http://kariera.mk

Uefa Champions League Womens/ Ndeshja Vllaznia-Fortuna, pjesa e parë përfundon 0-0

para 10 muajve - Top Channel

Vllaznia 0 Fortuna Hjorring 0. Fillojnë 45 minutat e dyta të ndeshjes së fazës eleminatore të 1/32 për Uefa Champions League Womens. Pjesa e parë u mbyll në barazim pa gola por me disa raste për të shënuar...

Vllaznia e femrave pa fat, mundet me një penallti të dhuruar në Champions

para 10 muajve - Koha Jone

Vllaznia e Femrave nuk ka mundur që të përballojë dot skuadrën daneze Fortuna Hjorring, duke pësuar një humbje minimale 0-1 në “Loro Boriçi” në aktivin e parë për turin e 1-32-ve në Champions League. Në...

Vllaznia e femrave në kërkim të historisë, pas pak luan në 1/16-at e Championsit

para 10 muajve - Koha Jone

Vllaznia në futboll për femra i rikthehet sot ëndrrës europiane atje ku do të luajë takimin e parë të 1/16-ve të Champions League. Vajzat shkodrane do të presin në orën 18:00 në “Loro Boriçi” kundërshtaret...

VIDEO/ 1 gol vendos në “Loro Boriçi”, Vllaznia mban të hapur kualifikimin

para 10 muajve - Newsport

Vllaznia – Fortuna Hjorring / 0 – 1  / Champione League, femra. Raundi 1/32 / Moler 68’/ Vllaznia: Maliqi, Razburgaj, Bajraktari, Swenson, Gjini, Franja, Doci, Eberhardy, Doyle, Dauzat Fortuna Hjorring:...

LIVE/ 20 minuta nga fundi, shënohet goli i parë në “Loro Boriçi”

para 10 muajve - Newsport

Vllaznia – Fortuna Hjorring / 0 – 1  / Champione League, femra. Raundi 1/32 / Moler 68’/ Vllaznia: Maliqi, Razburgaj, Bajraktari, Swenson, Gjini, Franja, Doci, Eberhardy, Doyle, Dauzat Fortuna Hjorring:...

LIVE/ Starton pjesa e dytë në “Loro Boriçi”

para 10 muajve - Newsport

Vllaznia – Fortuna Hjorring / 0 – 0  / Champione League, femra. Raundi 1/32 / Vllaznia: Maliqi, Razburgaj, Bajraktari, Swenson, Gjini, Franja, Doci, Eberhardy, Doyle, Dauzat Fortuna Hjorring: Daugherty,...

VIDEO/ Mbyllen 45 minutat e para në Shkodër, Vllaznia bën paraqitje pozitive

para 10 muajve - Newsport

Vllaznia – Fortuna Hjorring / 0 – 0  / Champione League, femra. Raundi 1/32 / Vllaznia: Maliqi, Razburgaj, Bajraktari, Swenson, Gjini, Franja, Doci, Eberhardy, Doyle, Dauzat Fortuna Hjorring: Daugherty,...

LIVE/ Rast për gol në “Loro Boriçi”, fati është me Vllazninë

para 10 muajve - Newsport

Vllaznia – Fortuna Hjorring / 0 – 0  / Champione League, femra. Raundi 1/32 / Vllaznia: Maliqi, Razburgaj, Bajraktari, Swenson, Gjini, Franja, Doci, Eberhardy, Doyle, Dauzat Fortuna Hjorring: Daugherty,...

Champions për Femrat/ Për herë të parë një skuadër shqiptare në eliminatoret e Europës

para 10 muajve - Top Channel

Për hërë të parë në historine tonë, një skuadër shqiptare e futbollit te femrave do të luajë në raundin e eleminator të 32 ekipeve më të mira të Europës. Ditën e mërkure, në “Loro Boriçi”, vajzat e klubit...

Vllaznia në Champions League, flet Megi DOÇI: Ja kush është lojtari im i preferuar në futboll

para 10 muajve - Newsport

Megi Doçi është ndër futbollistet më kryesore të Vllaznisë për femra, që në këtë sezon do marrin pjesë edhe në Champions League. Në emisionin “Procesi Sportiv”, Doçi është shprehur se lojtari i saj preferuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK