http://kariera.mk

Kur do të largohet Messi nga Barcelona, e zbulon zëvendës-presidenti i skuadrës

para 10 muajve - OraInfo

Kur do të largohet Leo Messi nga skuadra e Barcelonës. Zëvendës-presidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka diskutuar për zbulimin e javës së kaluar që Lionel Messi ka një klauzolë në kontratën e tij që...

Messi në dilemë për ndeshjen ndaj Dortmundit pasi i rikthehet lëndimi

para 10 muajve - Telegrafi

Lionel Messi (Foto: Goal.com)

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

para 10 muajve - Gazeta Express

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund...

Messi tremb Barcelonën, s’do të jetë gati as ndaj Valencias

para 10 muajve - Koha Jone

Lionel Messi nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së kampionateve për shkak të ndeshjeve eliminatore të Euro “2020”. Ylli argjentinas...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 10 muajve - Gazeta Express

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Barcelona ia tregon ‘derën’ Messit

para 10 muajve - OraInfo

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme. Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

para 10 muajve - Medial

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 10 muajve - Tetova Sot

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

para 10 muajve - Tetova Sot

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

para 10 muajve - Lexo

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barcelonën

para 10 muajve - SuperSport

Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 10 muajve - Medial

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barçen

para 10 muajve - Gazeta Observer

Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas...

Messi mungon edhe kundër Valencias

para 10 muajve - RTV 21

Për shkak të lëndimit, mungon Messi Sulmuesi argjentinas, Lionel Messi, nuk do të jetë i gatshëm as për ndeshjen e Barcelonës kundër Valencias këtë të shtunë. Sipas portalit spanjoll AS, stafi mjekësor...

Messi mungon edhe kundër Valencias

para 10 muajve - TV21

Për shkak të lëndimit, mungon Messi Për shkak të lëndimit, mungon Messi Sulmuesi argjentinas, Lionel Messi, nuk do të jetë i gatshëm as për ndeshjen e Barcelonës kundër Valencias këtë të shtunë. Sipas...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barcelonën

para 10 muajve - Infokusi

Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 10 muajve - Arbresh

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 10 muajve - Sovrani

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Shtyhet debutimi i Messi për këtë sezon, sulmuesi nuk është ende gati

para 10 muajve - Newsport

Leo Messi humbet edhe ndeshjen e radhës ndaj Valencias. Sulmuesi argjentinas nuk është ende gati për kampionat pas dëmtimit që pësoi në stërvitje. Messi nuk ka debutuar ende në kampionat për këtë sezon...

Lionel Messi shpallet lojtari i vitit

para 10 muajve - Lexo

Messi ka fituar një tjetër çmim individual. Ylli argjentinas ka shtuar një tjetër çmim individual. Lideri i Barcelonës është shpallur lojtari i vitit nga “ESPN Sports Center”. Pas këtij çmimi, argjentinasi...

Leo Messi dhe Suarez stërviten të veçuar, ende nuk janë gati

para 10 muajve - Medial

Ernesto Valverde po rifiton gradualisht lojtarët, me Junior Firpo i funditqë do të rikthehet në stërvitjen e plotë me skuadrën. Mbrojtësi i majtë humbi ndeshjen e fundit kundër Osasunës për shkak të një...

Valencia “fërkon” duart, dy sulmuesit e Barcelonës ngelin në infermieri

para 10 muajve - Newsport

Pushimet nga kombëtaret nuk kanë sjellë qëtësim të dhimbjeve të kokës për trajnerin e Barcelonës, Ernesto Valverde. Tekniku i kampionëve në fuqi të La Liga nuk pritet të ketë të gatshëm dyshen e sulmit...

Messi e Suarez mund të rikthehen kundër Valencisë

para 10 muajve - Arbresh

As Luis Suarez dhe Lionel Messi nuk ishin të pranishëm në stërvitjet e mbrëmshme me skuadrën e Barcelonës. Dyshja e katalunasve po vazhdojnë të stërviten ndaras bashkëlojtarëve gjersa ka gjasa që të paraqiten...

Messi e Suarez mund të rikthehen kundër Valencisë

para 10 muajve - Ekonomia Online

As Luis Suarez dhe Lionel Messi nuk ishin të pranishëm në stërvitjet e mbrëmshme me skuadrën e Barcelonës. Dyshja e katalunasve po vazhdojnë të stërviten ndaras bashkëlojtarëve gjersa ka gjasa që të paraqiten...

Leo Messi dhe Suarez stërviten të veçuar, ende nuk janë gati

para 10 muajve - BalkanWeb

Ernesto Valverde po rifiton gradualisht lojtarët, me Junior Firpo i funditqë do të rikthehet në stërvitjen e plotë me skuadrën. Mbrojtësi i majtë humbi ndeshjen e fundit kundër Osasunës për shkak të një...

Messi fiton edhe një çmim, më i miri i vitit

para 10 muajve - OraInfo

Messi shpallet lojtari i vitit. Messi ka fituar një tjetër çmim individual. Ylli argjentinas i futbollit, Lionel Messi, ka shtuar një tjetër çmim individual në sirtarin e tij të pasur. Anëtari i Barcelonës...

Messi fiton çmimin e lojtarit të vitit nga ESPN

para 10 muajve - Arbresh

Lionel Messi është shpallur lojtari i vitit 2019 nga ‘ESPN Sports Center’. Ylli argjentinas kishte paraqitje fantastike në sezonin e kaluar, ndërsa tani e ka shtuar edhe një trofe në kabinetin e tij. Lojtari...

Dembele – Messi, vijnë lajmet e fundit për Barcelonën

para 10 muajve - Sovrani

Barcelona u mbajt në një barazim zhgënjyes 2-2 herën e fundit jashtë kundër Osasuna dhe kampionët aktual do të kërkojnë të kthehen në rrugën e duhur kur presin Valencën të Shtunën, transmeton Sovrani.info....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK