http://kariera.mk

Aliti: Do të luftojmë bashkë deri në vdekje

para 6 muajve - Bashke

Fidan Aliti është zotuar se ai dhe bashkëlojtarët e tij në ekipin kombëtar do të luftojnë, siç ka thënë, deri në vdekje, për ta dërguar Kosovën në Kampionatin Evropian 2020. Qendërmbrojtësi i Kalmar Aliti...

Aliti: Do të luftojmë bashkë deri në vdekje

para 6 muajve - Aktuale

Fidan Aliti është zotuar se ai dhe bashkëlojtarët e tij në ekipin kombëtar do të luftojnë, siç ka thënë, deri në vdekje, për ta dërguar Kosovën në Kampionatin Evropian 2020. Qendërmbrojtësi i Kalmar Aliti...

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës: Do të luftojmë bashkë deri në vdekje

para 6 muajve - Insajderi

Mbrojtësi i Kosovës, Fidan Aliti është shprehur se ai dhe bashkëlojtarët e tjerë në përfaqësuese do të luftojnë së bashku deri në vdekje për t’u kualifikuar në EURO 2020. Kosova u mposht të martën në udhëtim...

“Mund ta mposhtim Liverpoolin”

para 6 muajve - RTV 21

“Të koncentrohemi si të ishte ndeshja e vitit” Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis, beson që janë në gjendje t’i mposhtin kampionët e Evropës. Napoli përsëri ka rënë në grup me Liverpoolin për...

“Mund ta mposhtim Liverpoolin”

para 6 muajve - TV21

“Të koncentrohemi si të ishte ndeshja e vitit” Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis, beson që janë në gjendje t’i mposhtin kampionët e Evropës. Napoli përsëri ka rënë në grup me Liverpoolin për...

Ylli i Kosovës: Do të luftojmë bashkë deri në vdekje

para 6 muajve - Gazeta Express

Fidan Aliti është zotuar se ai dhe bashkëlojtarët e tij në ekipin kombëtar do të luftojnë, siç ka thënë, deri në vdekje, për ta dërguar Kosovën në Kampionatin Evropian 2020. Qendërmbrojtësi i Kalmar Aliti...

Ylli i Kosovës: Do të luftojmë bashkë deri në vdekje

para 6 muajve - Medial

Fidan Aliti është zotuar se ai dhe bashkëlojtarët e tij në ekipin kombëtar do të luftojnë, siç ka thënë, deri në vdekje, për ta dërguar Kosovën në Kampionatin Evropian 2020. Qendërmbrojtësi i Kalmar Aliti...

Aliti: Do të luftojmë bashkë deri në vdekje

para 6 muajve - Albinfo

Qendërmbrojtësi i Kalmar Aliti ia ka shprehur dashurinë ekipit verdhekaltër dhe ka këmbëngulur se do të luftojë deri në fund për të, një ditë pas humbjes kundër Anglisë Fidan Aliti është zotuar se ai dhe...

FOTO/ U mundën nga Anglia, ish-lojtari i SKËNDERBEUT ka një mesazh për Kosovën

para 6 muajve - Newsport

Mbrëmjen e djeshme, Kosova është mundur në transfertë ndaj Anglisë, ndeshje e vlefshme për Eleminatoret e Euro 2020-të. Dardanët janë mposhtur me rezultatin 5-3 në “St Mary’s Stadium” të Southamptonit, mirëpo...

​De Laurentiis: Mund ta mposhtim Liverpoolin

para 6 muajve - KosovaPress

Napoli përsëri ka rënë në grup me Liverpoolin për kualifikimet në Ligën e Kampionëve. Presidenti beson që mund t’i mposhtin përsëri dhe ta kalojnë grupin si kryesues, transmeton KosovaPress. “I kemi mposhtur...

Aliti pas ndeshjes me Anglinë: Kemi kualitet, mund ta bëjmë ëndrrën realitet

para 6 muajve - Sovrani

Fidan Aliti ka folur pas humbjes së Përfaqësueses së Kosovës ndaj Anglisë në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Dardanët u mposhtën me rezultat 5-3 nga Tre Luanët në një ndeshje plot emocion, aksion...

Aliti tregon se çfarë u bisedua në pushimin e pjesës së parë

para 6 muajve - Gazeta Express

Qendërmbrojtësi i Kosovës, Fidan Aliti, ka folur për media pas ndeshjes ndaj Anglisë. Aliti ka thënë se për ekipin ishte një eksperiencë shumë e mirë e cila do jetë e nevojshme më vonë. Por ai e pranon...

Kosova pranon autogol, ndëshkohet Challandes

para 6 muajve - Insajderi

Përfaqësuesja e Kosovës ka pësuar edhe golin e tretë ndaj Anglisë pas një autogoli të mbrojtësit të krahut të djathtë, Mërgim Vojvoda. Vlen të theksojmë se gjyqtari i ndeshjes nuk e ndaloi ndeshjen, përkundër...

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Angli – Kosovë, ky është rezultati

para 6 muajve - OraInfo

5 me 1 është rezultati i pjesës së parë në ndeshjes Angli – Kosovë. ‘Dardanët’ e nisën më mirë këtë ndeshje, duke realizuar me Valon Berishën (1’) pas një gabimi të mbrojtjes vendase. Gjithsesi, pas pësimit...

Shënohet goli i pestë në ndeshjen Angli – Kosovë

para 6 muajve - Sinjali

Është shënuar edhe goli i pestë në ndeshjen Angli – Kosovë. Anglia ka arritur të dyfishoj epërsinë ndaj Kosovës me autogolin e shënuar nga Mërgim Vojvoda. Gjatë këtij aksioni Fidan Aliti u lëndua mirëpo...

​Shënohet goli i katërt në ndeshjen Angli – Kosovë

para 6 muajve - Tetova1

Është shënuar edhe goli i katërt në ndeshjen Angli – Kosovë. Anglia ka arritur të dyfishoj epërsinë ndaj Kosovës me autogolin e shënuar nga Mërgim Vojvoda.Gjatë këtij aksioni Fidan Aliti u lëndua mirëpo...

Shënohet goli i katërt në ndeshjen Angli - Kosovë

para 6 muajve - KosovaPress

Anglia ka arritur të dyfishoj epërsinë ndaj Kosovës me autogolin e shënuar nga Mërgim Vojvoda. Gjatë këtij aksioni Fidan Aliti u lëndua mirëpo lojtarët e kombëtares angleze nuk e ndalën lojën dhe për këtë...

Fillon ndeshja Angli – Kosovë

para 6 muajve - KosovaPress

Kjo është ndeshja e parë në mes të këtyre dy kombëtareve. Kosova është në një seri prej 15 ndeshjeve, pa humbje ndërsa Anglia ka 3 vite që nuk ka pësuar në një ndeshje eliminatore për kampionatin Evropian....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK