http://kariera.mk

Rashkaj: Kur ëndrra bëhet realitet

para 10 muajve - Klan Kosova

Lojtari i Kombëtarës së Kosovës, Anel Rashkaj, ka kujtuar kohën kur për herë të parë ka veshur fanellën e Dardanëve. Rashkaj ka krahasuar me dy foto përparimin e Kosovë. Në vitin 2009 Rashkaj thekson se...

Anel Rashkaj me postim tejet emocionues për ndeshjen Angli – Kosovë

para 10 muajve - GazetaBlic

Kosova dje ka pësuar humbjen e parë në Euro2020 ndaj Anglisë me rezultatin 5-3. E në pjesën e dytë në lojë është inkuadruar edhe Anel Rashkaj. Ky i fundit është pjesë e Kosovës që nga viti 2009. Në atë...

Rashkaj: Kur ëndrra bëhet realitet

para 10 muajve - Ekonomia Online

Lojtari i Kombëtarës së Kosovës, Anel Rashkaj, ka kujtuar kohën kur për herë të parë ka veshur fanellën e Dardanëve. Rashkaj ka krahasuar me dy foto përparimin e Kosovë. Në vitin 2009 Rashkaj thekson se...

Anel Rashkaj bën një postim emocionues

para 10 muajve - Gazeta Observer

Kosova dje ka pësuar humbjen e parë në Euro2020 ndaj Anglisë me rezultatin 5-3. E në pjesën e dytë në lojë është inkuadruar edhe Anel Rashkaj. Ky i fundit është pjesë e Kosovës që nga viti 2009. Në atë...

Rashkaj: Kur ëndrra bëhet realitet

para 10 muajve - Ekonomia Online

Lojtari i Kombëtarës së Kosovës, Anel Rashkaj, ka kujtuar kohën kur për herë të parë ka veshur fanellën e Dardanëve. Rashkaj ka krahasuar me dy foto përparimin e Kosovë. Në vitin 2009 Rashkaj thekson se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK