http://kariera.mk

Fury i gatshëm për meçin e së shtunës

para 9 muajve - Koha.mk

Tyson Fury këmbëngul se ka stërvitur fort për meçin e së shtunës kundër Otto Wallin, ngjashëm siç ishte stërvitur për meçin kundër Deontay Wilder për titull të botës në kategorinë e rëndë. Fury do të përballet...

Taison Fury gati për ndeshjen e së shtunës: Jam stërvitur fort për Wallin

para 9 muajve - Albeu

Tyson Fury këmbëngul se është stërvitur fort për ndeshjen e së shtunës kundër Otto Wallin , ngjashëm siç ishte stërvitur për ndeshjen kundër Deontay Wilder për titull të botës në kategorinë e rëndë. Fury...

Fury i gatshëm për meçin e së shtunës: Kam stërvitur fort për Wallin

para 9 muajve - Gazeta Express

Tyson Fury këmbëngul se ka stërvitur fort për meçin e së shtunës kundër Otto Wallin, ngjashëm siç ishte stërvitur për meçin kundër Deontay Wilder për titull të botës në kategorinë e rëndë. Fury do të përballet...

Fury i gatshëm për meçin e së shtunës: Kam stërvitur fort për Wallin

para 9 muajve - Lajm

Tyson Fury këmbëngul se ka stërvitur fort për meçin e së shtunës kundër Otto Wallin, ngjashëm siç ishte stërvitur për meçin kundër Deontay Wilder për titull të botës në kategorinë e rëndë. Fury do të përballet...

Tysonn Fury: Kam stërvitur për meçin e së shtunës me Wallin sikurse të boksoja me Wilderin

para 9 muajve - PortaliOnline

Tyson Fury këmbëngul se ka stërvitur fort për meçin e së shtunës kundër Otto Wallin, ngjashëm siç ishte stërvitur për meçin kundër Deontay Wilder për titull të botës në kategorinë e rëndë. Fury do të përballet...

Fury i gatshëm për meçin e së shtunës: Kam stërvitur fort për Wallin

para 9 muajve - Arbresh

Tyson Fury këmbëngul se ka stërvitur fort për meçin e së shtunës kundër Otto Wallin, ngjashëm siç ishte stërvitur për meçin kundër Deontay Wilder për titull të botës në kategorinë e rëndë. Fury do të përballet...

Koha, vendi, statistika – gjithçka që duhet të dini për duelin Tyson Fury – Otto Wallin

para 9 muajve - Telegrafi

Tyson Fury dhe Otto Wallin (Foto: Ethan Miller/Getty Images/Guliver)

Fury: Nuk mendoj për Wilderin, fokusi im është për meçin e fundjavës

para 9 muajve - Telegrafi

Tyson Fury, Deontay Wilder, Otto Wallin (Fotomontazh: Gettty Images/Guliver)

Andy Ruiz reagon ndaj prezantimit të Furyt: Ti nuk je meksikan, përfaqësoje vendin tënd

para 9 muajve - Telegrafi

Andy Ruiz Jr, Tyson Fury (Fotomontazh: Gettty Images/Guliver)

Tyson Fury paraqitet para mediave me maskë meksikane për ta nderuar festën e pavarësisë së Meksikës

para 9 muajve - Telegrafi

Tyson Fury (Fotomontazh: Getty Images/Guliver)

Andy Ruiz reagon ndaj prezantimit të Furyt: Ti nuk je meksikan, përfaqësoje vendin tënd

para 9 muajve - Arbresh

Kampioni i unifikuar në kategorinë e peshave të rënda, Andy Ruiz Jr, ka reaguar ndaj mënyrës se si u prezantua Tyson Fury para mediave. Ish-kampioni i unifikuar i botës do të ndeshet të shtunën me të pamposhturin...

Tyson Fury paraqitet para mediave me maskë meksikane për ta nderuar festën e pavarësisë së Meksikës

para 9 muajve - Arbresh

Çfarëdo që të mendoni për Tyson Furyn, një është e sigurt – ai është argëtues. Ylli i kategorisë së peshave të rënda në boks është duke u përgatitur për meçin e fundjavës kundër Otto Wallin në Las Vegas....

Joshua akuzohet se mendon vetëm për paratë

para 9 muajve - Arena Ring

Anthony Joshua ka nxitur kritika të shumta pas komenteve të tij në lidhje me të drejtat njerëzore ne Arabinë Saudite, në veçanti lidhur me qasjen ndaj homoseksualëve. Ish-kampioni i botës në kategorinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK