http://kariera.mk

Donnarumma, askush në Europë dhe te Milani si ai (detajet)

para 6 muajve - Sovrani

Donnarumma është ende siguria “e vjetër” e kuqezinjve. Milani është rinovuar, por një nga shtyllat kryesore të skuadrës mbetet “senatori” shumë i ri, Gigio. Ai është 20 vjeç dhe më i vogli i kuqezinjve,...

Milanit i rikthehet problemi i vjetër, renovimi i Donnarummas

para 6 muajve - Ekonomia Online

Donnarumma është lojtari kryesorë i Milanit në dy vitet e fundit. Portieri italian është më i riu në formacionin e Giampaolo, por ai është edhe më me shumë paraqitje për klubin, 166. 20 vjeçari ka një...

Milani urgjentisht dëshiron të nënshkruaj me super lojtarin

para 6 muajve - OraInfo

Milan është vendosur të bëjë ofertën e tyre të parë për Mino Raiola për rinovimin e Gianluigi Donnarumma. Portieri u lidh edhe një herë me një largim nga Rossoneri gjatë verës, pasi Paris Saint-Germain...

Një prej më të mirëve në botë, “shtrëngojnë duart” Milani dhe Donarumma

para 6 muajve - Newsport

Gianluigi Donnarumma është vetëm 20 vjeç dhe padyshim që është një prej portierëve më të mirë në botë. Shtatlarti, i cili është pjesë e Milanit, duke se do të jetë edhe për shumë sezone të tjera me kuqezinjtë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK