http://kariera.mk

Ky ishte mesazhi i madh i Dardanëve në banerin që nuk u lejua të futej mbrëmë në stadium

para 10 muajve - Insajderi

Përballja e Anglisë me Kosovën në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020 ka ngjallur shumë emocione te tifozët ‘Dardanë’. Shumë prej tyre nuk arritën ta shikonin ndeshjen nga së afërmi, mirëpo ata që ishin...

Kjo është koreografia e Dardanëve që nuk u lejua në stadiumin anglez

para 10 muajve - Zhurnal

Për ndeshjen midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë, tifozët Dardanë kishin përgatitur një koreografi speciale për ta shfaqur në stadiumin “St Mary’s”. Mirëpo fatkeqësisht kjo koreografi nuk është...

Anglezët nuk i lejuan “Dardanët” ta fusin një baner në stadium

para 10 muajve - Gazeta Express

Kosova kishte përkrahje të mjaftueshme të tifozëve në ndeshjen e zhvilluar mbrëmë si mysafire e Anglisë, të humbur me rezultat 5:3. Tifozët “Dardanë” mbanin edhe banerë të ndryshëm në tribunën e tyre,...

Ky është baneri i veçantë i ‘Dardanëve’ që s’u lejua ta fusnin në stadim

para 10 muajve - OraInfo

Mbrëmë është luajtur ndeshja në mes të Anglise dhe Kosovës. Përveç ndeshjes fantastike, Kombëtarja e Kosovës mori lëvdata edhe për përkrahjen e tifozëve. Pavarësisht se ishin mysafir, ‘Dardanët’ u mblodhën...

Kjo është koreografia e Dardanëve që nuk u lejua në stadiumin anglez

para 10 muajve - Klan Kosova

Për ndeshjen midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë, tifozët Dardanë kishin përgatitur një koreografi speciale për ta shfaqur në stadiumin “St Mary’s”. Mirëpo fatkeqësisht kjo koreografi nuk është...

"Dardanët" tregojnë pse nuk u hap koreografia në stadiumin e Southamptonit

para 10 muajve - Albeu

Në mbrëmjen e djeshme në stadiumin e Southampton ishte planifikuar që të përhapej koreografia në stadium gjatë ndeshjes Angli-Kosovë e cila përfundoi 5-3 por kjo nuk ndodhi. Për këtë kanë reaguar vet "...

Anglezët nuk i lejuan “Dardanët” ta fusin një baner në stadium

para 10 muajve - Medial

Kosova kishte përkrahje të mjaftueshme të tifozëve në ndeshjen e zhvilluar mbrëmë si mysafire e Anglisë, të humbur me rezultat 5:3. Tifozët “Dardanë” mbanin edhe banerë të ndryshëm në tribunën e tyre,...

Dardanët tregojnë pse nuk u realizua koreografia në stadiumin e Southamptonit

para 10 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë në stadiumin e Southamptonit u zhvillua ndeshja mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-3, shlruan GazetaBlic. Mirëpo, një koreografi e përgatitur nga tifozët Dardanë nuk u pa brenda...

Baneri i “Dardanëve” që nuk u lejua të futet mbrëmë në stadium

para 10 muajve - Sinjali

Ndeshjen e mbrëmshme kundër Anglisë, të gjithë tifozët e Kosovës kanë dashur ta shohin nga stadiumi. Megjithatë, vetëm disa “dardanë” kanë qenë atje për t’i mbështetur futbollistët. Një baner i përgatitur...

Anglezët nuk i lejuan “Dardanët” ta fusin një baner në stadium

para 10 muajve - Infokusi

Kosova kishte përkrahje të mjaftueshme të tifozëve në ndeshjen e zhvilluar mbrëmë si mysafire e Anglisë, të humbur me rezultat 5:3. Tifozët “Dardanë” mbanin edhe banerë të ndryshëm në tribunën e tyre,...

Anglezët nuk i lejuan “Dardanët” ta fusin një baner në stadium

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Kosova kishte përkrahje të mjaftueshme të tifozëve në ndeshjen e zhvilluar mbrëmë si mysafire e Anglisë, të humbur me rezultat 5:3. Tifozët “Dardanë” mbanin edhe banerë të ndryshëm në tribunën e tyre,...

Kjo është koreografia e Dardanëve që nuk u lejua në stadiumin anglez

para 10 muajve - Ekonomia Online

Për ndeshjen midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë, tifozët Dardanë kishin përgatitur një koreografi speciale për ta shfaqur në stadiumin “St Mary’s”. Mirëpo fatkeqësisht kjo koreografi nuk është...

Kjo është koreografia e Dardanëve që nuk u lejua në stadiumin anglez

para 10 muajve - Sovrani

Për ndeshjen midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë, tifozët Dardanë kishin përgatitur një koreografi speciale për ta shfaqur në stadiumin “St Mary’s”. Mirëpo fatkeqësisht kjo koreografi nuk është...

Baneri i “Dardanëve” që nuk u lejua të futet mbrëmë në stadium

para 10 muajve - Gazeta Observer

Ndeshjen e mbrëmshme kundër Anglisë, të gjithë tifozët e Kosovës kanë dashur ta shohin nga stadiumi. Megjithatë, vetëm disa “dardanë” kanë qenë atje për t’i mbështetur futbollistët. Një baner i përgatitur...

Koreografia e Dardanëve që nuk u lejua në stadiumin anglez

para 10 muajve - Ekonomia Online

Për ndeshjen midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë, tifozët Dardanë kishin përgatitur një koreografi speciale për ta shfaqur në stadiumin “St Mary’s”. Mirëpo, fatkeqësisht kjo koreografi nuk...

Tifozët e Kosovës nuk e harrojnë kontributin e Britanisë për liri dhe pavarësi

para 10 muajve - Gazeta Observer

Kosova sot do të luaj kundër Anglisë në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Britania është një ndër kontribuuesit më të mëdha për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës. E këtë nuk e kanë harruar tifozët Dardanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK