http://kariera.mk

Ngatërroi himin e Shqipërisë me të Armenisë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë

para 10 muajve - Gazeta Tema

Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet...

Ngatërroi himnin e Shqipërisë, flet spikeri: S’kam fjetur dy ditë

para 10 muajve - BalkanWeb

Ajo që ndodhi ditën e shtunë në “Stade De France” bëri xhiron e botës dhe e vuri në një pozitë shumë të sikletshme Francës, e cila kërkoi ndjesë zyrtarisht te pala shqiptare për ngatërrimin e himnit përpara...

Ngatërroi Shqipërinë me Armeninë, flet spikeri: Gabim i rëndë nga ana ime

para 10 muajve - Shekulli

Ditën e shtunë, një situatë e sikletshme ndodhi në stadiumin “Stade de France” pasi para nisjes së sfidës Francë-Shqipëri, gabimisht u ngatërrua himni shqiptar. Kjo gafë bëri xhiron e botës dhe vuri në...

Ngatërroi himnin e Shqipërisë, flet spikeri: S’kam fjetur dy ditë

para 10 muajve - Medial

Ajo që ndodhi ditën e shtunë në “Stade De France” bëri xhiron e botës dhe e vuri në një pozitë shumë të sikletshme Francës, e cila kërkoi ndjesë zyrtarisht te pala shqiptare për ngatërrimin e himnit përpara...

Ngatërroi himnin e Shqipërisë, flet spikeri: S’kam fjetur dy ditë

para 10 muajve - Koha Jone

Ajo që ndodhi ditën e shtunë në “Stade De France” bëri xhiron e botës dhe e vuri në një pozitë shumë të sikletshme Francës, e cila kërkoi ndjesë zyrtarisht te pala shqiptare për ngatërrimin e himnit përpara...

Gafa me himnin në ndeshjen ndaj Francës, Spikeri: S’kam fjetur gjumë…

para 10 muajve - Opinion

Ndeshja ndaj Francës nuk do të mbahet mend vetëm për humbjen e thellë të kombëtares, por dhe për gafat që u bën në “Stade De France” ndaj himnit dhe tifozëve shqiptarë. Lidhur me këto ngatërresa, Franca...

Ngatërroi himnin e Shqipërisë, flet për herë të parë spikeri: S’kam fjetur dy ditë, jam gati të marr përsipër pasojat

para 10 muajve - Sot News

Ajo që ndodhi ditën e shtunë në “Stade De France” bëri xhiron e botës dhe e vuri në një pozitë shumë të sikletshme Francës, e cila kërkoi ndjesë zyrtarisht te pala shqiptare për ngatërrimin e himnit përpara...

Ngatërroi Shqipërinë më Armeninë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë

para 10 muajve - Lexo

Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate. Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet...

Himni, Federata e Francës me shkresë kërkoi falje nga Shqipëria

para 10 muajve - Alsat-M

Federata Franceze e ka parë të arsyeshme që të dërgojë një shkresë zyrtare në FSHF, duke kërkuar ndjesë edhe një herë për atë që ka ndodhur, si me himnin, ashtu edhe me spikerin e stadiumit që ngatërroi...

Himni, Federata e Francës me shkresë kërkoi falje nga Shqipëria

para 10 muajve - InfoMagazin

Federata Franceze e ka parë të arsyeshme që të dërgojë një shkresë zyrtare në FSHF, duke kërkuar ndjesë edhe një herë për atë që ka ndodhur, si me himnin, ashtu edhe me spikerin e stadiumit që ngatërroi...

Vjen kërkim falja nga Federata e Francës për gafën me himnin, ja çka shkruhet në letër

para 10 muajve - Insajderi

Falje për skandalin e ngatërrimit të himnit në ndeshjen me Shqipërinë nuk ka kërkuar vetëm Presidenti Macron. Së fundmi Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit, Noel Le Graet i ka kërkuar falje tifozëve...

Federata Franceze i kërkon falje Shqipërisë për gafat

para 10 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Federatës së Futbollit të Francës, Noel Le Graet, i ka shkruar letrën presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Dukës, duke i kërkuar falje për gafat para fillimit të ndeshjes...

Kampioni i Botës i kërkon falje Shqipërisë pas skandalit të madh

para 10 muajve - Sinjali

Noel Le Graet, president i Federatës së Futbollit të Francës, i ka shkruar letër presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Dukës, ku i ka kërkuar falje për gabimet para fillimit të ndeshjes...

Federata Franceze e Futbollit kërkon falje: Lavdërojmë ‘fair-playn’ e delegacionit shqiptar

para 10 muajve - Top Channel

Falje për skandalin e himnit në ndeshjen me Shqipërinë nuk ka kërkuar vetëm Presidenti Macron. Së fundmi Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit, Noel Le Graet i ka kërkuar falje tifozëve shqiptarë...

Vjen kërkim falja nga Federata e Francës për gafën me himnin

para 10 muajve - KosovaPress

Së fundmi Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit, Noel Le Graet i ka kërkuar falje tifozëve shqiptarë për skandalin e krijuar para ndeshjes që u luajt të shtunën në Stade de France. Në një letër...

Federata Franceze e Futbollit kërkon falje: Lavdërojmë ‘fair-playn’ e delegacionit shqiptar

para 10 muajve - Infokusi

Falje për skandalin e ngatërrimit të himnit në ndeshjen me Shqipërinë nuk ka kërkuar vetëm Presidenti Macron. Së fundmi Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit, Noel Le Graet i ka kërkuar falje tifozëve...

Federata franceze i kërkon falje Shqipërisë

para 10 muajve - Sovrani

Presidenti i Federatës së Futbollit të Francës, Noel Le Graet, i ka shkruar letrën presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Dukës, duke i kërkuar falje për gafat para fillimit të ndeshjes...

Federata Franceze i kërkon falje Shqipërisë për gafat

para 10 muajve - Arbresh

Presidenti i Federatës së Futbollit të Francës, Noel Le Graet, i ka shkruar letrën presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Dukës, duke i kërkuar falje për gafat para fillimit të ndeshjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK