http://kariera.mk

Këtij tifozi iu ndalua hyrja në stadium për ndeshjen Angli – Kosovë, shkaku i një fanelle

para 10 muajve - Iliria News

Një tifozi të futbollit i ishte ndaluar hyrja në stadium për ndeshjen mes Anglisë dhe Kosovës, për shkak se e kishte të veshur fanellën e Portsmouth. John Westwood kishte udhëtuar drejt Southamptonit nga...

Këtij tifozi iu ndalua hyrja në stadium për ndeshjen Angli – Kosovë, shkaku i një fanelle

para 10 muajve - Gazeta Express

Një tifozi të futbollit i ishte ndaluar hyrja në stadium për ndeshjen mes Anglisë dhe Kosovës, për shkak se e kishte të veshur fanellën e Portsmouth. John Westwood kishte udhëtuar drejt Southamptonit nga...

Një tifozi iu ndalua hyrja në stadium për ndeshjen Angli – Kosovë, arsyeja është shumë interesante

para 10 muajve - GazetaBlic

Një tifozi të futbollit i ishte ndaluar hyrja në stadium për ndeshjen mes Anglisë dhe Kosovës, për shkak se e kishte të veshur fanellën e Portsmouth. John Westwood kishte udhëtuar drejt Southamptonit nga...

Këtij tifozi iu ndalua hyrja në stadium për ndeshjen Angli – Kosovë, shkaku i një fanelle

para 10 muajve - Medial

Një tifozi të futbollit i ishte ndaluar hyrja në stadium për ndeshjen mes Anglisë dhe Kosovës, për shkak se e kishte të veshur fanellën e Portsmouth. John Westwood kishte udhëtuar drejt Southamptonit nga...

Anglia publikon pamje nga tuneli i stadiumit, mësohet kush me kë i shkëmbeu fanellat

para 10 muajve - Medial

Përfaqësuesja e Kosovës u mposht në udhëtim te Anglia me rezultat 5-3 në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Dardanët shijuan humbjen pas 15 ndeshjeve, pasi u mposhtën në udhëtim te Anglia në ndeshjen...

Anglia publikon pamje nga tuneli i stadiumit, mësohet kush me kë i shkëmbeu fanellat

para 10 muajve - BalkanWeb

Përfaqësuesja e Kosovës u mposht në udhëtim te Anglia me rezultat 5-3 në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Dardanët shijuan humbjen pas 15 ndeshjeve, pasi u mposhtën në udhëtim te Anglia në ndeshjen...

Këtij tifozi iu ndalua hyrja në stadium për ndeshjen Angli – Kosovë, shkaku i një fanelle

para 10 muajve - Infokusi

Një tifozi të futbollit i ishte ndaluar hyrja në stadium për ndeshjen mes Anglisë dhe Kosovës, për shkak se e kishte të veshur fanellën e Portsmouth. John Westwood kishte udhëtuar drejt Southamptonit nga...

Tifozi i veçantë anglez që nuk u lejua të hynte në stadium për ndeshjen kundër Kosovës

para 10 muajve - Gazeta Observer

Anglia njihet si kombi që ka një tifozëri të zjarrtë dhe shumë të dhënë pas ekipit të tyre. Por në ndeshjen e mbrëmshme u lan në hije nga 4000 tifozë të Kosovës të pranishëm në stadiumin “St Marys” në...

​Ja kush me kë i ndërroi fanellat pas ndeshjes Angli–Kosovë

para 10 muajve - RTV 21

Muric shkëmbeu fanellën me Sterling Futbollistët e Kosovës shkëmbyen fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndeshjes në “St Mary”. Mbrëmë në Southampton, Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje 5:3 nga...

​Ja kush me kë i ndërroi fanellat pas ndeshjes Angli–Kosovë

para 10 muajve - TV21

Muric shkëmbeu fanellën me Sterling Muric shkëmbeu fanellën me Sterling Futbollistët e Kosovës shkëmbyen fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndeshjes në “St Mary”. Mbrëmë në Southampton, Kombëtarja...

Dalin pamjet: Ja me kë i shkëmbyen fanellat lojtarët e Kosovës

para 10 muajve - Insajderi

Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndesjes në “St Mary’s”. Mbrëmë në Southampton, Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje 5:3 nga Anglia, raporton Insporti Federata...

Ja me kë i shkëmbyen fanellat lojtarët e Kosovës

para 10 muajve - Gazeta Observer

Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndesjes në “St Mary’s”. Mbrëmë në Southampton, Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje 5:3 nga Anglia. Federata Angleze e Futbollit...

Dalin pamjet: Futbollistët e Kosovës shkëmbyen fanellat me ata të Anglisë

para 10 muajve - GazetaBlic

Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndeshjes në “St Mary’s”. Kombëtarja e Kosovës u mposht nga Tre Luanët me rezultatin përfundimtar në 5:3, shkruan GazetaBlic....

Dalin pamjet nga tuneli, ja çfarë ndodhi mes lojtarëve të Kosovës dhe atyre të Anglisë-Video

para 10 muajve - Infokusi

Ditën e djeshme Kosova dështoi të marrë pikë kundër Anglisë, në ndeshjen e zhvilluar në Sauthempton. Sfida përfundoi me rezultatin 5-3, në favor të “Tre Luanëve”, në një ndeshje ku Kosova tregoi një paraqitje...

Dalin pamjet nga tuneli, ja çfarë ndodhi mes lojtarëve të Kosovës dhe atyre të Anglisë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Ditën e djeshme Kosova dështoi të marrë pikë kundër Anglisë, në ndeshjen e zhvilluar në Sauthempton. Sfida përfundoi me rezultatin 5-3, në favor të “Tre Luanëve”, në një ndeshje ku Kosova tregoi një paraqitje...

Ja kush me kë i ndërroi fanellat pas ndeshjes Angli – Kosovë

para 10 muajve - KosovaPress

Mbrëmë në Southampton, Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje 5:3 nga Anglia. Federata Angleze e Futbollit ka publikuar pamjet nga tuneli, në prag të ndeshjes dhe pas përfundimit të saj. Në pamjet që ka publikuar...

Anglia publikon pamje nga tuneli i stadiumit, mësohet kush me kë i shkëmbeu fanellat

para 10 muajve - Sovrani

Përfaqësuesja e Kosovës u mposht në udhëtim te Anglia me rezultat 5-3 në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Dardanët shijuan humbjen pas 15 ndeshjeve, pasi u mposhtën në udhëtim te Anglia në ndeshjen...

Futbollistët e Kosovës dhe të Anglisë duke shkëmbyer fanellat

para 10 muajve - Periskopi

Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndeshjes në “St Mary’s”. Kombëtarja e Kosovës u mposht nga Tre Luanët me rezultatin përfundimtar në 5:3. Pasi që ndeshja...

“Kjo është dita, kjo është ndeshja, kjo është fanella jonë”

para 10 muajve - Klan Kosova

Federata e Futbollit të Kosovës para ndeshjes me Anglinë ka postuar në rrjetin social Facebook, një foto në të cilën shihet fanella e re e prodhuar enkas për këtë ndeshje. Në postimin e FFK-së shkruan:...

Tifozët e Kosovës fillojnë grumbullimin para stadiumit

para 10 muajve - Gazeta Observer

Nga ora 20:45, Kosova do të luaj kundër Anglisë në stadiumin “St Mary’s” të Southamptonit. Në këtë ndeshje pritet të jenë rreth 4000 tifozë shqiptar, 2000 në ulëset e rezervuara për “Dardanët” dhe 2000...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK