http://kariera.mk

E konfirmon një punonjës i spitalit, kjo është gjendja e Schumacher-it

para 9 muajve - GazetaBlic

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin Georges Pimpidou në Paris për t’iu nënshtruar një terapie me bazë qelizat staminale ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik mbi shëndetin e legjendës së Formula...

E zbulon punonjësi i spitalit: Schumacher, i vetëdijshëm

para 9 muajve - Bashke

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin Georges Pimpidou në Paris për t’iu nënshtruar një terapie me bazë qelizat staminale ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik mbi shëndetin e legjendës së Formula...

E zbulon punonjësi i spitalit: Schumacher, i vetëdijshëm

para 9 muajve - Koha.mk

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin Georges Pimpidou në Paris për t’iu nënshtruar një terapie me bazë qelizat staminale ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik mbi shëndetin e legjendës së Formula...

Kampioni i Formula 1 po i nënshtrohet terapisë sekrete në Paris

para 9 muajve - GazetaBlic

Rinisja drejt kthimit në jetën normale të Michael Schumacher në një spital të Parisit është kthyer në mister për mijëra tifozë në mbarë globin që shpresojnë se do ta shohin sërish në kushte të mira, idhullin...

Kampioni i Formula 1 po i nënshtrohet terapisë sekrete në Paris

para 9 muajve - Infokusi

Rinisja drejt kthimit në jetën normale të Michael Schumacher në një spital të Parisit është kthyer në mister për mijëra tifozë në mbarë globin që shpresojnë se do ta shohin sërish në kushte të mira, idhullin...

Kampioni i Formula 1 po i nënshtrohet terapisë sekrete në Paris

para 9 muajve - Sovrani

Rinisja drejt kthimit në jetën normale të Michael Schumacher në një spital të Parisit është kthyer në mister për mijëra tifozë në mbarë globin që shpresojnë se do ta shohin sërish në kushte të mira, idhullin...

Kampioni i Formula 1 po i nënshtrohet terapisë sekrete në Paris

para 9 muajve - Top Channel

Rinisja drejt kthimit në jetën normale të Michael Schumacher në një spital të Parisit është kthyer në mister për mijëra tifozë në mbarë globin që shpresojnë se do ta shohin sërish në kushte të mira, idhullin...

Vjen një lajm i madh për jetën e Michael Schumacher

para 9 muajve - Zhurnal

Shumë vite pas aksidentit fatkeq në alpet e Francës, Michael Schumacher është i vetëdijshëm për atë që ndodh rreth tij. Për vite me radhë në gjendje vegjetative, pas aksidentit të 29 dhjetorit të vitit...

Vjen një lajm i madh për jetën e Michael Schumacher

para 9 muajve - Sot News

Shumë vite pas aksidentit fatkeq në alpet e Francës, Michael Schumacher është i vetëdijshëm për atë që ndodh rreth tij. Për vite me radhë në gjendje vegjetative, pas aksidentit të 29 dhjetorit të vitit...

“Schumacher është i vetëdijshëm”

para 9 muajve - Gazeta Tema

Shumë vite pas aksidentit fatkeq në alpet e Francës, Michael Schumacher është i vetëdijshëm për atë që ndodh rreth tij. Për vite me radhë në gjendje vegjetative, pas aksidentit të 29 dhjetorit të vitit...

Pas gjashtë viteve zgjohet Michael Schumacher

para 9 muajve - Fakti Ditor

Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetëdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i...

“Është i vetëdijshëm”, lajme të mira për Michael Schumacher

para 9 muajve - Shekulli

Lajme të mira janë bërë publike për ish-pilotin Michael Schumacher, i cili është u shtrua në spitalin “Georges Pimpidou” në Paris. Schumacher iu nënshtruar një terapie anti-inflamatore të bazuar në infuzione...

Pas trajtimit “sekret” në Paris, lajme të mira për shëndetin e Schumacher

para 9 muajve - Opinion

Kurimi i Michael Schumacher në një spital në Paris, ka rikthyer vëmendjen e mbarë botës te kampioni i Formula 1. Sipas të përditshmes “Le Parisien”, Schumacher po trajtohet me një terapi me qeliza staminale,...

Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Aktuale

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Pas terapisë në Paris, Michael Schumacher është ‘i vetëdijshëm’

para 9 muajve - Top Channel

Michael Schumacher është ‘i vetëdijshëm’ pasi u shtrua në një spital në Paris për trajtimin e qelizave burimore. Shtatë herë Kampioni i Formula 1, u dërgua të hënën në spitalin Georges-Pompidou për transfuzione...

Një lajm “bombë” vjen nga Franca për Schumacher

para 9 muajve - InfoShqip

Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Gazeta Express

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Schumacherit

para 9 muajve - Gazeta Express

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Koha.mk

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

Lajmi i Fundit: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Alsat-M

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

“Është i vetëdijshëm”, nga Franca vjen lajmi I madh për Schumacher

para 9 muajve - BalkanWeb

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Lajmi i Fundit: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Klan Kosova

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Ka nisur terapia “top secret” për Schumacherin

para 9 muajve - Koha.mk

Ka nisur terapia “top secret” për Michael Schumacher, legjendën e Formula 1, i cili prej gati 6 vitesh ndodhte në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze. Sipas burimeve të besueshme,...

Shumaher në Paris për trajtim të ri eksperimental

para 9 muajve - Alsat-M

Sipas mediave franceze, Mihael Shumaher është shtruar të hënën në darkë në një spital në Paris, për t’iu nënshtruar një trajtimi të ri eksperimental, me qelizat staminale. Kirurgu i famshëm francez, i...

Ja pse gjendja e Schumacher është mbajtur e fshehtë për më shumë se 5 vjet

para 9 muajve - Klan Kosova

Michael Schumacher gjithmonë donte të ishte larg vëmendjes së publikut. Dhe kjo është arsyeja pse problemet me shëndetin e tij janë mbajtur fshehur, që pas aksidentit të tij mbi pesë vjet më parë, transmeton...

Lajmi fantastik: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - GazetaBlic

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Medial

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Schumacher transferohet në Paris për kurime “sekrete”

para 9 muajve - Opinion

Legjenda e Formula 1, Michael Schumachet ndodhet në Paris për kurim. Schumacher ka mbërritur në kryeqytetin francez, i transportuar me një ambulancë speciale dhe nga një staf i specializuar mjekësh dhe...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Koha.net

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

Terapi “top Secret” me qeliza staminale për Michael Schumacher

para 9 muajve - SuperSport

Ka nisur terapia “top secret” për Michael Schumacher, legjendën e Formula 1, i cili prej gati 6 vitesh ndodhte në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze. Sipas burimeve të besueshme,...

“Është i vetëdijshëm”, nga Franca vjen lajmi I madh për Schumacher

para 9 muajve - Medial

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Vjen lajmi i madh për Schumacher nga Franca: Është i vetëdijshëm

para 9 muajve - Koha Jone

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Pas 6 vitesh në koma, vijnë lajme të mira nga ish legjenda e Formula 1

para 9 muajve - Standard

Ditën e djeshme legjenda e Formula 1 i cili prej 6 vitesh ndodhet në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze është shtruar në siptalin Georges Pimpidou në Paris . Sipas burime është...

Lajme fantastike nga gjendja shëndetësore e Michael Schumacherit

para 9 muajve - OraInfo

Michael Schumacherit i është rikthyer vetëdija. Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën....

E zbulon punonjësi i spitalit: Michael Schumacher, i vetëdijshëm…

para 9 muajve - SuperSport

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin Georges Pimpidou në Paris për t’iu nënshtruar një terapie me bazë qelizat staminale ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik mbi shëndetin e legjendës së Formula...

“Schumacher trajtohet fshehurazi në një spital në Paris”

para 9 muajve - Anadolu Agency

Paris Sipas një gazete parisiene, kampioni i shtatëfishtë botëror në Formula 1, Michael Schumacher, është duke u trajtuar me terapinë e avancuar të qelizave staminale në një nga spitalet e kryeqytetit...

Lajm i mirë për Schumacher: “Është i vetëdijshëm”

para 9 muajve - Blitz

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin “Georges Pimpidou” të Parisit për një terapi me qeliza staminale ka rikthyer edhe një herë vëmendjen te gjëndja shëndetësore e ish-kampionit të Formula 1. Deri...

Schumacherit mund t’i jetë kthyer vetëdija

para 9 muajve - Shenja

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

Schumacherit mund t’i jetë ktheher vetëdija

para 9 muajve - Shenja

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

E zbulon punonjësi i spitalit: Michael Schumacher, i vetëdijshëm…

para 9 muajve - Infokusi

Shtrimi i Michael Schumacher në spitalin Georges Pimpidou në Paris për t’iu nënshtruar një terapie me bazë qelizat staminale ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik mbi shëndetin e legjendës së Formula...

Gjendja shëndetësore e Michael Schumacher, dalin detaje të reja

para 9 muajve - InfoShqip

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Ja pse gjendja e Schumacher është mbajtur e fshehtë për më shumë se 5 vjet

para 9 muajve - Infokusi

Michael Schumacher gjithmonë donte të ishte larg vëmendjes së publikut. Dhe kjo është arsyeja pse problemet me shëndetin e tij janë mbajtur fshehur, që pas aksidentit të tij mbi pesë vjet më parë, transmeton...

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Schumacherit

para 9 muajve - Tetova Sot

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Lajme të mira nga Schumacher: kampionit i është kthyer vetëdija pas këtij trajtimi

para 9 muajve - Te Sheshi

Yllit të Formula 1, Michael Schumacher i është kthyer vetëdija pas trajtimit me transplantim qelizash në një spital të Parisit. Mediat franceze raportuan për akomodimin e kampionit në spitalin Pompidou,...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Sovrani

Raporothet se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija pas një tretmani të qelizave në një spital në Paris, shkruan Daily Mail. Kampioni i shtatëfishtë në Formula 1 u pranua të hënën në spitalin Georges-Pompidou...

Pas gjashtë viteve zgjohet Michael Schumacher

para 9 muajve - Gazeta Observer

Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetëdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i...

Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Ekonomia Online

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Pse gjendja e Schumacher është mbajtur e fshehtë për më shumë se 5 vjet?

para 9 muajve - Periskopi

Michael Schumacher gjithmonë donte të ishte larg vëmendjes së publikut. Dhe kjo është arsyeja pse problemet me shëndetin e tij janë mbajtur fshehur, që pas aksidentit të tij mbi pesë vjet më parë, transmeton...

Lajme të reja për Michael Schumacher, zhvendoset nga Gjeneva në Paris

para 9 muajve - Fakti Ditor

Michael Schumacher, tashmë 50-vjeç, është transferuar ditën e sotme nga Gjeneva e Zvicrës, drejt Parisit, ku do të qëndrojë në një spital në kryeqytetin e Francës. Është francezja “Le Parisien”, e cila...

E BUJSHME/ Michael Schumacher transferohet në Paris, do t’i nënshtrohet një kure sekrete

para 9 muajve - Newsport

Shtatë herë kampioni i botës vazhdon të luftoj me vdekjen që pas aksidentit të vitit 2013, i cili e la atë me pasoja të rënda në kokë. Sipas gazetës Le Parisien, Schumacher do t’I nënshtrohet një kure...

Michael Schumacher transferohet në Paris, do t’i nënshtrohet një kure sekrete

para 9 muajve - Sovrani

Shtatë herë kampioni i botës vazhdon të luftoj me vdekjen që pas aksidentit të vitit 2013, i cili e la atë me pasoja të rënda në kokë. Sipas gazetës Le Parisien, Schumacher do t’i nënshtrohet një kure...

Pas 6 viteve zgjohet Michael Schumacher

para 9 muajve - KosovaPress

Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i zhvilluar në Paris ka rezultuar me rikthimin e vetdijes, raportojnë mediat franceze. “Ai...

U shtrua në një spital në Paris në mënyrë sekrete, zbulohet gjendja e Michael Schumacher

para 9 muajve - Newsport

Michael Schumacher është ‘i vetëdijshëm’ pasi u shtrua në një spital në Paris për trajtim të qelizave burimore të hënën. 7 herë kampioni i botës në Formula 1 u shtrua në mënyrë sekrete të hënën në spitalin...

Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Fakti Ditor

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Detaje të reja për gjendjen shëndetësore të Schumacherit

para 9 muajve - Epoka e Re

Në vitin 2013 ylli i “Formula 1”, Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra në gjendje koma dhe familjarët kanë preferuar të mos japin asnjë detaj që lidhet me...

Pas nisjes së terapisë ‘top secret’ në Paris, vijnë lajme të mira nga Michael Schumacher

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Ditën e djeshme legjenda e Formula 1 i cili prej 6 vitesh ndodhet në gjendje vegjetative si pasojë e një aksidenti në alpet franceze është shtruar në siptalin Georges Pimpidou në Paris . Sipas burime është...

Lajmi i Fundit: Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Arbresh

Kampionit të shtatëfishtë të Formula 1, Michael Schumacherit, i është kthyer vetëdija pas një trajtimi në njërin prej spitaleve të Parisit. Së fundmi, ai i është dërguar në spitalin Georges-Pompidou për...

Michael Schumacherit i kthehet vetëdija

para 9 muajve - Periskopi

Gazeta franceze, Le Parisien, raporton se Michael Schumacherit i është kthyer vetëdija, pasi e nisi një trajtim të veçantë në një spital në Paris, të hënën. Shtatë-herë kampioni i Formula 1 u pranua në...

Çfarë po ndodh me Michael Schumacher? Mediat franceze zbulojnë të vërtetën për shëndetin e tij

para 9 muajve - Blitz

Ylli i Formula 1, Michael Schumacher pësoi një aksident të rëndë në 2013, teksa bënte ski dhe që prej atëherë mbetetj i shtruar në spital në koma, dhe asgjë nuk dihej për gjendjen e tij. Por tashmë mediat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK