http://kariera.mk

Messi tregon nëse do të hante darkë së bashku me C.Ronaldon

para 9 muajve - Lajm

Një nga batutat që mori jehonë gjatë ndarjes së çmimeve nga UEFA, ishte ajo e thënë nga Kristiano Ronaldo. Ky i fundit ftoi edhe Lionel Mesin, për të konsumuar një darkë së bashku. Ylli argjentinas ka...

Messi tregon nëse do ta pranonte ftesën e Ronaldos për një darkë së bashku

para 9 muajve - Gazeta Express

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se nuk është shok i ngushtë i Cristiano Ronaldos, por thotë se me kënaqësi do ta pranonte ftesën e sulmuesit të Juventusit për të darkuar së bashku. Dy...

Messi thyen heshtjen: Ronaldon nuk e kam mik, por do të pranoja ftesën për të darkuar me të

para 9 muajve - Telegrafi

Ronaldo dhe Messi (Foto: Getty/Goal)

Messi tregon nëse do ta pranonte ftesën e Ronaldos për një darkë së bashku

para 9 muajve - Medial

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se nuk është shok i ngushtë i Cristiano Ronaldos, por thotë se me kënaqësi do ta pranonte ftesën e sulmuesit të Juventusit për të darkuar së bashku. Dy...

Mesi flet për batutën e Ronaldos: Ne nuk jemi miq, e takoj vetëm në ndeshje ose te çmimet

para 9 muajve - Shprehja

Një nga batutat që mori jehonë gjatë ndarjes së çmimeve nga UEFA, ishte ajo e thënë nga Kristiano Ronaldo. Ky i fundit ftoi edhe Lionel Mesin, për të konsumuar një darkë së bashku. Ylli argjentinas ka...

Messi flet për të ardhmen, mungesën e transferimit të Neymar dhe ftesën e Ronaldos

para 9 muajve - BalkanWeb

Leo Messi flet si një futbollist normal dhe pse është i vetëdijshëm se nuk është një i tillë, aq më tepër tek Barcelona. U fol shumë për të ardhmen e tij por vetë “pleshti” në një intervistë për të përditshmen...

Messi tremb Barcelonën: S'bënë gjithçka për Neymar, do e pranoja një darkë me CR7

para 9 muajve - Albeu

Lionel Messi ka dhënjë një intervistë për gazetën spanjolle "SPORT", ku diskutoi për çështjet me të nxehta. Argjentinasi këtë sezon po vuan një dëmtim dhe ende nuk ka debutuar në La Liga, gjithashtu ai...

Messi flet për të ardhmen, mungesën e transferimit të Neymar dhe ftesën e Ronaldos

para 9 muajve - Medial

Leo Messi flet si një futbollist normal dhe pse është i vetëdijshëm se nuk është një i tillë, aq më tepër tek Barcelona. U fol shumë për të ardhmen e tij por vetë “pleshti” në një intervistë për të përditshmen...

Vjen përgjigja e Mesit për ofertën e Ronaldos

para 9 muajve - Alsat-M

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, pranon se nuk është mik i ngushtë i Cristiano Ronaldos, por thotë se me kënaqësi do ta pranonte një ftesë për darkë nga sulmuesi i Juventusit. Ronaldo, i cili e la...

Lionel Messi frikëson Barcelonën: Dua projekt serioz dhe fitues të qendroj, s’bënë gjithçka për Neymar

para 9 muajve - Gazeta Tema

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, dha një intervistë për SPORT ku preku çështje mjaft delikate. Ai ende nuk ka debutuar në sezonin e ri për shkak të problemeve që ka dhe duket se do të humbasë dhe ndeshjen...

Messi tremb Barcelonën: S’bënë gjithçka për Neymar, do e pranoja një darkë me CR7

para 9 muajve - Fakti Ditor

Lionel Messi ka dhënjë një intervistë për gazetën spanjolle “SPORT”, ku diskutoi për çështjet me të nxehta. Argjentinasi këtë sezon po vuan një dëmtim dhe ende nuk ka debutuar në La Liga, gjithashtu ai...

Messi tregon nëse do ta pranonte ftesën e Ronaldos për një darkë së bashku

para 9 muajve - Fakti Ditor

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se nuk është shok i ngushtë i Cristiano Ronaldos, por thotë se me kënaqësi do ta pranonte ftesën e sulmuesit të Juventusit për të darkuar së bashku. Dy...

Messi thyen heshtjen: Ronaldon nuk e kam mik, por do të pranoja ftesën për të darkuar me të

para 9 muajve - Sovrani

Lionel Messi ka folur së fundmi për raportet e tij me rivalin më të madh në futboll, Cristiano Ronaldon. Messi dhe Ronaldo kanë qenë lojtarin që kanë dominuar futbollin botëror për më shumë se dhjetë vite,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK