http://kariera.mk

Maradona e do transferimin e Tevezit

para 6 muajve - Gazeta Express

Pas emërimit të Diego Armando Maradonës në stol, Gimnasia La Plata synon edhe Carlos Tevez. Sipas asaj që raportojnë mediat argjentinase, në brëndësi të klubit të Gimnasias po presin me interes të madh...

Maradona e do transferimin e Tevezit

para 6 muajve - Medial

Pas emërimit të Diego Armando Maradonës në stol, Gimnasia La Plata synon edhe Carlos Tevez. Sipas asaj që raportojnë mediat argjentinase, në brëndësi të klubit të Gimnasias po presin me interes të madh...

Maradona do Tevez te Gimansia La Plata

para 6 muajve - Top Channel

Pas emërimit të Diego Armando Maradonës në stol, Gimnasia La Plata synon edhe Carlos Tevez. Sipas asaj që raportojnë mediat argjentinase, në brëndësi të klubit të Gimnasias po presin me interes të madh...

Maradona do Tevezin te Gimansia La Plata

para 6 muajve - Koha.mk

Pas emërimit të Diego Armando Maradonës në stol, Gimnasia La Plata synon edhe Carlos Tevez. Sipas asaj që raportojnë mediat argjentinase, në brëndësi të klubit të Gimnasias po presin me interes të madh...

Maradona do Tevez te Gimansia La Plata

para 6 muajve - SuperSport

Pas emërimit të Diego Armando Maradonës në stol, Gimnasia La Plata synon edhe Carlos Tevez. Sipas asaj që raportojnë mediat argjentinase, në brëndësi të klubit të Gimnasias po presin me interes të madh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK