http://kariera.mk

Zidane, afër të japë dorëheqje nga Real Madridi

më 8.2019 - Tetova Sot

Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë...

“Bomba” nga Spanja: Zidane, në prag të largimit nga Real-i

më 8.2019 - InfoShqip

Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë...

A po largohet Zidane nga Reali? ‘Madrilenët’ nuk po gjejnë qetësi

më 8.2019 - GazetaBlic

Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë...

Zidane jep dorëheqje ?

më 8.2019 - OraInfo

Zidane mund të largohet nga Real Madrid. Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka...

"Bomba" nga Spanja: Zidane, në prag të largimit nga Real-i

më 8.2019 - Albeu

Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban , ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë...

Zidane, afër të japë dorëheqje nga Real Madridi

më 8.2019 - Medial

Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë...

Zidane mund të largohet pas dështimit për transferimin e Pogbas

më 8.2019 - Arbresh

Zinedine Zidane është duke konsideruar të ardhmen e tij në Real Madrid pas dështimit të tyre për të arritur marrëveshje për transferimin e mesfushorit Paul Pogba nga Manchester United. Dështimi për të...

E BUJSHME/ Pogba largon Zidanin nga Real MADRID, befason trajneri francez

më 8.2019 - Newsport

Zhvillimet te Real Madrid do të jenë të shumta, por ajo që thuhet në këtë periudhë merkatoje ka tronditur të gjithë tifozët spanjollë. Mediet angleze bëjnë me dije që trajneri Zinedin Zidan do të japë...

Zidane, afër të japë dorëheqje nga Real Madridi

më 8.2019 - Gazeta Observer

Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë...

Zidane, afër të japë dorëheqje nga Real Madridi

më 8.2019 - Arbresh

Real Madridi pritet të bëjë ende punë gjatë këtij afati kalimtar të verës, mirëpo dështimi për ta transferuar mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogban, ka bërë që Zinedine Zidane ta shqyrtojë mundësinë...

Ronaldo: Zidane më bëri të ndihem i veçantë

më 8.2019 - Sovrani

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka treguar lidhjet e mira që ka me ish-trajnerin e tij, Zinedine Zidane, gjatë kohës kur ishte në “Santiago Bernabeu”. Ronaldo u largua nga Reali gjatë sezonin 2018/19,...

Cristiano Ronaldo thur lavde për trajnerin Zidane Zidane

më 8.2019 - Arbresh

Cristiano Ronaldo ka bërë të ditur se trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka pasur në ndikim të madh në karrierën e tij. Vetëm disa javë pasi trajneri Zidane i dha fund qëndrimit të tij në Bernabeu...

E ardhmja e Pogbas është ende e pasigurt

më 8.2019 - Gazeta Observer

Tregu i transferimeve në Angli është mbyllur qe disa ditë, por e ardhmja e Paul Pogba në Manchester United mbetet e pasigurt. Sipas raportimeve nga Mirror, lojtari akoma mund të largohet nga Djajtë e Kuq...

Ronaldo me fjalë zemre për Zidan: E respektoja për karrierën e tij, por e admiroj për ndihmën që më dha

më 8.2019 - Gazeta Telegraf

Kur ka kaluar një vit nga transferimi i Kristiano Ronaldos në Itali duke u larguar nga Real Madridi, ai ende nuk e ka harruar stafin me të cilin ka punuar. Në një intervistë të dhënë për “DAZN”, Ronaldo...

Ronaldo: Zinedin Zidan më bëri të veçantë

më 8.2019 - Alsat-M

Ylli i Juventusit, Kristiano Ronaldo ka treguar lidhjet e mira që ka me ish-trajnerin e tij, Zinedin Zidan, gjatë kohës kur ishte në “Santiago Bernabeu”. Ronaldo u largua nga Reali gjatë sezonin 2018/19,...

Ronaldo flet për Zidane: Ai më bëri të ndihem special

më 8.2019 - Aktuale

Ylli portugez i futbollit, i cili dikur mbronte ngjyrat e Real Madrid, Cristiano Ronaldo, është kthyer për të komentuar kohën kur luante nën urdhrat e Zinedine Zidane. Ronaldo, nën drejtimin e Zidane,...

Ronaldo: Zidane me bëri të ndihem i veçantë

më 8.2019 - Infokusi

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka treguar lidhjet e mira që ka me ish-trajnerin e tij, Zinedine Zidane, gjatë kohës kur ishte në “Santiago Bernabeu”. Ronaldo u largua nga Reali gjatë sezonin 2018/19,...

Ronaldo: Zidane më bëri të ndihem i veçantë

më 8.2019 - Medial

Cristiano Ronaldo e ka kujtuar ish-trajnerin e tij në Real Madrid, Zinedine Zidane, për të cilin tha se e bënte të ndihej i veçantë dhe e lavdëroi atë për aftësitë e tij si trajner. Ylli portugez u largua...

Ronaldo: Zidane me bëri të ndihem i veçantë

më 8.2019 - Gazeta e re

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka treguar lidhjet e mira që ka me ish-trajnerin e tij, Zinedine Zidane, gjatë kohës kur ishte në “Santiago Bernabeu”. Ronaldo u largua nga Reali gjatë sezonin 2018/19,...

Ronaldo: Zidane me bëri të ndihem i veçantë

më 8.2019 - Periskopi

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka treguar lidhjet e mira që ka me ish-trajnerin e tij, Zinedine Zidane, gjatë kohës kur ishte në “Santiago Bernabeu”. Ronaldo u largua nga Reali gjatë sezonin 2018/19,...

Cristiano Ronaldo ka disa fjalë për Zinedine Zidane

më 8.2019 - Sovrani

Cristiano Ronaldo tha se Zinedine Zidane e bëri atë të ndjehej i veçantë në Real Madrid pasi përshëndeti aftësitë stërvitëse të mesfushorit legjendar francez, transmeton Sovrani.info. Ronaldo u largua...

Ronaldo: Zidane më bënte të ndihesha i veçantë

më 8.2019 - Telegrafi

Zinedine Zidane dhe Cristiano Ronaldo (Foto: Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images/Guliver)

Ronaldo: Zidane më bënte të ndihesha i veçantë

më 8.2019 - InfoShqip

Cristiano Ronaldo ka folur edhe një herë për kohën sa ishte te Real Madridi së bashku me Zindeine Zidanen. Ylli portugez ka thënë se trajneri francez e bënte të ndihej shumë të veçantë dhe se vetëm ai...

“Zidan më bëri të ndihem i veçantë”, rrëfehet Ronaldo

më 8.2019 - Koha.mk

Kristiano Ronaldo u transferua para një viti tek Juventusi, me bardhezinjtë që shpresojnë se me të në skuadër, do arrijnë të fitojnë Ligën e Kampionëve. Sulmuesi portugez është ndalur në një intervistë,...

Ronaldo: Zidane më bënte të ndihesha i veçantë

më 8.2019 - Gazeta Observer

Cristiano Ronaldo ka folur edhe një herë për kohën sa ishte te Real Madridi së bashku me Zindeine Zidanen. Ylli portugez ka thënë se trajneri francez e bënte të ndihej shumë të veçantë dhe se vetëm ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK