http://kariera.mk

Ronaldo befason botën por jo Mourinhon: Do shënoj edhe 50 vjeç

para 9 muajve - Medial

Nuk ka më fjalë të përshtatshme për të përshkruar atë që C.Ronaldo dhuron në fushën e lojës. CR7 ka lindur për të thyer rekorde, një futbollist me një ego të paimagjinueshme, një lojtar që nuk vendos kurrë...

Ronaldo befason botën por jo Mourinhon: Do shënoj edhe 50 vjeç

para 9 muajve - BalkanWeb

Nuk ka më fjalë të përshtatshme për të përshkruar atë që C.Ronaldo dhuron në fushën e lojës. CR7 ka lindur për të thyer rekorde, një futbollist me një ego të paimagjinueshme, një lojtar që nuk vendos kurrë...

Mourinho: Ronaldo është rast studimi, ai do të shënojë gola edhe në moshën 50 vjeçe

para 9 muajve - Gazeta Express

Jose Mourinho e ka lartësuar sulmuesin e Juventusit dhe bashkatdhetarin e vet, Cristiano Ronaldon, si rast studimi i cili do të shënojë gola edhe në moshën 50v-vjeçare. Së fundmi, Ronaldo u bë golashënuesi...

Mourinho: Ky lojtar është fenomen, duhet studim për të

para 9 muajve - Insajderi

Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusin dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane...

Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të

para 9 muajve - Albeu

Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për Cristiano Ronaldon. Portugezi së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane me katër golat e tij për Portugalinë ndaj...

Sergio Ramos zbulon më të mirin, me të cilin ka luajtur: Nuk e harroj edhe Ronaldon, brazilianin…

para 9 muajve - Gazeta Tema

Sergio Ramos ka dhënë një intervistë për prestigjiozen italiane, “Gazzetta dello Sport”. Aty iu është përgjigjur disa pyetjeve me “spec”, ku ka veçuar Cristiano Ronaldon si një nga futbollistët më të mirë,...

Mourinho: Ronaldo është rast studimi, ai do të shënojë gola edhe në moshën 50 vjeçe

para 9 muajve - Medial

Jose Mourinho e ka lartësuar sulmuesin e Juventusit dhe bashkatdhetarin e vet, Cristiano Ronaldon, si rast studimi i cili do të shënojë gola edhe në moshën 50v-vjeçare. Së fundmi, Ronaldo u bë golashënuesi...

Sergio Ramos zbulon më të mirin, me të cilin ka luajtur: Nuk e harroj edhe Ronaldon, brazilianin…

para 9 muajve - Lexo

Sergio Ramos ka dhënë një intervistë për prestigjiozen italiane, “Gazzetta dello Sport”. Aty iu është përgjigjur disa pyetjeve me “spec”, ku ka veçuar Cristiano Ronaldon si një nga futbollistët më të mirë,...

Jose Mourinho dërgon në “qiell” Cristiano Ronaldon: Kur të jetë 50 vjeç, ja ç’do bëjë FIFA me të

para 9 muajve - Newsport

Jose Mourinho në një intervistë të dhënë për “Canal 11”, ndër të tjera ka folur për Cristiano Ronaldon, duke u shprehur se ai është një fenomen, mendon vetëm  të fitojë dhe të bëjë më mirë. Sipas “Special...

Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të

para 9 muajve - Ekonomia Online

Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane...

Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të

para 9 muajve - Sovrani

Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusit dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane...

Mourinho: Ronaldo është fenomen, duhet studim për të

para 9 muajve - Arbresh

Jose Mourinho ka folur fjalë të mëdha për sulmuesin e Juventusin dhe bashkëvendësin e tij, Cristiano Ronaldo. Ronaldo së fundmi u bë golashënuesi më i madh në historinë e kualifikimeve në kampionate evropiane...

Ramos: E admiroj Premier Leaguen

para 9 muajve - Albeu

Kapiteni i Real Madrid , Sergio Ramos ka dhënë një prononcim së fundmi për “Gazzeta dello Sport”. Ramos u shpreh gjatë prononcimit se CR7-ta është një lojtar shumë i madh, po ai ka luajtur edhe me emra...

Ramos dridh Real Madridin: Atje dua të luajë

para 9 muajve - Sovrani

Mbrojtësi i ekipit të Real Madridit dhe Spanjës Sergio Ramos ka zbuluar se do të dëshironte të luante në Premier League, transmeton Sovrani.info. Ramos së fundmi dha një intervistë për Gazzetta dello Sport...

Sergio Ramos nuk kursehet: Më pëlqen të luaj në Premier League, s’është vetëm CR7 lojtar i madh

para 9 muajve - Newsport

Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, me anë të një prononcimi të dhënë për “Gazzetta dello Sport”, është shprehur se CR7 është një lojtar shumë i madh, po ai ka luajtur edhe me emra të tjerë si Zidane,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK