http://kariera.mk

Neville: Man Unitedi do ta fitojë Premierligën para Liverpoolit

para 4 muajve - Tetova Sot

Ish-mbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, ka pretenduar se “Djajtë e kuq” janë ma afër triumfit në Premierligë sesa Liverpooli, për të cilët tha se do ta humbin së shpejti yllin e skuadrës,...

Neville: Man Unitedi do ta fitojë Premierligën para Liverpoolit

para 4 muajve - Medial

Ish-mbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, ka pretenduar se “Djajtë e kuq” janë ma afër triumfit në Premierligë sesa Liverpooli, për të cilët tha se do ta humbin së shpejti yllin e skuadrës,...

Superkompjuteri e parashikoni fituesin e Premierligës, përsëri nuk është Liverpooli

para 4 muajve - GazetaBlic

Fundjavën e kaluar ka nisur Premier Liga, e cila si çdo vit edhe këtë sezon pritet të jetë e zjarrtë. Të gjithë po bëjnë parashikimet e tyre, duke u përpjekur të marrin me mend se si lojërat dhe sezoni...

Neville: Man Unitedi do ta fitojë Premierligën para Liverpoolit

para 4 muajve - Gazeta Observer

Ish-mbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, ka pretenduar se “Djajtë e kuq” janë ma afër triumfit në Premierligë sesa Liverpooli, për të cilët tha se do ta humbin së shpejti yllin e skuadrës,...

Neville: Man Unitedi do ta fitojë Premierligën para Liverpoolit

para 4 muajve - Arbresh

Ish-mbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, ka pretenduar se “Djajtë e kuq” janë ma afër triumfit në Premierligë sesa Liverpooli, për të cilët tha se do ta humbin së shpejti yllin e skuadrës,...

“United shumë larg Liverpoolit dhe Cityt”

para 4 muajve - Infokusi

Legjenda e Manchester United, Paul Ince ishte i lumtur të shtunën në fitoren kundër Chelseas, mirëpo beson që klubi i tij është shumë larg Manchester Cityt dhe Liverpoolit. Ince tha se ndeshja ndaj Chelseas...

“United shumë larg Liverpoolit dhe Cityt”

para 4 muajve - KosovaPress

Ince tha se ndeshja ndaj Chelseas ishte shumë e mirë, mirëpo duhet të luajnë në të njëjtën mënyrë në të gjitha ndeshjet, transmeton KosovaPress. “Ndeshja ndaj Chelseas ishte shumë e mirë, por kjo gjë mund...

Të gjitha gjërat pozitive të javës së parë të Premier Ligës angleze

para 4 muajve - Bashke

VAR dhe ndërhyrjet teknik janë rikthyer në fokus me fillimin e Premier Ligës. Fitore të mëdha shënojnë Liverpool, Manchester City dhe Manchester United – dhe një fitore e vogël, por shumë e rëndësishme...

Neville thotë se Gaurdiola e ka bërë Cityn të pamposhtur

para 4 muajve - Koha.net

Legjenda e Manchester United, Gary Neville ka thënë se Pep Guardiola e ka bërë Manchester Cityn të pamposhtur. Sipas tij, City është përsëri favorit për të fituar titullin dhe arsyeja kryesore është trajneri...

‘Guardiola e ka bërë Cityn të pamposhtur’

para 4 muajve - KosovaPress

Sipas tij, City është përsëri favorit për të fituar titullin dhe arsyeja kryesore është trajneri i tij, transmeton KosovaPress. “Luajta 20 vjet nën urdhrat e Sir Alex Fergusonit. E di si është ndjesia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK