http://kariera.mk

Wolfsburg e mund 10:0 Mitrovicën, ia shuan shpresat për kalim në rundin tjetër të garës

para 10 muajve - Gazeta Express

Wolfsburg e ka mposhtur bindshëm 9:0 Mitrovicën në ndeshjen e parë mes tyre në 1/16 e finales në Ligën e Kampionëve të Grave, duke ua shuar shpresat vashave kosovare për vazhdimin e ëndrrës dhe rekordit...

Wolfsburg e mund 10:0 Mitrovicën, ia shuan shpresat për kalim në rundin tjetër të garës

para 10 muajve - Medial

Wolfsburg e ka mposhtur bindshëm 9:0 Mitrovicën në ndeshjen e parë mes tyre në 1/16 e finales në Ligën e Kampionëve të Grave, duke ua shuar shpresat vashave kosovare për vazhdimin e ëndrrës dhe rekordit...

Mitrovica pëson disfatë të thellë nga Wolfsburgu

para 10 muajve - Sinjali

Vajzat e KFF Mitrovicës sot u mposhtën nga Wolfsburgu me rezultat përfunditmar 10-0. Ndeshja u zhvillua në kuadër të fazës së eliminimeve në Ligën e Kampionëve, në stadiumin “Fadil Vokrri”. Kampionet e...

Mitrovicaset turpërohen në Ligën e Kampionëve, pësojnë 0 me 10

para 10 muajve - Koha.net

Futbollistet e Mitrovicës kanë pësuar humbje të thellë në sfidën e parë të 1/16 së finales në Ligën e Kampionëve, duke u mposhtur 0 me 10 nga gjiganti evropian, Wolfsburg. Ndeshja, që u zhvillua në “Fadil...

Formacionet zyrtare: KFF Mitrovica – VSL Wolsfburg

para 10 muajve - GazetaBlic

anë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes KFF Mitrovica – VSL Wolsfburg, duel i cili fillon nga ora 18:00 në stadiumin e kryeqytetit “Fadil Vokrri” dhe është i vlefshëm për turin e parë kualifikues...

Wolfsburg e mund 10:0 Mitrovicën

para 10 muajve - Albinfo

Ia shuan shpresat për kalim në rundin tjetër të garës Pas triumfit me 10 gola epërsi në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë, vashat e gjigantit gjerman do të futen me komoditet të madh në ndeshjen e kthimit...

Vajzat e Mitrovicës nuk arrijnë t’i bëjnë ballë Wolfsburgut

para 10 muajve - Gazeta Observer

Skuadra e femrave e Mitrovicës është mposhtur nga Wolfsburgu me rezultat 0-10 në ndeshjen e Ligës së Kampionëve. Gjermanet ishin të jashtëzakonshme duke mos iu dhënë aspak hapësirë vajzave kosovare, shkruan...

Mitrovicaset turpërohen në Ligën e Kampionëve, pësojnë 0 me 10

para 10 muajve - Ekonomia Online

Futbollistet e Mitrovicës kanë pësuar humbje të thellë në sfidën e parë të 1/16 së finales në Ligën e Kampionëve, duke u mposhtur 0 me 10 nga gjiganti evropian, Wolfsburg. Ndeshja, që u zhvillua në “Fadil...

Çerekfinalja e Champions League te femrat: Mitrovica pëson 0-10 nga Wolfsburgu

para 10 muajve - Periskopi

Ekipi kosovar Mitrovica në futboll në kategorinë e femrave ka humbur me rezultat të thellë prej 10-0. Mitrovicaset nuk ishin të fuqishme për t’i bërë ballë njërit prej ekipeve më të forta në Evropë. Para...

VAJZAT FUTBOLLISTE: MES PASIONIT DHE PARAGJYKIMEVE

para 10 muajve - Klan Macedonia

FUSHATA “ÇE PSE“ NË MBËSHTETJE TË KFF “SHKËNDIJA” Paragjykimi dhe diskriminimi ne baza gjinore shpesh është demotivuese por edhe jo motiv për të lënë deshirën dhe pasionin për futbollin. Vajzat e klubit...

Formacionet zyrtare: KFF Mitrovica – VSL Wolsfburg

para 10 muajve - Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes KFF Mitrovica – VSL Wolsfburg, duel i cili fillon nga ora 18:00 në stadiumin e kryeqytetit “Fadil Vokrri” dhe është i vlefshëm për turin e parë kualifikues...

Formacionet zyrtare, KFF Mitrovica – VSL Wolfsburg

para 10 muajve - Arbresh

KFF Mitrovica dhe VSL Wolfsburgu kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes tyre pasditen e sotme (e mërkurë). Klubi i vashave të Mitrovicës dhe Wolfsburgu kanë zbuluar njëmbëdhjetshen e tyre...

Vajzat e Mitrovicës sot shkruajnë histori, përfaqësojnë Kosovën në eliminatoret e Championsit

para 10 muajve - Gazeta Express

Sot në orën 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, ekipi i vajzave i Mitrovicës do të bëhet skuadra e parë kosovare që luan në kuadër të fazës eliminatore të një gare evropiane. Mitrovica e pret në vendlindje...

‘Vajzat e Mitrovicës’ përfaqësojnë Kosovën në eliminatoret e Championsit

para 10 muajve - GazetaBlic

Sot në orën 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, ekipi i vajzave i Mitrovicës do të bëhet skuadra e parë kosovare që luan në kuadër të fazës eliminatore të një gare evropiane. Mitrovica e pret në vendlindje...

Vajzat e Mitrovicës sot shkruajnë histori, përfaqësojnë Kosovën në eliminatoret e Championsit

para 10 muajve - Medial

Sot në orën 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, ekipi i vajzave i Mitrovicës do të bëhet skuadra e parë kosovare që luan në kuadër të fazës eliminatore të një gare evropiane. Mitrovica e pret në vendlindje...

“Mitrovica” sfidon ekipin gjerman

para 10 muajve - RTV 21

Hera e parë që një klub kosovar zhvillon ndeshje në fazën nokaut të Ligës së Kampionëve Klubi i futbollit “Mitrovica” në kategorinë e femrave sot për herë të parë do të luajë në Ligën e Kampionëve. Kundërshtar...

“Mitrovica” sfidon ekipin gjerman

para 10 muajve - TV21

Hera e parë që një klub kosovar zhvillon ndeshje në fazën nokaut të Ligës së Kampionëve Hera e parë që një klub kosovar zhvillon ndeshje në fazën nokaut të Ligës së Kampionëve Klubi i futbollit “Mitrovica”...

Mitrovica premton maksimumin e mundshëm ndaj gjigantit gjerman

para 10 muajve - Koha.net

Futbollistet e Mitrovicës do të japin gjithçka nga vetja për një paraqitje të denjë ndaj gjigantit gjerman, Wolfsburg, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve. Por mungesat ia kanë vështirësuar punët trajnerit...

Mitrovica sot sfidon Wolfsburgun

para 10 muajve - Infokusi

Klubi i futbollit Mitrovica në kategorinë e femrave sot për herë të parë do të luajë në Ligën e Kampionëve. Kundërshtar i tyre do të jetë kampioni gjerman, Wolfsburg. Kjo është hera e parë që një klub...

Mitrovica sot sfidon Wolfsburgun

para 10 muajve - Periskopi

Klubi i futbollit Mitrovica në kategorinë e femrave sot për herë të parë do të luajë në Ligën e Kampionëve. Kundërshtar i tyre do të jetë kampioni gjerman, Wolfsburg. Kjo është hera e parë që një klub...

Mitrovica sot sfidon Wolfsburgun

para 10 muajve - KosovaPress

Kundërshtar i tyre do të jetë kampioni gjerman, Wolfsburg. Kjo është hera e parë që një klub kosovar zhvillon ndeshje në fazën nokaut të Ligës së Kampionëve. Kujtojmë që Wolfsburg është një kundërshtar...

Mitrovica premton maksimumin e mundshëm ndaj gjigantit gjerman

para 10 muajve - Ekonomia Online

Futbollistet e Mitrovicës do të japin gjithçka nga vetja për një paraqitje të denjë ndaj gjigantit gjerman, Wolfsburg, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve. Por mungesat ia kanë vështirësuar punët trajnerit...

“Çe pse”, fushata për përkrahje të vajzave futbolliste të KFF “Shkëndija”

para 10 muajve - Portalb

Pasi në qershor të vitit 2019 për shkak të mungesës së financave Klubi i Futbollit të Femrave “Tetova” lajmëroi shuarjen e vet, disa dashamirë të sportit kanë filluar fushatë për grumbullimin e mjeteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK