http://kariera.mk

100 mijë klikime në pak orë, pasimi i Manajt për Hysajn në fokusin e UEFA-s

para 9 muajve - Shekulli

Prej vitesh Rei Manaj konsiderohet një nga talentet në ngjitje të Shqipërisë nga i cili pritet shumë. Megjithatë u desh përballja me Islandën që 22-vjeçari lushnjar ta konfirmonte një gjë të tillë, duke...

Asisti i vitit! Shijojeni edhe një herë perlën e Rej Manajt

para 9 muajve - GazetaBlic

Shqipëria ka mposhtur Islandën me rezultat 4-2 në kuadër të kualifikimeve për EURO 2020. Mirëpo padyshim se ajo që ka marrë vëmendjen e UEFA-s është goli i Elseid Hysajt, gjegjësisht asistuesit Rej Manaj,...

Pasimi i Manajt për Hysajn, mbi 100 mijë klikime në pak orë

para 9 muajve - Koha Jone

Në ndeshjen kundër Islandës, Rey Manaj u konfirmua si një prej talenteve për të cilët Shqipëria ka shumë nevojë, duke dhënë një kontribut në fitoren e rëndësishme që ringjalli shpresat e Kombëtares për...

Veprimi magjik i Rei Manajt zgjedhet veprimi me i bukur nga ‘Euro 2020’

para 9 muajve - OraInfo

Kombëtarja e Shqipërisë e ka mposhtur bindshëm Kombëtaren e Islandës në kuadër të kualifikimeve ‘Euro 2020’. Euro 2020 ka veçuar veprimin e Rey Manajt nga ndeshja ndaj Islandës. Pasimi i mrekullueshëm...

Thembra e Rej Manaj, lëvizja më e mirë

para 9 muajve - Alsat-M

Rej Manaj me një pasim me thembër dhe pa e parë fare Hysajn, e ka nxjerrë kapitenin të vetëm përballë portierit duke mos e pasur të vështirë të çojë topin në rrjetë për kuqezinjtë. Ky pasim i kthyer në...

UEFA e shpall Manajn fitues të …”Aftësia më e mirë”

para 9 muajve - GazetaBlic

Pasi UEFA ka shpërndarë momentin kur Bare “trullosi” Grizman dhe futi topin mes këmbëve të Lemar në pak sekonda, këtë herë ishte momenti që t’i bëhej jehonë një tjetër futbollisti të Shqipërisë. Madje...

Pasimi spektakolar i Rey Manajt mahnit UEFA-n

para 9 muajve - Albeu

Kombëtarja Shqiptare siguroi fitore spektakolare 4-2 në Elbasan Arena ndaj Islandës. Por në këtë ndeshje ajo që ra në sy të UEFAS-s ishte aksioni për gol Elseid Hysaj cili mori një pasim maestral nga...

UEFA i thurr elozhe asistit magjik të Rei Manaj

para 9 muajve - Shenja

Përballja ndaj Islandës ka lënë shije të mirë tek të gjithë shqiptarët, teksa edhe UEFA e ka shkëputur një pjesë të asaj nate, duke e ngritur në piedestal asistin magjik të Rei Manaj, që solli golin e...

Pasimi me thembër i Manajt, bëhet hit në internet

para 9 muajve - Gazeta Express

Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar...

Pasimi me takë i Manajt, bën xhiron e botës!

para 9 muajve - Koha.mk

Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar...

Pasimi me thembër i Manajt, bëhet hit në internet

para 9 muajve - Medial

Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar...

UEFA i thur elozhe asistit magjik të Rei Manaj

para 9 muajve - Fakti Ditor

Euro 2020 ka veçuar veprimin e Rey Manajt nga ndeshja ndaj Islandës. Pasimi i mrekullueshëm nga Rey Manaj te goli i Elseid Hysajt ndaj Islandës është veçuar si veprimi më i bukur nga Euro 2020. Në profilin...

Pasimi me takë i Manajt, bën xhiron e botës!

para 9 muajve - SuperSport

Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar...

Pasimi fantastik për Hysajn, UEFA “shpërblen” Rei MANAJN

para 9 muajve - Newsport

Nuk ishte vetëm Elseid Hysaj protagonist në golin e tij, por edhe Rei Manaj që me asistin e dhënë tashmë ka përfunduar në gojën e europianëve. Së fundmi, është UEFA që ka publikuar në kanalin zyrtar momentin...

Pasimi me thembër i Manajt, bëhet hit në internet

para 9 muajve - Arbresh

Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt përfundon në sytë e të gjithë botës. Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK