http://kariera.mk

Televizioni anglez me reportazh emocionues për ekipin e Kosovës

para 9 muajve - Sinjali

Futbolli i Kosovës ka qenë temë diskutimi në mbarë mediat evropiane gjatë javës së fundit. “Dardanët” luajtën kundër Anglisë, ku edhe pse u mposhtën treguan lojë shumë të bukur dhe karakter të lartë në...

Televizioni anglez sjell reportazhin rrëqethës për kombëtaren e Kosovës

para 9 muajve - Insajderi

Futbolli i Kosovës ka qenë temë diskutimi në mbarë mediat evropiane gjatë javës së fundit. Dardanët luajtën kundër Anglisë, ku edhe pse u mposhtën treguan lojë shumë të bukur dhe karakter të lartë në fushë....

Televizioni anglez sjell reportazhin rrëqethës për kombëtaren e Kosovës

para 9 muajve - Arbresh

Futbolli i Kosovës ka qenë temë diskutimi në mbarë mediat evropiane gjatë javës së fundit. Dardanët luajtën kundër Anglisë, ku edhe pse u mposhtën treguan lojë shumë të bukur dhe karakter të lartë në fushë....

Reportazh rrëqethës nga televizioni anglez ITV për kombëtaren e Kosovës

para 9 muajve - Infokusi

Kombëtarja e Kosovës në futboll u bë sensacion në mbarë botën. Kjo, pasi si një përfaqësuese e re në këtë sport, po shkakton telashe të mëdha për ekipet më të forta në botë, shkruan gazeta inFokus. Bile...

Televizioni anglez me reportazh emocionues për Kosovën

para 9 muajve - GazetaBlic

Futbolli i Kosovës ka qenë temë diskutimi në mbarë mediat evropiane gjatë javës së fundit. Dardanët luajtën kundër Anglisë, ku edhe pse u mposhtën treguan lojë shumë të bukur dhe karakter të lartë në fushë....

Televizioni anglez me reportazh emocionues për Kosovën

para 9 muajve - Klan Kosova

Futbolli i Kosovës ka qenë temë diskutimi në mbarë mediat evropiane gjatë javës së fundit. Dardanët luajtën kundër Anglisë, ku edhe pse u mposhtën treguan lojë shumë të bukur dhe karakter të lartë në fushë....

Televizioni anglez ITV sjell reportazhin rrëqethës për kombëtaren e Kosovës

para 9 muajve - Tetova1

Futbolli i Kosovës ka qenë temë diskutimi në mbarë mediat evropiane gjatë javës së fundit. Dardanët luajtën kundër Anglisë, ku edhe pse u mp.oshtën treguan lojë shumë të bukur dhe karakter të lartë në...

Televizioni anglez ITV sjell reportazhin rrëqethës për kombëtaren e Kosovës [Video]

para 9 muajve - Fakti Ditor

Futbolli i Kosovës ka qenë temë diskutimi në mbarë mediat evropiane gjatë javës së fundit. Dardanët luajtën kundër Anglisë, ku edhe pse u mposhtën treguan lojë shumë të bukur dhe karakter të lartë në fushë....

Televizioni anglez ITV sjell reportazhin rrëqethës për kombëtaren e Kosovës

para 9 muajve - Gazeta Observer

Futbolli i Kosovës ka qenë temë diskutimi në mbarë mediat evropiane gjatë javës së fundit. Dardanët luajtën kundër Anglisë, ku edhe pse u mposhtën treguan lojë shumë të bukur dhe karakter të lartë në fushë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK