http://kariera.mk

Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali

para 10 muajve - Iliria News

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të...

Video/ Gjuajti me armë në spital, ylli i Turqisë dënohet me burg!

para 10 muajve - BalkanWeb

Janë momente të rënda këto për Arda Turanin, ish-mesfushorin turk të Atletiko Madridit dhe Barcelonës, sot në radhët e Istambul Bashaksehirit. Lojtari është dënuar me 2 vjet e tetë muaj heqje lirie pr...

Qëlloi me armë në spital, Arda Turan dënohet me 2 vite e 8 muaj burg

para 10 muajve - Opinion

Arda Turan ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletikos së Madridit është dënuar me 2 vite 8 muaj burg, pasi u përfshinë një konflikt me këngëtarin Berkay Sahin. Mësohet se këngëtari Sahin u konfliktua me...

Video/ Gjuajti me armë në spital, ylli i Turqisë dënohet me burg!

para 10 muajve - Medial

Janë momente të rënda këto për Arda Turanin, ish-mesfushorin turk të Atletiko Madridit dhe Barcelonës, sot në radhët e Istambul Bashaksehirit. Lojtari është dënuar me 2 vjet e tetë muaj heqje lirie pr...

Arda Turan u dënua me 2 vjet e tetë muaj

para 10 muajve - Portalb

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan është dënuar me dy vjet e tetë muaj burgim me kusht me tri akuza për vepra penale. Goal raporton se ai është dënuar me burgim me kusht për shtënie me armë zjarri që...

Lajm i keq për yllin e Barcelonës, dënohet me kaq vite heqje lirie

para 10 muajve - OraInfo

Një lajm shumë i keq ka ardhur për yllin e Barcelonës. Mesfushorit të Barcelonës, Arda Turan i është dhënë një dënim me dy vjet e tetë muaj ndalim për gjuajtje me mjet zjarri për të nxitur frikë dhe panik,...

Dikur luante me Barcelonën, Arda Turan merr dënimin e pazakontë me burgosje

para 10 muajve - Shprehja

Arda Turan është dënuar me burg për dy vjet dhe tetë muaj për amëmbajtje pa leje, armë me të cilën futbollisti ka qëlluar në tokë në një spital. Problemet për ish lojtarin e Atletico Madrid dhe Barcelonës...

Dy vite e tetë muaj burg me kusht për Arda Turan, turku akuzohet për gjuajtje me armë

para 10 muajve - TV21

Një ndër lojtarët më të mirë turk të dekadës së fundit, Arda Turan është gjykuar me 2 vite e 8 muaj burg. Sipas informacioneve në Turqi, futbollisti i Barcelonës i cili aktualisht është i huazuar tek,...

Arda Turan në telashe, dënohet me 2 vjet burg

para 10 muajve - Top Channel

Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e skuadrës...

Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali

para 10 muajve - Gazeta Express

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të...

Arda Turan në telashe, dënohet me 2 vjet burg

para 10 muajve - Zhurnal

Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e skuadrës...

Ish-futbollisti i Barcelonës dënohet me 2 vjet burg

para 10 muajve - Gazeta Tema

Problemet nuk kanë të përfunduar për Arda Turan që duket se pas kthimit në Turqi e ka humbur krejtësisht toruan. Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e skuadrës...

Goditi këngëtarin dhe gjuajti me armë në spital, Arda Turan dënohet me burg

para 10 muajve - Albeu

Futbollisti i njohur turk , Arda Turan , që ka luajtur edhe me Atlético Madrid dhe Barcelona, është dënuar sot me dy vite e tetë muaj burg , pa izolim të menjëhershm prapa duerve të hekurta, për mbajtjen...

Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali

para 10 muajve - Medial

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të...

Arda Turan dënohet me 2 vjet e tetë muaj burgim me kusht

para 10 muajve - Koha.net

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan është dënuar me dy vjet e tetë muaj burgim me kusht me tri akuza për vepra penale. Goal raporton se ai është dënuar me burgim me kusht për shtënie me armë zjarri që...

Arda Turan dënohet me dy vjet burgim, pasi qëlloi me armë brenda një spitali

para 10 muajve - Tetova Sot

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet dhe tetë muaj burgim të suspenduar, pasi qëlloi me armë brenda një spitali. Ai u akuzua për nxitje të frikës dhe panikut, posedim ilegal të...

Arda Turan, dënim me burg prej 2 vite e 8 muaj!

para 10 muajve - Alsat-M

Njëri ndër futbollistët më të mirë në Turqi, mesfushori Arda Turan, është dënuar me 2 vite e 8 muaj qëndrimi prapa grilave të burgut turk. Sipas mediave në Turqi, futbollisti i Barcelonës, që luan si huazim...

Sulmoi fizikisht një këngëtar, jepet vendimi për Arda Turan

para 10 muajve - Koha Jone

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg  për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit dhe...

Sulmoi fizikisht një këngëtar, jepet dënimi për Arda Turan

para 10 muajve - SuperSport

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg  për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit dhe...

Gjykata vendos: Arda Turan dënohet me burg

para 10 muajve - Sinjali

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, turku Arda Turan është dënuar me dy vjet e tetë muaj burg pasi në një klub nate e kishte rrahur këngëtarin e zhanrit pop, Berkay Sahin vitin e kaluar....

Dënohet Arda Turan

para 10 muajve - Epoka e Re

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vjet e tetë muaj burgim me kusht me tri akuza për vepra penale. “Goal” raporton se ai është dënuar me burgim me kusht për shtënie me armë zjarri...

Mesfushori i Barcelonës dënohet me dy vite burg

para 10 muajve - Ekonomia Online

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vite e tetë muaj me burg shkaku që ka gjuajtur me armë zjarri në publik, posedim ilegal të armës dhe lëndime trupore. Lojtari turk që aktualisht...

Anëtari i Barcelonës, Turan dënohet me dy vite burg për shkak të gjuajtjes me armë në publik

para 10 muajve - Fol

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan, është dënuar me dy vite e tetë muaj me burg shkaku që ka gjuajtur me armë zjarri në publik, posedim ilegal të armës dhe lëndime trupore. Lojtari turk që aktualisht...

Arda Turan dënohet me burgim me kusht – Ngacmoi gruan e këngëtarit, u rrah me bashkëlojtarin dhe gjuajti me armë

para 10 muajve - Periskopi

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan është dënuar me dy vjet e tetë muaj burgim me kusht me tri akuza për vepra penale. Goal raporton se ai është dënuar me burgim me kusht për shtënie me armë zjarri që...

Arda Turan në telashe, dënohet me 2 vjet burg

para 10 muajve - InfoMagazin

Ish mesfushori i Atletiko Madrid dhe Barcelonës dhe që aktualisht është pjesë e skuadrës së Basaksehir është dënuar me 2 vjet, 8 muaj dhe 15 ditë burg me akuzën e armëmbajtjes pa leje me të cilën edhe...

Ylli i Barcelonës dënohet me 2 vjet e 8 muaj burgim me kusht – Ngacmoi gruan e këngëtarit, u rrah me bashkëlojtarin dhe gjuajti me armë

para 10 muajve - Periskopi

Mesfushori i Barcelonës, Arda Turan është dënuar me dy vjet e tetë muaj burgim me kusht me tri akuza për vepra penale. Goal raporton se ai është dënuar me burgim me kusht për shtënie me armë zjarri që...

Sulmoi fizikisht një këngëtar, jepet dënimi për Arda Turan

para 10 muajve - Infokusi

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Atletico Madridit, Arda Turan, aktualisht pjesë e Basaksehirit të Stambollit është dënuar me 2 vjet, 8 muaj e 15 ditë burg për mbajtje pa leje të armëve të zjarrit dhe...

Rrahje, kërcënime e të shtëna me pistoletë: Arda Turan dënohet me dy vjet burg

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Armëmbajtje pa leje, me agravimin se ka qëlluar me synim për të frikësuar dhe provokuar panik. Këto janë akuzat që kanë sjellë në dënimin e Arda Turan, ish-lojtar i Barcelonës e Atletico Madrid, aktualisht...

U përfshi në sherr disa muaj më parë, gjykata jep masën e dënimit për Arda Turan

para 10 muajve - Newsport

Arda Turan u përfshi në një sherr para disa muajsh me këngatërin e njohur Berkay në Turqi. Referuar informacioneve të publikuara, lojtari ka ngacmuar bashkëshorten e Berkay, një këngëtar shumë i njohur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK