http://kariera.mk

Sipas Lampard : Hazard i pazavendësueshëm

para 5 muajve - TV21

Lampard ka pranuar që askush nuk mund ta zëvendësojë sulmuesin Eden Hazard Lampard ka pranuar që askush nuk mund ta zëvendësojë sulmuesin Eden Hazard Eden Hazard u transferua këtë verë në Real Madrid dhe...

Sipas Lampard : Hazard i pazavendësueshëm

para 5 muajve - RTV 21

Lampard ka pranuar që askush nuk mund ta zëvendësojë sulmuesin Eden Hazard Eden Hazard u transferua këtë verë në Real Madrid dhe trajneri i Chelsea, Frank Lampard tha se ishte një fans i madh i tij. “Isha...

Liverpool – Chelsea, lajm i keq për Xherdan Shaqirin

para 5 muajve - GazetaBlic

Sot në mbrëmje zhvillohet finalja e Superkupës së Evropës, Chelsea-Liverpool. Mediat angleze, duke u bazuar në informatat e tyre brenda klubeve, kanë publikuar edhe formacionet e mundshme, që sipas të...

Van Dijk: Chelsea është ndryshe pa Hazard

para 5 muajve - TV21

Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil Van Dijk ka thënë se Chelsea është një tjetër ekip pa ish-yllin e skuadrës, Eden Hazard Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil Van Dijk ka thënë se Chelsea është një tjetër ekip...

Van Dijk: Chelsea është ndryshe pa Hazard

para 5 muajve - RTV 21

Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil Van Dijk ka thënë se Chelsea është një tjetër ekip pa ish-yllin e skuadrës, Eden Hazard Liverpool-Chelsea, të dy klubet sonte nga ora 21:00 do të ndeshen për Superkupën...

Lampard: Askush nuk mund ta zëvendësojë Hazardin

para 5 muajve - KosovaPress

Hazard u transferua këtë verë në Real Madrid dhe tekniku anglez tha se ishte një fans i madh i tij, transmeton KosovaPress. “Isha një fans i madh i Hazardit. Luajta me të dhe mund të them se është një...

Liverpool – Chelsea, të rejat e fundit mbi formacionet

para 5 muajve - Sovrani

Chelsea dhe Liverpool ndërprejnë përkohësisht rrjedhën e Premier Leagues për një përballje të Super Kupës UEFA në Stamboll, transmeton Sovrani.info. Super Kupa, duke vendosur fituesit e Ligës së Kampionëve...

Formacionet Liverpool – Chelsea, cili është vendimi i Klopp për Shaqirin?

para 5 muajve - Insajderi

Të gjithë sytë sonte mbrëma do të jenë kah Stambolli, aty ku dy gjigantët anglezë, Liverpooli e Chelsea takohen në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Evropës. Dy skuadrat sot do të përballen në stadiumin...

Van Dijk: Chelsea është më ndryshe pa Hazard

para 5 muajve - Gazeta Observer

Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil Van Dijk ka thënë se Chelsea është një tjetër ekip pa ish-yllin e skuadrës, Eden Hazard Liverpool-Chelsea, të dy klubet sonte nga ora 21:00 do të ndeshen për Superkupën...

Van Dijk: Chelsea është ndryshe pa Hazard

para 5 muajve - KosovaPress

Të dy klubet sot do të ndeshen për Superkupën e Evropës, transmeton KosovaPress. “Është një lojtar me kualitet, ishte i rëndësishëm për ta. Mendoj se luajnë me ndryshe, me dallim nga viti i kaluar. Do...

Statistika, analizë dhe shumëçka rreth Superkupës së Evropës: Liverpool – Chelsea

para 5 muajve - Zhurnal

Sot, të gjithë sytë e botës do të përqendrohen në ‘Vodafone Park’ të Stambollit. Për 90-të minuta bota ndalet pasi që miliona njerëz do të jenë nën ethet e ndeshjes së Sueprkupës së Evropës. Kampionët...

UEFA tregon çka është në gjendje të bëjë Shaqiri ndaj Chelseat – video është bërë hit

para 5 muajve - Insajderi

Xherdan Shaqiri duket më se i gatshëm për t’u ballafaquar me Chelsean sot (e mërkurë). Sonte, në Stamboll të Turqisë Liverpooli e Chelsea e zhvillojnë ndeshjen e Superkupës së Evropës, shkruan Insporti...

Superkupa e Evropës: UEFA publikon një video të Shaqirit në stërvitje

para 5 muajve - GazetaBlic

Xherdan Shaqiri duket më se i gatshëm për t’u ballafaquar me Chelsea-n sot (e mërkurë). Sonte, në Stamboll, Liverpooli e Chelsea e zhvillojnë ndeshjen e Superkupës së Evropës. Liverpooli vjen si fitues...

Superkupa> Liverpool – Chelsea vjen me befasi të mëdha

para 5 muajve - Fol

Liverpooli kthehet në skenën e triumfit më dramatik në histori të veten sonte, kur do të përballet me Chelsean në Super Kupën e UEFA-s, finalen e parë të një gare të djemve të UEFA-s që do të referohet...

Shaqiri në formë të lartë para Superkupës së Evropës

para 5 muajve - Ekonomia Online

Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri po duket në formë të lartë para finales së Superkupës së Evropës. Liverpooli do të ndeshet me Chelsean në finalen e Superkupës së Evropës, e cila fillon nga ora 21:00 dhe...

Chelsea dhe Liverpool përplasen kupën mijëra kilometra larg Anglisë

para 5 muajve - Albeu

Garat europiane rikthehen edhe një herë në qendër të vëmendjes, me Liverpool dhe Chelsea që takohen në finale të Superkupës së Europës. Derbi anglez do të luhet në orën 21:00, në stadiumin e Besiktas në...

“Ramosi dhe Van Dijku mbrojtës të pazëvendësueshëm”

para 5 muajve - GazetaBlic

Ylli i Chelseat, Pedro, e ka krahasuar Virgil Van Dijkun me bashkëkombësin e vet, Sergio Ramosin, para takimit të Chelseat me Liverpoolit në Super Kupën e UEFA-s, sonte në Stamboll. Skuadra e Frank Lampardit,...

Pedro: Ramosi dhe Van Dijku, mbrojtësit më të mirë të botës

para 5 muajve - Medial

Ylli i Chelseat, Pedro, e ka krahasuar Virgil Van Dijkun me bashkëkombësin e vet, Sergio Ramosin, para takimit të Chelseat me Liverpoolit në Super Kupën e UEFA-s, sonte në Stamboll. Skuadra e Frank Lampardit,...

UEFA-ja publikon një video të Shaqirit, paralajmëron Chelsean [Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Xherdan Shaqiri duket më se i gatshëm për t’u ballafaquar me Chelsea-n sot (e mërkurë). Sonte, në Stamboll, Liverpooli e Chelsea e zhvillojnë ndeshjen e Superkupës së Evropës. Liverpooli vjen si fitues...

Pedro: Ramosi dhe Van Dijku, mbrojtësit më të mirë të botës

para 5 muajve - Sovrani

Ylli i Chelseat, Pedro, e ka krahasuar Virgil Van Dijkun me bashkëkombësin e vet, Sergio Ramosin, para takimit të Chelseat me Liverpoolit në Super Kupën e UEFA-s, sonte në Stamboll. Skuadra e Frank Lampardit,...

Liverpool – Chelsea: Finalja e Super Kupës vjen me befasi të mëdha

para 5 muajve - Periskopi

Liverpooli kthehet në skenën e triumfit më dramatik në histori të veten sonte, kur do të përballet me Chelsean në Super Kupën e UEFA-s, finalen e parë të një gare të djemve të UEFA-s që do të referohet...

Sot luhet finalja e Superkupës së Evropës, Liverpool përballet me Chelsea

para 5 muajve - Fakti Ditor

Garat evropiane rikthehen edhe një herë në qendër të vëmendjes, me Liverpool dhe Chelsean që takohen në finale të Superkupës së Evropës. Me fillim nga ora 21:00, në stadiumin e Besiktas, Liverpool dhe...

Liverpool – Chelsea: Finalja e Super Kupës vjen me befasi të mëdha

para 5 muajve - Sovrani

Liverpooli kthehet në skenën e triumfit më dramatik në histori të veten sonte, kur do të përballet me Chelsean në Super Kupën e UEFA-s, finalen e parë të një gare të djemve të UEFA-s që do të referohet...

3 lojtarët kryesorë të Real Madrid në sezonin 2019-20

para 5 muajve - Gazeta Observer

Madridi ka shpenzuar më shumë se 300 milionë euro  në afatin e transferimeve  të verës, e cila përfshinë  transferimin e Eden Hazard nga Chelsea. 3 lojtarët e Real Madrid të cilët do të jenë kyç në sezonin...

Van Dijk nuk do t’ja dijë për Alisson: “E zëvendëson ai!”

para 5 muajve - Sovrani

Mbrojtësi i Liverpool, Virgil van Dijk, mbase më i miri në botë, madje kandidat për të fituar trofeun e “Topit të Artë”, ka qetësuar të gjithë mbështetësit e “Të Kuqve” në prag të sfidës ndaj Chelsea-t,...

“Reali do të fitojë Ligën e Kampionëve me Neymar e Hazard”

para 5 muajve - KosovaPress

“Los Blancos” janë në bisedime me yllin brazilian, transmeton KosovaPress. “Mund ta fitojnë lehtë, pa asnjë dyshim. Nëse transferojnë Neymarin dhe me Hazardin në ekip, do të fitojnë Ligën e Kampionëve....

Kloop: Për të fituar Superkupën e Evropës duhet të jemi lakmitarë

para 5 muajve - KosovaPress

Ai ka thënë se nëse dëshirojnë të fitojnë trofeun duhet të jenë lakmitarë. “Është shumë e rëndësishme, nuk kam dyshim. Pasi fituam Ligën e Kampionëve, kaluam një muaj shumë të mirë, ku të gjithë na donin....

Kloop: Për të fituar Superkupën e Evropës duhet të jemi lakmitar

para 5 muajve - Tetova Sot

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Kloop ka folur para ndeshjes së superkupës e cila zhvillohet nesër. Gjermani ka thënë se nëse dëshirojnë të fitojnë Super Kupën, duhet të jenë lakmitar. “Është shumë e rëndësishme,...

Klopp: Për të fituar Superkupën e Evropës duhet të jemi lakmitar

para 5 muajve - Sovrani

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur para ndeshjes së superkupës e cila zhvillohet nesër. Gjermani ka thënë se nëse dëshirojnë të fitojnë Super Kupën, duhet të jenë lakmitar. “Është shumë e rëndësishme,...

Klop: Për të fituar Superkupën, duhet të jemi lakmitar

para 5 muajve - Alsat-M

Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop ka folur para ndeshjes së Super Kupës së Evropës. Gjermani ka thënë se nëse dëshirojnë të fitojnë Super Kupën, duhet të jenë lakmitar. “ Është shumë e rëndësishme, nuk...

Chelsea pa futbollistin kryesor në finale kundër Liverpoolit

para 5 muajve - Sovrani

Chelsea nuk do mund të llogarisë në shërbimet e mesfushorit N’Golo Kante për finalen e Superkupës kundër Liverpoolit. Të mërkurën në Stamboll, Liverpool dhe Chelsea do të takohen për të zhvilluar finalen...

E konfirmon Lampard: N’Golo Kante në dyshime për ndeshjen e nesërme

para 5 muajve - Arbresh

Chelsea do të luaj nesër kundër Liverpoolit për UEFA Superkupë, por ata do të jenë në mungesë të shërbimeve të fituesit të Kampionatit Botëror – N’Golo Kantes. Trajneri i Chelseas, Frank Lampard ka konfirmuar...

Chelsea pa futbollistin kryesor në finale kundër Liverpoolit

para 5 muajve - Ekonomia Online

Chelsea nuk do mund të llogarisë në shërbimet e mesfushorit N’Golo Kante për finalen e Superkupës kundër Liverpoolit. Të mërkurën në Stamboll, Liverpool dhe Chelsea do të takohen për të zhvilluar finalen...

Liverpooli arrin në Stamboll për UEFA Superkupë

para 5 muajve - Arbresh

Liverpooli ka arritur në Stamboll para ndeshjes në UEFA Superkupë ndaj Chelseas. Klubi ka publikuar edhe disa pamje nga momenti i zbritjes nga aeroplani, ku shihet edhe futbollisti kosovar Xherdan Shaqiri,...

Kloop: Për të fituar Superkupën e Evropës duhet të jemi lakmitar

para 5 muajve - KosovaPress

Gjermani ka thënë se nëse dëshirojnë të fitojnë Super Kupën, duhet të jenë lakmitar. “Është shumë e rëndësishme, nuk kam dyshim. Pasi fituam Ligën e Kampionëve, jetuam një muaj shumë të mirë, ku të gjithë...

Van Dijk: Kur isha në Celtic, klubet angleze dyshonin tek unë

para 5 muajve - KosovaPress

Para se të transferohet te Liverpooli, Southamptoni pagoi 16 milionë euro për të, transmeton KosovaPress. “Kam punuar shumë. Kur isha në Celtic, ekipet e Premier Ligës nuk u interesuan për mua. Nuk donin...

​Kloop: Chelsea, tjetër ekip pa Hazard

para 5 muajve - RTV 21

Futbollisti belg u largua nga “blutë” këtë verë Trajneri i Liverpoolit Jurgen Kloop ka thënë se Chelsea është një tjetër ekip pa Eden Hazard. Futbollisti belg u largua nga “blutë” këtë verë në “Santiago...

Chelsea, tjetër ekip pa Hazard

para 5 muajve - TV21

Futbollisti belg u largua nga “blutë” këtë verë Futbollisti belg u largua nga “blutë” këtë verë Trajneri i Liverpoolit Jurgen Kloop ka thënë se Chelsea është një tjetër ekip pa Eden Hazard. Futbollisti...

Kloop: Chelsea, tjetër ekip pa Hazard

para 5 muajve - KosovaPress

Futbollisti belg u largua nga “blutë” këtë verë në “Santiago Bernabeu” për 100 milionë euro, transmeton KosovaPress. “Ndeshja e Chelseas ndaj United, nuk ishte për sy. Të dy ekipet ishin nën presion. Ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK