http://kariera.mk

Rrëfimi i madh i yllit të futbollit, Kevin Princ Boateng: Kam pasur miliona, jetoja si mbret. I kam blerë nga tre makina për një ditë!

para 6 muajve - Lajm

Ka luajtur për Totenhemin, Borusia Dortmundin, Portsmut-in, Milanin dhe Barcelonën. I parashikonin karrierë e madhe, megjithatë nuk ia doli të shfrytëzojë potencialin e tij. Tani i ka 32 vjet dhe është...

Rrëfehet Boateng: Isha idiot, bleva 3 vetura në një ditë, por lumturia…

para 6 muajve - Top Channel

Kevin-Prince Boateng ka zbuluar në mënyrë sensacionale se dikur, kur ishte pjesë e Tottenhamit në Premier League, kishte blerë tri vetura në një ditë. 32-vjeçari, tashmë pjesë e Fiorentinës, do të luajë...

Rrëfimi i Boateng: Isha idiot, bleva 3 vetura në një ditë, por lumturia…

para 6 muajve - Koha.mk

Kevin-Prince Boateng ka zbuluar në mënyrë sensacionale se dikur, kur ishte pjesë e Tottenhamit në Premier League, kishte blerë tri vetura në një ditë. 32-vjeçari, tashmë pjesë e Fiorentinës, do të luajë...

Kevin-Prince Boateng: ju tregoj pse jam një idiot

para 6 muajve - Te Sheshi

Ganezi Kevin-Prince Boateng kaloi te Fiorentina këtë verë, ku në një intervistë për La Repubblica, ai foli për fillimet e tij, gabimet dhe gjërat që e shqetësuan kur ishte një lojtar i ri dhe premtues....

Rrëfimi i Boateng: Isha idiot, bleva 3 vetura në një ditë, por lumturia nuk mund të blihet

para 6 muajve - Gazeta Tema

Kevin-Prince Boateng ka zbuluar në mënyrë sensacionale se dikur, kur ishte pjesë e Tottenhamit në Premier League, kishte blerë tri vetura në një ditë. 32-vjeçari, tashmë pjesë e Fiorentinës, do të luajë...

Ylli i Serie A: Pendohem që i bleva 3 makina brenda ditës

para 6 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi i Fiorentinës, Kevin-Prince Boateng, ka thënë se pendohet për mungesën e profesionalizmit që e kishte treguar në fillim të karrierës, kur i kishte blerë tri makina brenda ditës. Boateng njihej...

Ylli i Serie A: Pendohem që i bleva 3 makina brenda ditës

para 6 muajve - Medial

Sulmuesi i Fiorentinës, Kevin-Prince Boateng, ka thënë se pendohet për mungesën e profesionalizmit që e kishte treguar në fillim të karrierës, kur i kishte blerë tri makina brenda ditës. Boateng njihej...

Rrëfimi i Boateng: Isha idiot, bleva 3 vetura në një ditë, por lumturia…

para 6 muajve - SuperSport

Kevin-Prince Boateng ka zbuluar në mënyrë sensacionale se dikur, kur ishte pjesë e Tottenhamit në Premier League, kishte blerë tri vetura në një ditë. 32-vjeçari, tashmë pjesë e Fiorentinës, do të luajë...

Ylli i Serie A: Pendohem që i bleva 3 makina brenda ditës

para 6 muajve - Infokusi

Sulmuesi i Fiorentinës, Kevin-Prince Boateng, ka thënë se pendohet për mungesën e profesionalizmit që e kishte treguar në fillim të karrierës, kur i kishte blerë tri makina brenda ditës. Boateng njihej...

Pendesa nga shkuara, Boateng rrëfehet: Isha një kokë m**, bleva tre makina për një ditë

para 6 muajve - Shprehja.com

Kevin-Prince Boateng ka dhënë së fundmi një intervistë për “Repubblica”, ku ka folur për ndeshjet e fundit me ekipin, por është ndalur edhe te e shkuara e tij. Futbollisti ka treguar pendesat e tij nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK