http://kariera.mk

Plas te Napoli, Ancelotti i akuzon të gjithë, dhomat e zhveshjes ende në ndërtim e sipër!

para 6 muajve - SuperSport

Dhomat e zhveshjes në stadiumin San Paolo të Napolit janë në gjëndje të mjerueshme vetëm pak orë para ndeshjes së Napolit ndaj Sampdorias që do të luhet të shtunën në orën 18:00 ndërkohë që mesjavën e...

Ancelotti i zhgënjyer dhe zemëruar me Napolin

para 6 muajve - Gazeta Express

Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate....

Ancelotti i zhgënjyer dhe zemëruar me Napolin

para 6 muajve - Infokusi

Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate....

Ancelotti skandalizohet me dhomat e zhveshjes së “San Paolos”

para 6 muajve - SuperSport

Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK