http://kariera.mk

Ronaldo, tjetër rekord/ Shënuesi më i mirë në kualifikuese

para 6 muajve - Top Channel

Cristiano Ronaldo vijon në rrugën e rekordeve. Këtë radhë, sulmuesi portugez shënoi emrin e tij në futbollin evropian teksa bëhet shënuesi më i mirë në historinë e kualifikueseve kontinentale për të lënë...

Është krahasuar vetëm me Messin, CR7 gati të thyejë “Mbretin” e Persisë

para 6 muajve - SuperSport

Për vite të tëra ka sfiduar me shifra Lionel Messin, por kështu ka rrezikuar të humbë nga shikimi një tjetër rival. Cristiano Ronaldo ka si objektiv një tjetër rekord, atë që e mban një kundërshtar me...

Ronaldo synon fronin e golave në kombëtare, mbahet nga “Mbreti i Madh” iranian

para 6 muajve - Koha Jone

Prej 15 vitesh sfidon Lionel Messin, në tokë, në qiell, në det, e kudo ku mediat i vendosin për shkak të mrekullive që ata prodhojnë javë pas jave. Gjithsesi objektivi i radhës i Cristiano Ronalds, është...

Ronaldo vendos rekord në eliminatore pas katër golave me Portugalinë

para 6 muajve - InfoShqip

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo shënoi katër gola për Portugalinë kundër Lituanisë për t’u bërë lojtari më i frytshëm në historinë e kualifikimeve për një Kampionat Evropian. Ronaldo shënoi poker...

Cristiano Ronaldo në rrugë për t’u bërë golashënuesi më i mirë i futbollit ndërkombëtar

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kur Cristiano Ronaldo është në formën e tij më të mirë, thjesht nuk ka kush e ndal atë para golit – diçka që edhe Lituania e zbuloi të martën në mbrëmje kur sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 për...

Askush si Cristiano Ronaldo në Europë, tjetër rekord për sulmuesin

para 6 muajve - BalkanWeb

Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane...

Trajneri i Portugalisë: Është e qartë se Ronaldo është më i miri në botë

para 6 muajve - Aktuale

Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë....

Askush si Cristiano Ronaldo në Europë, tjetër rekord për sul.muesin

para 6 muajve - Medial

Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane...

Trajneri i Portugalisë: Është e qartë se Ronaldo është më i miri në botë

para 6 muajve - Gazeta Express

Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë....

‘Ronaldo është futbollisti më i mirë në botë’, deklarata e bujshme nga …

para 6 muajve - Lexo

Portugalia mposhti Lituaninë me rezultat të thellë 5-1 në një mbrëmje ku shkëlqeu Cristiano Ronaldo. Sulmuesi i Juventusit shënoi 4 gola ndaj Lituanisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Europian....

Ronaldo thyen edhe një rekord

para 6 muajve - Zhurnal

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Ronaldo thyen tjetër rekord

para 6 muajve - Alsat-M

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për...

Ronaldo: Nuk jetoj për çmime individuale

para 6 muajve - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo pretendoi se çmimet individuale nuk kanë rëndësi shumë të madhe për të kur u pyet për Topin e Artë të këtij viti, pas paraqitjes mbresëlënëse mbrëmë me Portugalinë në kualifikimet për...

Ronaldo parakalon Robbi Kean, tashmë synon rekordin e madh

para 6 muajve - Newsport

Cristiano Ronaldo vazhdon të thyejë rekorde të njëpasnjëshme. Ditën e djeshme sulmuesi portugezi shënoi një poker golash duke e çuar në 93 golat me kombëtaren. Ronaldo lë në vend të dytë Ferenc Puskas...

Trajneri i Portugalisë: Është e qartë se Ronaldo është më i miri në botë

para 6 muajve - Medial

Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë....

Rekordi i radhës pas 4 golave nga Ronaldo, portugezi vihet në ndjekje të objektivit të radhës

para 6 muajve - Albeu

Cristiano Ronaldo nuk di të ndalet. Ylli i Juventusit duket se ka lindur për të thyer rekorde. Dje në mbrëmje për kualifikueset e "Euro 2020", CR7 shkëlqeu teksa shënoi katër gola përballë Lituanisë, në...

VIDEO/ I lutet i gjunjëzuar…, Ronaldo bën këtë gjest ndaj tifozit të ‘çmendur’!

para 6 muajve - Lexo

Cristiano Ronaldo është një futbollist i madh si brenda fushave të blerta ashtu edhe jashtë saj. Në duelin kundër Lituanisë, Cristiano realizoi 4 gola por gjatë momentit të zëvendësimit pati një episod...

I lutet i gjunjëzuar…, Ronaldo bën këtë gjest ndaj tifozit të ‘çmendur’!

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Cristiano Ronaldo është një futbollist i madh si brenda fushave të blerta ashtu edhe jashtë saj. Në duelin kundër Lituanisë, Cristiano realizoi 4 gola por gjatë momentit të zëvendësimit pati një episod...

Ronaldo edhe me një rekord të ri!

para 6 muajve - GazetaBlic

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Ronaldo thyen edhe një rekord

para 6 muajve - Koha.net

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Ronaldo thyen edhe një rekord

para 6 muajve - Epoka e Re

Ylli i Juventusit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Ronaldo në ndeshjen ndaj Lituanisë, shënoi katër gola në fitoren e thellë...

Ronaldo thyen tjetër rekord

para 6 muajve - Infokusi

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për...

Ronaldo edhe me një rekord të ri!

para 6 muajve - Sovrani

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Ronaldo: Nuk jetoj për çmime individuale

para 6 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo pretendoi se çmimet individuale nuk kanë rëndësi shumë të madhe për të kur u pyet për Topin e Artë të këtij viti, pas paraqitjes mbresëlënëse mbrëmë me Portugalinë në kualifikimet për...

Ronaldo thyen edhe një rekord

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Ronaldo thyen tjetër rekord

para 6 muajve - KosovaPress

Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për kombëtaren e Portugalisë, Ronaldo ka shënuar 93 gola në 159 ndeshje, transmeton KosovaPress. 34-vjeçari...

Ronaldo i paparë, ia shënon 4 gola Lituanisë

para 6 muajve - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo shënoi plot 4 gola në fitoren 1-5 të Portugalisë në transfertë ndaj Lituanisë, duke arritur të thyejë një tjetër rekord, të bëhet golshënuesi më i mirë i kualifikueseve të Europianit,...

Ronaldo “jashtëtokësor”, poker Lituanisë dhe tjetër rekord në karrierë

para 6 muajve - SuperSport

Cristiano Ronaldo shënoi plot 4 gola në fitoren 1-5 të Portugalisë në transfertë ndaj Lituanisë, duke arritur të thyejë një tjetër rekord, të bëhet golshënuesi më i mirë i kualifikueseve të Europianit,...

Ronaldo “jashtëtokësor”, poker Lituanisë dhe tjetër rekord në karrierë

para 6 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo shënoi plot 4 gola në fitoren 1-5 të Portugalisë në transfertë ndaj Lituanisë, duke arritur të thyejë një tjetër rekord, të bëhet golshënuesi më i mirë i kualifikueseve të Europianit,...

Maqedonia e Veriut fiton ndaj Lituanisë, mban gjallë shpresat për kualifikim në Euro 2020

para 6 muajve - Arbresh

Maqedonia e Veriut e ka mposhtur në udhëtim Lituaninë me rezultat 0-2 në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Golin e parë për maqedonasit e shënoi Goran Pandev në minutën e 14-të, pas asistimit që pranoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK