http://kariera.mk

Kombëtarja lë me pasoja PARTIZANIN, një rikthim i rëndësishëm për trajnerin Lerda

para 6 muajve - Newsport

Esat Mala nuk do të jetë i pranishëm në ndeshjen e Partizanit që do të luhet në Laç ndaj kurbinasve. Mesfushori i njohur u dëmtua në takimin e Shpresave duke u detyruar të dalë nga fusha prej pjesës së...

Shtohen mungesat për PARTIZANIN, të kuqtë humbasin titullarin e radhës

para 6 muajve - Newsport

Partizani do të luajë një ndeshje delikate ditën e diel ndaj Laçit në transfertë. Të kuqtë vazhdojnë përgatitjet në Elbasan për këtë takim, ndërsa ai që shqetëson më shumë është mesfushori William Corderio...

U dëmtua në ndeshjen e djeshme me Kombëtaren U-21, PARTIZANI zbulon gjendjen e Esat Malës

para 6 muajve - Newsport

Partizani vijon përgatitjet për ndeshjen e radhës në kampionat ndaj Laçit. Kampionët e Shqipërisë do të luajnë në transfertë ditën e diel në orën 16:00. Ditën e sotme skuadra ka vijuar përgatitjet si zakonisht...

“Buzëqesh” Franco LERDA, PARTIZANI përforcohet përpara sfidës ndaj Laçit

para 6 muajve - Newsport

Ndeshjet eleminatore të EURO 2020 janë drejt fundit dhe ekipet po rinisin intensivisht përgatitjet për ndeshjet e tyre në kampionat. Klubi i kryeqytetit, Partizani, në fundjavë pritet të luaj ndeshjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK