http://kariera.mk

Vjen një lajm i madh për jetën e Michael Schumacher

para 10 muajve - Zhurnal

Shumë vite pas aksidentit fatkeq në alpet e Francës, Michael Schumacher është i vetëdijshëm për atë që ndodh rreth tij. Për vite me radhë në gjendje vegjetative, pas aksidentit të 29 dhjetorit të vitit...

Vjen një lajm i madh për jetën e Michael Schumacher

para 10 muajve - Sot News

Shumë vite pas aksidentit fatkeq në alpet e Francës, Michael Schumacher është i vetëdijshëm për atë që ndodh rreth tij. Për vite me radhë në gjendje vegjetative, pas aksidentit të 29 dhjetorit të vitit...

Pas terapisë në Paris, Michael Schumacher është ‘i vetëdijshëm’

para 10 muajve - Top Channel

Michael Schumacher është ‘i vetëdijshëm’ pasi u shtrua në një spital në Paris për trajtimin e qelizave burimore. Shtatë herë Kampioni i Formula 1, u dërgua të hënën në spitalin Georges-Pompidou për transfuzione...

“Schumacher është i vetëdijshëm”

para 10 muajve - Gazeta Tema

Shumë vite pas aksidentit fatkeq në alpet e Francës, Michael Schumacher është i vetëdijshëm për atë që ndodh rreth tij. Për vite me radhë në gjendje vegjetative, pas aksidentit të 29 dhjetorit të vitit...

“Është i vetëdijshëm”, lajme të mira për Michael Schumacher

para 10 muajve - Shekulli

Lajme të mira janë bërë publike për ish-pilotin Michael Schumacher, i cili është u shtrua në spitalin “Georges Pimpidou” në Paris. Schumacher iu nënshtruar një terapie anti-inflamatore të bazuar në infuzione...

Pas trajtimit “sekret” në Paris, lajme të mira për shëndetin e Schumacher

para 10 muajve - Opinion

Kurimi i Michael Schumacher në një spital në Paris, ka rikthyer vëmendjen e mbarë botës te kampioni i Formula 1. Sipas të përditshmes “Le Parisien”, Schumacher po trajtohet me një terapi me qeliza staminale,...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Koha.mk

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Aktuale

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Gazeta Express

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Lajmi i Fundit: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Alsat-M

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Lajmi i Fundit: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Klan Kosova

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

“Është i vetëdijshëm”, nga Franca vjen lajmi I madh për Schumacher

para 10 muajve - BalkanWeb

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Koha.net

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

“Është i vetëdijshëm”, nga Franca vjen lajmi I madh për Schumacher

para 10 muajve - Medial

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Lajmi fantastik: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - GazetaBlic

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Vjen lajmi i madh për Schumacher nga Franca: Është i vetëdijshëm

para 10 muajve - Koha Jone

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Pas 6 vitesh në koma, vijnë lajme të mira nga ish legjenda e Formula 1

para 10 muajve - Standard

Ditën e djeshme legjenda e Formula 1 i cili prej 6 vitesh ndodhet në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze është shtruar në siptalin Georges Pimpidou në Paris . Sipas burime është...

Lajme fantastike nga gjendja shëndetësore e Michael Schumacherit

para 10 muajve - OraInfo

Michael Schumacherit i është rikthyer vetëdija. Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën....

Pas gjashtë viteve zgjohet Michael Schumacher

para 10 muajve - Fakti Ditor

Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetëdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Medial

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

E zbulon punonjësi i spitalit: Michael Schumacher, i vetëdijshëm…

para 10 muajve - SuperSport

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin Georges Pimpidou në Paris për t’iu nënshtruar një terapie me bazë qelizat staminale ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik mbi shëndetin e legjendës së Formula...

Një lajm “bombë” vjen nga Franca për Schumacher

para 10 muajve - InfoShqip

Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i...

Lajm i mirë për Schumacher: “Është i vetëdijshëm”

para 10 muajve - Blitz

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Schumacherit mund t’i jetë kthyer vetëdija

para 10 muajve - Shenja

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

Schumacherit mund t’i jetë ktheher vetëdija

para 10 muajve - Shenja

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

E zbulon punonjësi i spitalit: Michael Schumacher, i vetëdijshëm…

para 10 muajve - Infokusi

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin Georges Pimpidou në Paris për t’iu nënshtruar një terapie me bazë qelizat staminale ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik mbi shëndetin e legjendës së Formula...

Lajme të mira nga Schumacher: kampionit i është kthyer vetëdija pas këtij trajtimi

para 10 muajve - Te Sheshi

Yllit të Formula 1, Michael Schumacher i është kthyer vetëdija pas trajtimit me transplantim qelizash në një spital të Parisit. Mediat franceze raportuan për akomodimin e kampionit në spitalin Pompidou,...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Sovrani

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

Pas gjashtë viteve zgjohet Michael Schumacher

para 10 muajve - Gazeta Observer

Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetëdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i...

Pas 6 viteve zgjohet Michael Schumacher

para 10 muajve - KosovaPress

Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i zhvilluar në Paris ka rezultuar me rikthimin e vetdijes, raportojnë mediat franceze. “Ai...

U shtrua në një spital në Paris në mënyrë sekrete, zbulohet gjendja e Michael Schumacher

para 10 muajve - Newsport

Michael Schumacher është ‘i vetëdijshëm’ pasi u shtrua në një spital në Paris për trajtim të qelizave burimore të hënën. 7 herë kampioni i botës në Formula 1 u shtrua në mënyrë sekrete të hënën në spitalin...

Pas nisjes së terapisë ‘top secret’ në Paris, vijnë lajme të mira nga Michael Schumacher

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Ditën e djeshme legjenda e Formula 1 i cili prej 6 vitesh ndodhet në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze është shtruar në siptalin Georges Pimpidou në Paris . Sipas burime është...

Lajmi i Fundit: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Arbresh

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Periskopi

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Ekonomia Online

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 10 muajve - Fakti Ditor

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Ka nisur terapia “top secret” për Schumacherin

para 10 muajve - Koha.mk

Ka nisur terapia “top secret” për Michael Schumacher, legjendën e Formula 1, i cili prej gati 6 vitesh ndodhte në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze. Sipas burimeve të besueshme,...

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Schumacherit

para 10 muajve - Gazeta Express

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Terapi “top Secret” me qeliza staminale për Michael Schumacher

para 10 muajve - SuperSport

Ka nisur terapia “top secret” për Michael Schumacher, legjendën e Formula 1, i cili prej gati 6 vitesh ndodhte në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze. Sipas burimeve të besueshme,...

Ja pse gjendja e Schumacher është mbajtur e fshehtë për më shumë se 5 vjet

para 10 muajve - Klan Kosova

Michael Schumacher gjithmonë donte të ishte larg vëmendjes së publikut. Dhe kjo është arsyeja pse problemet me shëndetin e tij janë mbajtur fshehur, që pas aksidentit të tij mbi pesë vjet më parë, transmeton...

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Schumacherit

para 10 muajve - Tetova Sot

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Gjendja shëndetësore e Michael Schumacher, dalin detaje të reja

para 10 muajve - InfoShqip

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Schumacher transferohet në Paris për kurime “sekrete”

para 10 muajve - Opinion

Legjenda e Formula 1, Michael Schumachet ndodhet në Paris për kurim. Schumacher ka mbërritur në kryeqytetin francez, i transportuar me një ambulancë speciale dhe nga një staf i specializuar mjekësh dhe...

Ja pse gjendja e Schumacher është mbajtur e fshehtë për më shumë se 5 vjet

para 10 muajve - Infokusi

Michael Schumacher gjithmonë donte të ishte larg vëmendjes së publikut. Dhe kjo është arsyeja pse problemet me shëndetin e tij janë mbajtur fshehur, që pas aksidentit të tij mbi pesë vjet më parë, transmeton...

Shumaher në Paris për trajtim të ri eksperimental

para 10 muajve - Alsat-M

Sipas mediave franceze, Mihael Shumaher është shtruar të hënën në darkë në një spital në Paris, për t’iu nënshtruar një trajtimi të ri eksperimental, me qelizat staminale. Kirurgu i famshëm francez, i...

“Schumacher trajtohet fshehurazi në një spital në Paris”

para 10 muajve - Anadolu Agency

Paris Sipas një gazete parisiene, kampioni i shtatëfishtë botëror në Formula 1, Michael Schumacher, është duke u trajtuar me terapinë e avancuar të qelizave staminale në një nga spitalet e kryeqytetit...

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Schumacherit

para 10 muajve - Epoka e Re

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Pse gjendja e Schumacher është mbajtur e fshehtë për më shumë se 5 vjet?

para 10 muajve - Periskopi

Michael Schumacher gjithmonë donte të ishte larg vëmendjes së publikut. Dhe kjo është arsyeja pse problemet me shëndetin e tij janë mbajtur fshehur, që pas aksidentit të tij mbi pesë vjet më parë, transmeton...

Michael Schumacher transferohet në Paris, do t’i nënshtrohet një kure sekrete

para 10 muajve - Sovrani

Shtatë herë kampioni i botës vazhdon të luftoj me vdekjen që pas aksidentit të vitit 2013, i cili e la atë me pasoja të rënda në kokë. Sipas gazetës Le Parisien, Schumacher do t’i nënshtrohet një kure...

Lajme të reja për Michael Schumacher, zhvendoset nga Gjeneva në Paris

para 10 muajve - Fakti Ditor

Michael Schumacher, tashmë 50-vjeç, është transferuar ditën e sotme nga Gjeneva e Zvicrës, drejt Parisit, ku do të qëndrojë në një spital në kryeqytetin e Francës. Është francezja “Le Parisien”, e cila...

E BUJSHME/ Michael Schumacher transferohet në Paris, do t’i nënshtrohet një kure sekrete

para 10 muajve - Newsport

Shtatë herë kampioni i botës vazhdon të luftoj me vdekjen që pas aksidentit të vitit 2013, i cili e la atë me pasoja të rënda në kokë. Sipas gazetës Le Parisien, Schumacher do t’I nënshtrohet një kure...

Mediat franceze: Michael Schumacher transferohet në Paris për një kurë ‘top secret’

para 10 muajve - BalkanWeb

Pas një kohe heshtje dhe pas triumfit të Leclerc të Ferrarit në Monza, vijnë edhe lajmet për shëndetin e Michael Schumacher. Ish-piloti gjerman arriti sot në Paris, ku u transportua në spitalin Evropian...

Mihael Shumaher shtrohet në një spital të Parisit

para 10 muajve - Alsat-M

Ish-kampioni i botës në Formula 1 Mihael Shumaher është shtruar në një spital të Parisit për një trajtim sekret gjatë ditës së hënë, këtë e raporton Le Parisien. Shumaher ka mbushur 50 vjeç, më 3 janar...

Schumacher bën hapin e radhës, shtrohet në spitalin e Parisit

para 10 muajve - Koha Jone

Informacionet rreth gjendjes së tij shëndetësore janë të pakta, por mediat franceze kanë zbuluar hapin e radhës të familjes së legjendës së Formula 1, Michael Schumacher. Shtatë herë kampioni i Botës në...

Çfarë po ndodh me Michael Schumacher? Del informacioni 'Top Secret'

para 10 muajve - Sot News

Ish piloti kampion i Formula One ka mbërritur në spitalin George Pompidou në pavionin e Kardiologjisë për një kurim 'Top Secret'. Gjermani është sjell me një kamion-ambulancë i shoqëruar nga dhjetra persona,...

Schumacher nis një tretman sekret mjekësor

para 10 muajve - OraInfo

Schumacher po e zhvillon një tretman sekret mjekësor në Francë. Legjenda e Formula 1, Michael Schumacher është duke u mjekuar në Paris me një tretman sekret, bën të ditur Le Parisien. Gjermani u bë 50-vjeçar...

“Michael Schumacher transferohet në Paris për një kurë ‘top secret”

para 10 muajve - Standard

Pas një kohe heshtje dhe pas triumfit të Leclerc të Ferrarit në Monza, vijnë edhe lajmet për shëndetin e Michael Schumacher. Ish-piloti gjerman arriti sot në Paris, ku u transportua në spitalin Evropian...

“Schumacher trajtohet fshehurazi në një spital në Paris”

para 10 muajve - Arbresh

Autoriteti i spitaleve të Parisit, tha se nuk mund të komentojë rreth raportimit të “Le Parisien” që Schumacher ishte pranuar nën masa të larta të sigurisë të hënën në Spitalin Georges-Pompidou Sipas një...

Schumacher transferohet në Paris, trajtim special me “transfuzion qelizash”

para 10 muajve - Te Sheshi

Kampioni botëror i Formula 1, Michael Schumacher është transferuar në një spital të Parisit për “trajtime sekrete”, njofton gazeta franceze Le Parisien. Schumacher, i cili mbushi 50 vjeç në janar, nuk...

Çfarë po ndodh me Michael Schumacher? Transportohet në spitalin e Parisit për kurim ‘Top Secret’

para 10 muajve - Bota Press

Gjermani 7 herë kampion i Formula One ka mbërritur në spitalin George Pompidou në pavionin e Kardiologjisë i shoqëruar nga dhjetra persona. Ish piloti kampion i Formula One ka mbërritur në spitalin George...

“Michael Schumacher transferohet në Paris për një kurë ‘top secret”

para 10 muajve - Flaka

Pas një kohe heshtje dhe pas triumfit të Leclerc të Ferrarit në Monza, vijnë edhe lajmet për shëndetin e Michael Schumacher. Ish-piloti gjerman arriti sot në Paris, ku u transportua në spitalin Evropian...

Çfarë po ndodh me Michael Schumacher? Transportohet në spitalin e Parisit për kurim ‘Top Secret’

para 10 muajve - Lexo

Ish piloti kampion i Formula One ka mbërritur në spitalin George Pompidou në pavionin e Kardiologjisë për një kurim ‘Top Secret’. Gjermani është sjell me një kamion-ambulancë i shoqëruar nga dhjetra persona,...

Lajmi i fundit: Schumacher sillet me ambulancë në Paris, i mbulohet fytyra

para 10 muajve - Infokusi

Michael Schumacher është duke u trajtuar në fshehtësi në një klinikë në Paris. Siç raporton “Le Parisien”, ish-piloti gjerman ka arritur në spitalin “Georges Pompidou” në mbrëmjen e sotme rreth orës 15:40,...

Schumacher po e zhvillon një tretman sekret mjekësor në Francë

para 10 muajve - Arbresh

Legjenda e Formula 1, Michael Schumacher është duke u mjekuar në Paris me një tretman sekret, bën të ditur Le Parisien. Gjermani u bë 50-vjeçar më 3 janar, mirëpo nuk është parë asnjëherë në publik që...

Nga viti 2013 në koma. Mediat franceze zbulojnë të vërtetën për shëndetin e Michael Schumacher

para 10 muajve - Sovrani

Ylli i Formula 1, Michael Schumacher pësoi një aksident të rëndë në 2013, teksa bënte ski dhe që prej atëherë mbetetj i shtruar në spital në koma, dhe asgjë nuk dihej për gjendjen e tij. Por tashmë mediat...

Çfarë po ndodh me Michael Schumacher? Mediat franceze zbulojnë të vërtetën për shëndetin e tij

para 10 muajve - Blitz

Ylli i Formula 1, Michael Schumacher pësoi një aksident të rëndë në 2013, teksa bënte ski dhe që prej atëherë mbetetj i shtruar në spital në koma, dhe asgjë nuk dihej për gjendjen e tij. Por tashmë mediat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK