http://kariera.mk

Zyrtare: Celedes emërohet trajner i Valencias

para 10 muajve - Gazeta Express

Pas shkarkimit tronditës të Marcelinos, Valencia ka vepruar shpejt dhe e ka emëruar Albert Celedes në postin e trajnerit të skuadrës. Pas një takimi të martën mes pronarit të klubit Peter Lim dhe presidentit...

Valencia e shkarkon trajnerin

para 10 muajve - Gazeta Express

Të fitosh Copa del Rey ndaj Barcelonës nuk mjafton. Marcelino García Toral është shkarkuar nga Valencia për postin e tij si trajner kryesor i ekipit. Në startin e këtij sezoni në La Liga Valencia ka arritur...

Zyrtare: Celedes emërohet trajner i Valencias

para 10 muajve - Medial

Pas shkarkimit tronditës të Marcelinos, Valencia ka vepruar shpejt dhe e ka emëruar Albert Celedes në postin e trajnerit të skuadrës. Pas një takimi të martën mes pronarit të klubit Peter Lim dhe presidentit...

Valencia shkarkon trajnerin

para 10 muajve - RTV 21

Albert Celades trajneri i ri i Valencias Vetëm gjashtë ditë para ndeshjes së parë në Champion League, pronari i Valencias, Peter Liam, njoftoi se është shkarkuar nga puna trajneri, Marcelino García. Marcelino...

Valencia shkarkon trajnerin

para 10 muajve - TV21

Albert Celades trajneri i ri i Valencias Albert Celades trajneri i ri i Valencias Vetëm gjashtë ditë para ndeshjes së parë në Champion League, pronari i Valencias, Peter Liam, njoftoi se është shkarkuar...

Valencia e shkarkon trajnerin

para 10 muajve - Tetova Sot

Të fitosh Copa del Rey ndaj Barcelonës nuk mjafton. Marcelino García Toral është shkarkuar nga Valencia për postin e tij si trajner kryesor i ekipit. Në startin e këtij sezoni në La Liga Valencia ka arritur...

Valencia befason, shkarkon trajnerin 3 ditë para ndeshjes me Barcelonën

para 10 muajve - Koha Jone

Valencia i ka befasuar të gjithë me vendimet fundit para ndeshjes në “Camp Nou” ndaj Barcelonës. Klubi valencian ka njoftuar shkarkimin nga detyrë të trajnerit Marcelino. Në fakt, 54-vjeçari kishte mosmarrëveshje...

Zyrtare: Celedes emërohet trajner i Valencias

para 10 muajve - Lexo

Pas shkarkimit tronditës të Marcelinos, Valencia ka vepruar shpejt dhe e ka emëruar Albert Celedes në postin e trajnerit të skuadrës. Pas një takimi të martën mes pronarit të klubit Peter Lim dhe presidentit...

Kishte përplasje me drejtuesit, shkarkohet trajneri i Valencias

para 10 muajve - SuperSport

Vendim i papritur i drejtuesve të Valencias vetëm pak ditë para transfertës tepër të vështirë në “Camp Nou” ndaj Barcelonës. Klubi valencian ka njoftuar shkarkimin nga detyrë të trajnerit Marcelino. Në...

Valencia befason, shkarkon trajnerin 3 ditë para ndeshjes me Barçën

para 10 muajve - Flaka

Valencia i ka befasuar të gjithë me vendimet fundit para ndeshjes në “Camp Nou” ndaj Barcelonës. Klubi valencian ka njoftuar shkarkimin nga detyrë të trajnerit Marcelino. Në fakt, 54-vjeçari kishte mosmarrëveshje...

Zyrtare: Celedes emërohet trajner i Valencias

para 10 muajve - Infokusi

Pas shkarkimit tronditës të Marcelinos, Valencia ka vepruar shpejt dhe e ka emëruar Albert Celedes në postin e trajnerit të skuadrës. Pas një takimi të martën mes pronarit të klubit Peter Lim dhe presidentit...

Valencia e shkarkon trajnerin

para 10 muajve - Lexo

Të fitosh Copa del Rey ndaj Barcelonës nuk mjafton. Marcelino García Toral është shkarkuar nga Valencia për postin e tij si trajner kryesor i ekipit. Në startin e këtij sezoni në La Liga Valencia ka arritur...

Valencia e shkarkon trajnerin

para 10 muajve - Infokusi

Të fitosh Copa del Rey ndaj Barcelonës nuk mjafton. Marcelino García Toral është shkarkuar nga Valencia për postin e tij si trajner kryesor i ekipit. Në startin e këtij sezoni në La Liga Valencia ka arritur...

Zyrtare: Valencia prezanton trajnerin e ri

para 10 muajve - Arbresh

Valencia e ka punësuar zyrtarisht Albert Velades si trajner të tyre pas shkarkimit të Marcelinos pasditen e sotme (e mërkurë). Strategu i ri mbush 44 vjeç këtë muaj dhe kjo është detyra e tij e parë madhështore...

ZYRTARE: Gjiganti spanjoll shkarkon trajnerin

para 10 muajve - Sovrani

Marcelino është shkarkuar si trajner i Valencias vetëm pas tre ndeshjeve në sezonin e ri të LaLiga, transmeton Sovrani.info. 54-vjeçari u pushua nga puna të Mërkurën pas një raportimi të lidhur me pronarin...

Zyrtare: Valencia shkarkon trajnerin Marcelino

para 10 muajve - Arbresh

Marcelino është shkarkuar nga pozita si trajner i Valencias, ka njoftuar klubi spanjoll në La Liga pasditen e sotme (e mërkurë). 54-vjeçari, i cili fitoi Kupën e Mbretit dhe siguroi sezonin e kaluar kualifikimin...

Valencia shkarkon trajnerin, e zëvendëson ish-trajneri i Real Madrid

para 10 muajve - Newsport

Marcelino Garcia Toral nuk do të jetë më trajneri i Valencias. Presidenti i klubit, Peter Lim, ka vendosur ditën e sotme të shkarkojë trajnerin. Një fitore, një barazim dhe një humbje kishte marrë Valencia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK