http://kariera.mk

Sterlingu është kthyer në katalizator të sulmit të Anglisë

para 6 muajve - Koha.net

Sterlingu është kthyer në katalizator të sulmit të Anglisë Seleksionuesi i Anglisë, Gareth Southgate, ishte pyetur këtë javë nëse Harry Kane është i pakontestueshëm, por e njëjta pyetje duhet t'i bëhet...

Kosova sulmuese ofron ajër të freskët

para 6 muajve - Koha.net

Kosova ishte si ajër i freskët i detit në bregdetin jugor të Anglisë të martën mbrëma, ku ndonëse pësoi humbje 5:3, me mënyrën e paraqitjes ka bërë që shumë njerëz të besojnë se kjo skuadër mund të sigurojë...

Tifozi serb: Kosova është skuadër e shkëlqyeshme

para 6 muajve - Arbresh

Në mediumin serb ka komentuar një tifoz serb me emrin ‘Dragan’, i cili thekson se Kosova ka një ekip të shkëlqyeshëm. Kosova mbrëmë ka humbur nga Anglia me rezultatin 5-3, por fitoi zemrat e shumë tifozëve...

Befason tifozi serb: Kosova është skuadër e shkëlqyeshme

para 6 muajve - GazetaBlic

Kosova mbrëmë ka humbur nga Anglia me rezultatin 5-3, por fitoi zemrat e shumë tifozëve anembanë botës. Mund t’ju duket e pabesueshme, por Kosova tani po pëlqehet edhe në Serbi, raporton GazetaBlic . Në...

Anglia ka një pengesë serioze, ndërsa Kosova është në kulmin e udhëtimit

para 6 muajve - Top Channel

Kur u hodh shorti për eliminatoret e Euro 2020, të qenit në një grup me Kosovën është dukur diçka e parëndësishme për Anglinë. Dhe jo pa arsye, pasi ndeshjet me ekipe si San Marino, Gjibraltari dhe Andora...

Nga lufta në ‘St. Mary’s”: Historia e përgjakshme e Kombëtares së Kosovës

para 6 muajve - Gazeta Express

20 vjet pasi lufta brutale e gjunjëzoi vendin, një skuadër plot refugjatë tani është në prag të kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Kur mbrojtësi i Kosovës, Mërgim Vojvoda, e shënoi golin vendimtar...

Nga lufta në ‘St. Mary’s”: Historia e përgjakshme e Kombëtares së Kosovës

para 6 muajve - Medial

20 vjet pasi lufta brutale e gjunjëzoi vendin, një skuadër plot refugjatë tani është në prag të kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Kur mbrojtësi i Kosovës, Mërgim Vojvoda, e shënoi golin vendimtar...

Nga lufta, në Angli: Historia e përgjakshme e ekipit të Kosovës

para 6 muajve - Sinjali

20 vjet pas luftës brutale që e gjunjëzoi Kosovën, një ekip refugjatësh është në prag të kualifikimit për Euro 2020. Kështu e nis një shkrim rrëqethës e të gjatë për Kosovën, media angleze, iNews. Kur...

Nga lufta në ‘St. Mary’s”: Historia e përgjakshme e Kombëtares së Kosovës

para 6 muajve - Sovrani

20 vjet pasi lufta brutale e gjunjëzoi vendin, një skuadër plot refugjatë tani është në prag të kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Kur mbrojtësi i Kosovës, Mërgim Vojvoda, e shënoi golin vendimtar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK