http://kariera.mk

Lajmi i Fundit: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - Alsat-M

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - Koha.net

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

Lajmi i Fundit: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - Klan Kosova

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

“Është i vetëdijshëm”, nga Franca vjen lajmi I madh për Schumacher

para 6 muajve - Medial

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

“Është i vetëdijshëm”, nga Franca vjen lajmi I madh për Schumacher

para 6 muajve - BalkanWeb

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - Gazeta Express

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Lajmi fantastik: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - GazetaBlic

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Vjen lajmi i madh për Schumacher nga Franca: Është i vetëdijshëm

para 6 muajve - Koha Jone

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Pas 6 vitesh në koma, vijnë lajme të mira nga ish legjenda e Formula 1

para 6 muajve - Standard

Ditën e djeshme legjenda e Formula 1 i cili prej 6 vitesh ndodhet në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze është shtruar në siptalin Georges Pimpidou në Paris . Sipas burime është...

Lajme fantastike nga gjendja shëndetësore e Michael Schumacherit

para 6 muajve - OraInfo

Michael Schumacherit i është rikthyer vetëdija. Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën....

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - Medial

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

E zbulon punonjësi i spitalit: Michael Schumacher, i vetëdijshëm…

para 6 muajve - SuperSport

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin Georges Pimpidou në Paris për t’iu nënshtruar një terapie me bazë qelizat staminale ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik mbi shëndetin e legjendës së Formula...

E zbulon punonjësi i spitalit: Michael Schumacher, i vetëdijshëm…

para 6 muajve - Infokusi

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin Georges Pimpidou në Paris për t’iu nënshtruar një terapie me bazë qelizat staminale ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik mbi shëndetin e legjendës së Formula...

U shtrua në një spital në Paris në mënyrë sekrete, zbulohet gjendja e Michael Schumacher

para 6 muajve - Newsport

Michael Schumacher është ‘i vetëdijshëm’ pasi u shtrua në një spital në Paris për trajtim të qelizave burimore të hënën. 7 herë kampioni i botës në Formula 1 u shtrua në mënyrë sekrete të hënën në spitalin...

Pas nisjes së terapisë ‘top secret’ në Paris, vijnë lajme të mira nga Michael Schumacher

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Ditën e djeshme legjenda e Formula 1 i cili prej 6 vitesh ndodhet në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze është shtruar në siptalin Georges Pimpidou në Paris . Sipas burime është...

Lajmi i Fundit: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - Arbresh

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - Periskopi

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 6 muajve - Fakti Ditor

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Schumacherit

para 6 muajve - Tetova Sot

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Ka nisur terapia “top secret” për Schumacherin

para 6 muajve - Koha.mk

Ka nisur terapia “top secret” për Michael Schumacher, legjendën e Formula 1, i cili prej gati 6 vitesh ndodhte në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze. Sipas burimeve të besueshme,...

Terapi “top Secret” me qeliza staminale për Michael Schumacher

para 6 muajve - SuperSport

Ka nisur terapia “top secret” për Michael Schumacher, legjendën e Formula 1, i cili prej gati 6 vitesh ndodhte në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze. Sipas burimeve të besueshme,...

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Schumacherit

para 6 muajve - Gazeta Express

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Ja pse gjendja e Schumacher është mbajtur e fshehtë për më shumë se 5 vjet

para 6 muajve - Klan Kosova

Michael Schumacher gjithmonë donte të ishte larg vëmendjes së publikut. Dhe kjo është arsyeja pse problemet me shëndetin e tij janë mbajtur fshehur, që pas aksidentit të tij mbi pesë vjet më parë, transmeton...

Gjendja shëndetësore e Michael Schumacher, dalin detaje të reja

para 6 muajve - InfoShqip

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Ja pse gjendja e Schumacher është mbajtur e fshehtë për më shumë se 5 vjet

para 6 muajve - Infokusi

Michael Schumacher gjithmonë donte të ishte larg vëmendjes së publikut. Dhe kjo është arsyeja pse problemet me shëndetin e tij janë mbajtur fshehur, që pas aksidentit të tij mbi pesë vjet më parë, transmeton...

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Schumacherit

para 6 muajve - Epoka e Re

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Pse gjendja e Schumacher është mbajtur e fshehtë për më shumë se 5 vjet?

para 6 muajve - Periskopi

Michael Schumacher gjithmonë donte të ishte larg vëmendjes së publikut. Dhe kjo është arsyeja pse problemet me shëndetin e tij janë mbajtur fshehur, që pas aksidentit të tij mbi pesë vjet më parë, transmeton...

Schumacher transferohet në Paris për kurime “sekrete”

para 6 muajve - Opinion

Legjenda e Formula 1, Michael Schumachet ndodhet në Paris për kurim. Schumacher ka mbërritur në kryeqytetin francez, i transportuar me një ambulancë speciale dhe nga një staf i specializuar mjekësh dhe...

“Schumacher trajtohet fshehurazi në një spital në Paris”

para 6 muajve - Anadolu Agency

Paris Sipas një gazete parisiene, kampioni i shtatëfishtë botëror në Formula 1, Michael Schumacher, është duke u trajtuar me terapinë e avancuar të qelizave staminale në një nga spitalet e kryeqytetit...

Shumaher në Paris për trajtim të ri eksperimental

para 6 muajve - Alsat-M

Sipas mediave franceze, Mihael Shumaher është shtruar të hënën në darkë në një spital në Paris, për t’iu nënshtruar një trajtimi të ri eksperimental, me qelizat staminale. Kirurgu i famshëm francez, i...

Michael Schumacher transferohet në Paris, do t’i nënshtrohet një kure sekrete

para 6 muajve - Sovrani

Shtatë herë kampioni i botës vazhdon të luftoj me vdekjen që pas aksidentit të vitit 2013, i cili e la atë me pasoja të rënda në kokë. Sipas gazetës Le Parisien, Schumacher do t’i nënshtrohet një kure...

Lajme të reja për Michael Schumacher, zhvendoset nga Gjeneva në Paris

para 6 muajve - Fakti Ditor

Michael Schumacher, tashmë 50-vjeç, është transferuar ditën e sotme nga Gjeneva e Zvicrës, drejt Parisit, ku do të qëndrojë në një spital në kryeqytetin e Francës. Është francezja “Le Parisien”, e cila...

E BUJSHME/ Michael Schumacher transferohet në Paris, do t’i nënshtrohet një kure sekrete

para 6 muajve - Newsport

Shtatë herë kampioni i botës vazhdon të luftoj me vdekjen që pas aksidentit të vitit 2013, i cili e la atë me pasoja të rënda në kokë. Sipas gazetës Le Parisien, Schumacher do t’I nënshtrohet një kure...

“Schumacher trajtohet fshehurazi në një spital në Paris”

para 6 muajve - Arbresh

Autoriteti i spitaleve të Parisit, tha se nuk mund të komentojë rreth raportimit të “Le Parisien” që Schumacher ishte pranuar nën masa të larta të sigurisë të hënën në Spitalin Georges-Pompidou Sipas një...

Schumacher transferohet në Paris, trajtim special me “transfuzion qelizash”

para 6 muajve - Te Sheshi

Kampioni botëror i Formula 1, Michael Schumacher është transferuar në një spital të Parisit për “trajtime sekrete”, njofton gazeta franceze Le Parisien. Schumacher, i cili mbushi 50 vjeç në janar, nuk...

Çfarë po ndodh me Michael Schumacher? Transportohet në spitalin e Parisit për kurim ‘Top Secret’

para 6 muajve - Bota Press

Gjermani 7 herë kampion i Formula One ka mbërritur në spitalin George Pompidou në pavionin e Kardiologjisë i shoqëruar nga dhjetra persona. Ish piloti kampion i Formula One ka mbërritur në spitalin George...

Schumacher nis një tretman sekret mjekësor

para 6 muajve - OraInfo

Schumacher po e zhvillon një tretman sekret mjekësor në Francë. Legjenda e Formula 1, Michael Schumacher është duke u mjekuar në Paris me një tretman sekret, bën të ditur Le Parisien. Gjermani u bë 50-vjeçar...

Çfarë po ndodh me Michael Schumacher? Del informacioni 'Top Secret'

para 6 muajve - Sot News

Ish piloti kampion i Formula One ka mbërritur në spitalin George Pompidou në pavionin e Kardiologjisë për një kurim 'Top Secret'. Gjermani është sjell me një kamion-ambulancë i shoqëruar nga dhjetra persona,...

Mihael Shumaher shtrohet në një spital të Parisit

para 6 muajve - Alsat-M

Ish-kampioni i botës në Formula 1 Mihael Shumaher është shtruar në një spital të Parisit për një trajtim sekret gjatë ditës së hënë, këtë e raporton Le Parisien. Shumaher ka mbushur 50 vjeç, më 3 janar...

“Michael Schumacher transferohet në Paris për një kurë ‘top secret”

para 6 muajve - Standard

Pas një kohe heshtje dhe pas triumfit të Leclerc të Ferrarit në Monza, vijnë edhe lajmet për shëndetin e Michael Schumacher. Ish-piloti gjerman arriti sot në Paris, ku u transportua në spitalin Evropian...

Schumacher bën hapin e radhës, shtrohet në spitalin e Parisit

para 6 muajve - Koha Jone

Informacionet rreth gjendjes së tij shëndetësore janë të pakta, por mediat franceze kanë zbuluar hapin e radhës të familjes së legjendës së Formula 1, Michael Schumacher. Shtatë herë kampioni i Botës në...

“Michael Schumacher transferohet në Paris për një kurë ‘top secret”

para 6 muajve - Flaka

Pas një kohe heshtje dhe pas triumfit të Leclerc të Ferrarit në Monza, vijnë edhe lajmet për shëndetin e Michael Schumacher. Ish-piloti gjerman arriti sot në Paris, ku u transportua në spitalin Evropian...

Lajmi i fundit: Schumacher sillet me ambulancë në Paris, i mbulohet fytyra

para 6 muajve - Infokusi

Michael Schumacher është duke u trajtuar në fshehtësi në një klinikë në Paris. Siç raporton “Le Parisien”, ish-piloti gjerman ka arritur në spitalin “Georges Pompidou” në mbrëmjen e sotme rreth orës 15:40,...

Mediat franceze: Michael Schumacher transferohet në Paris për një kurë ‘top secret’

para 6 muajve - BalkanWeb

Pas një kohe heshtje dhe pas triumfit të Leclerc të Ferrarit në Monza, vijnë edhe lajmet për shëndetin e Michael Schumacher. Ish-piloti gjerman arriti sot në Paris, ku u transportua në spitalin Evropian...

Çfarë po ndodh me Michael Schumacher? Mediat franceze zbulojnë të vërtetën për shëndetin e tij

para 6 muajve - Blitz

Ylli i Formula 1, Michael Schumacher pësoi një aksident të rëndë në 2013, teksa bënte ski dhe që prej atëherë mbetetj i shtruar në spital në koma, dhe asgjë nuk dihej për gjendjen e tij. Por tashmë mediat...

Schumacher po e zhvillon një tretman sekret mjekësor në Francë

para 6 muajve - Arbresh

Legjenda e Formula 1, Michael Schumacher është duke u mjekuar në Paris me një tretman sekret, bën të ditur Le Parisien. Gjermani u bë 50-vjeçar më 3 janar, mirëpo nuk është parë asnjëherë në publik që...

Çfarë po ndodh me Michael Schumacher? Transportohet në spitalin e Parisit për kurim ‘Top Secret’

para 6 muajve - Lexo

Ish piloti kampion i Formula One ka mbërritur në spitalin George Pompidou në pavionin e Kardiologjisë për një kurim ‘Top Secret’. Gjermani është sjell me një kamion-ambulancë i shoqëruar nga dhjetra persona,...

Nga viti 2013 në koma. Mediat franceze zbulojnë të vërtetën për shëndetin e Michael Schumacher

para 6 muajve - Sovrani

Ylli i Formula 1, Michael Schumacher pësoi një aksident të rëndë në 2013, teksa bënte ski dhe që prej atëherë mbetetj i shtruar në spital në koma, dhe asgjë nuk dihej për gjendjen e tij. Por tashmë mediat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK