë me një ndeshje kundër Celta Vigos në La Liga, garë që Zinedine Zidane e ka shënuar si përparësi për këtë sezon. Liga e Kampionëve është thelbi i Real...

Salahu i kundërpërgjigjet Guardiolës: Liga e Kampionëve është më e rëndësishme

para 5 muajve - Gazeta Observer

Mohamed Salah iu ka përgjigjur pretendimeve të Pep Guardiolës se Premierliga është gara më e rëndësishme çdo sezon, duke thënë se në fakt të gjithë duan ta fitojnë trofeun e Ligës së Kampionëve. Mohamed...

Salahu i kundërpërgjigjet Guardiolës: Liga e Kampionëve është më e rëndësishme

para 5 muajve - Arbresh

Mohamed Salah iu ka përgjigjur pretendimeve të Pep Guardiolës se Premierliga është gara më e rëndësishme çdo sezon, duke thënë se në fakt të gjithë duan ta fitojnë trofeun e Ligës së Kampionëve. Mohamed...

Suprizon Mourinho: Ky është ekipi që do të fitojë Championsin këtë sezon

para 5 muajve - Albeu

Jose Mourinho beson që Atletico Madrid këtë sezon mund të fitojë çdo titull të mundshëm , madje edhe Champions Leaguen. Ish-trajneri i Real Madridit nënvizon se klubi i Simeones ka shpenzuar shumë në merkato...

Lopez tregon arsyet e transferimit të Pepe në Arsenal

para 5 muajve - KosovaPress

Sulmuesi u largua nga skuadra franceze për 80 milionë euro këtë verë, transmeton KosovaPress. “Ai kërkoi të luajë në Ligën e Kampionëve ose të luajë në një ekip që mund të hyjë në Ligën e Kampionëve. Napoli...

Mourinho: Atletico shpenzoi shumë para

para 5 muajve - TV21

“Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme për të luftuar për Ligën e Kampionëve dhe La Ligën” “Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme për të luftuar për Ligën e Kampionëve dhe La Ligën” Ish-trajneri...

Mourinho: Atletico shpenzoi shumë para

para 5 muajve - RTV 21

“Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme për të luftuar për Ligën e Kampionëve dhe La Ligën” Ish-trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho beson që Atletico Madrid ka shpenzuar shumë para këtë verë....

Mourinho: Atletico shpenzoi shumë para

para 5 muajve - Infokusi

Ish-trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho beson që Atletico Madrid ka shpenzuar shumë para këtë verë. Atletico sezonin e kaluar përfundoi e dyta në tabelë, 11 pikë më pak se Barcelona dhe këtë sezon...

Mourinho: Atletico shpenzoi shumë para

para 5 muajve - KosovaPress

Atletico sezonin e kaluar përfundoi e dyta në tabelë, 11 pikë më pak se Barcelona dhe këtë sezon do të mundohen të fitojnë çdo titull, transmeton KosovaPress. “Atletico ka shpenzuar shumë, është e gatshme...

“Po e kthen Realin në ekip mbrojtës”! Zinedin Zidan nën akuzë

para 5 muajve - Medial

Real Madridi duket se ende nuk po shkëputet nga agonia e sezonit të shkuar. Ndonëse zyrtarisht ende asgjë nuk ka nisur, në kryeqytetin spanjoll po bëjnë llogaritë me vështirësitë e para edhe me sezonin...

“Po e kthen Realin në ekip mbrojtës”! Zinedin Zidan nën akuzë

para 5 muajve - Sovrani

Real Madridi duket se ende nuk po shkëputet nga agonia e sezonit të shkuar. Ndonëse zyrtarisht ende asgjë nuk ka nisur, në kryeqytetin spanjoll po bëjnë llogaritë me vështirësitë e para edhe me sezonin...

“Po e kthen Realin në ekip mbrojtës”! Zinedin Zidan nën akuzë

para 5 muajve - BalkanWeb

Real Madridi duket se ende nuk po shkëputet nga agonia e sezonit të shkuar. Ndonëse zyrtarisht ende asgjë nuk ka nisur, në kryeqytetin spanjoll po bëjnë llogaritë me vështirësitë e para edhe me sezonin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK