http://kariera.mk

Ejupi: FIFA e UEFA i kanë shumë borxhe Kosovës

para 9 muajve - Aktuale

E shtuna e kaluar në kryeqytetin e Kosovës nuk ishte ditë e zakonshme. Prishtina frymonte me futbollin derisa tema kryesore ishte Përfaqësuesja e Kosovës. Nëpër sheshet kryesore të qytetit shiheshin të...

Ejupi: FIFA e UEFA i kanë shumë borxhe Kosovës

para 9 muajve - Gazeta Express

E shtuna e kaluar në kryeqytetin e Kosovës nuk ishte ditë e zakonshme. Prishtina frymonte me futbollin derisa tema kryesore ishte Përfaqësuesja e Kosovës. Nëpër sheshet kryesore të qytetit shiheshin të...

Ejupi: FIFA e UEFA i kanë shumë borxhe Kosovës

para 9 muajve - Medial

E shtuna e kaluar në kryeqytetin e Kosovës nuk ishte ditë e zakonshme. Prishtina frymonte me futbollin derisa tema kryesore ishte Përfaqësuesja e Kosovës. Nëpër sheshet kryesore të qytetit shiheshin të...

Remzi Ejupi: UEFA dhe FIFA i kanë shumë borxhe Kosovës

para 9 muajve - Insajderi

E shtuna e kaluar në kryeqytetin e Kosovës nuk ishte ditë e zakonshme. Prishtina frymonte me futbollin derisa tema kryesore ishte Përfaqësuesja e Kosovës. Nëpër sheshet kryesore të qytetit shiheshin të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK