http://kariera.mk

Tifozët kosovarë iu gëzuan ndeshjes mes dy vendeve që i duan më së shumti

para 9 muajve - Koha.net

Ata kanë ardhur nga e gjithë Evropa në Britani, në stadiumin "St Mary's", për një ndeshje që ka kuptim dukshëm më të madh për shtetin e ri, Kosovën, sesa vetëm një ndeshje eliminatore për "Euro 2020" në...

Florent Hadergjonaj vjen me një mesazh emocionues

para 9 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi i kombëtare së Kosovës, Florent Hadergjonaj ishte fantastik dje në takimin kundër Anglisë. Hadergjonaj së bashku me djelmoshat e tjerë u mposhtë nga Anglia me rezultat përfundimtar në 5:3, por...

Florent Hadëgjonaj ka një falënderim special një ditë pas ndeshjes me Anglinë

para 9 muajve - KosovaPress

Ishte kjo një ndeshje mjaft interesante ku nuk munguan atmosfera, angazhimi, aksionet e bukura dhe golat. Edhe përkundër humbjes Kombëtarja e Kosovës tregoi një paraqitja fantastike, sidomos në pjesën...

Brenda atmosferës së zjarrtë të “Dardanëve” në Angli

para 9 muajve - Koha.net

Kosova mbrëmë pësoi humbje ndaj Anglisë në udhëtim, megjithatë kjo nuk i pengoi “Dardanët” që të jenë të zëshëm për 90 minuta në përkrahje të lojtarëve në fushë. Në stadiumin “St. Mary’s” ishin të pranishëm...

Kështu i përkrahnin tifozët ‘Dardan’ djemtë e Kosovës

para 9 muajve - GazetaBlic

Atmosferë e zjarrtë dhe nën tingujt e muzikës patriotike, tifozët ‘Dardan’ mbështetën mbrëmë nga tribunat e stadiumit St Mary’s Kombëtare e Kosovës. Edhe pse kombëtarja jonë humbi me rezultatin 5:3, atmosfera...

‘Përgjithmonë mirënjohës ndaj jush’ – mesazhi i tifozit kosovar që u bë viral në Angli

para 9 muajve - Insajderi

Ndeshja e djeshme mes Anglisë dhe Kosovës ka marrë vëmendje të madhe nga mediat e huaja. Pwrvec historikut tw Kombwtares së Kosovës dhe historisë së vendit, edhe tifozët dhe mbishkrimet e tyre ishin pjesë...

‘The Telegraph’: Rrëfimet e katër shqiptarëve nga Kosova që ishin për të shikuar ndeshjen Angli – Kosovë

para 9 muajve - GazetaBlic

Mediumi i madh britanik The Telegraph ka bërë një shkrim special për Kosovës pas ndeshjes së humbur 5-3 nga Anglia në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020, ndërsa artikullin e tyre mund ta lexoni më poshtë....

Mediumi i madh anglez shkruan për tifozët e Kosovës

para 9 muajve - Gazeta Express

Mediumi i madh anglez, Telegraph, e publikoi një artikull për tifozët e Kosovës në Southampton, pak momente para fillimit të ndeshjes kualifikuese për EURO 2020 – mes Anglisë dhe Kosovës. Artikullin e...

Mediumi i madh anglez shkruan për tifozët e Kosovës

para 9 muajve - Medial

Mediumi i madh anglez, Telegraph, e publikoi një artikull për tifozët e Kosovës në Southampton, pak momente para fillimit të ndeshjes kualifikuese për EURO 2020 – mes Anglisë dhe Kosovës. Artikullin e...

Mediumi i madh anglez shkruan për tifozët e Kosovës

para 9 muajve - Periskopi

Mediumi i madh anglez, Telegraph, e publikoi një artikull për tifozët e Kosovës në Southampton, pak momente para fillimit të ndeshjes kualifikuese për EURO 2020 – mes Anglisë dhe Kosovës. Artikullin e...

Mediumi i madh anglez shkruan për tifozët e Kosovës

para 9 muajve - Sovrani

Mediumi i madh anglez, Telegraph, e publikoi një artikull për tifozët e Kosovës në Southampton, pak momente para fillimit të ndeshjes kualifikuese për EURO 2020 – mes Anglisë dhe Kosovës. Artikullin e...

Mesazhi emocionues i tifozit kosovar që po shpërndahet në Angli

para 9 muajve - Gazeta Express

Tifozë të shumtë kosovarë kanë udhëtuar për në Southampton ku Kosova u përball me Anglinë në ndeshjen për kualifikime në Euro 2020. Një nga tifozët e Kosovës ka shkuar me një mesazh, që u vlerësua si shumë...

Mesazhi emocionues i tifozit kosovar që po shpërndahet në Angli

para 9 muajve - Koha.mk

Tifozë të shumtë kosovarë kanë udhëtuar për në Southampton ku Kosova u përball me Anglinë në ndeshjen për kualifikime në Euro 2020. Një nga tifozët e Kosovës ka shkuar me një mesazh, që u vlerësua si shumë...

Mesazhi i tifozit kosovar për Anglinë

para 9 muajve - Sinjali

Një ndeshje shumë interesante u zhvillua sot ndërmjet Anglisë dhe Kosovës e cila mori vëmendje jashtëzakonisht të madhe.  Edhe pse Anglia doli fituese në këtë ndeshje duke shënuar 5 gola kundër Kosovës,...

Mesazhi i tifozit kosovar që u bë viral në Angli

para 9 muajve - Koha.net

Kosova sonte është mposhtur 5-3 si mysafire në Angli, në një ndeshje mjaft interesante ku nuk munguan golat, drama dhe paraqitja e mirë, sidomos në pjesën e dytë. Por, përveç ndeshjes, anglezëve u ka lënë...

Mesazhi emocionues i tifozit kosovar që po shpërndahet në Angli

para 9 muajve - Tetova1

Tifozë të shumtë kosovarë kanë udhëtuar për në Southampton ku Kosova u përball me Anglinë në ndeshjen për kualifikime në Euro 2020. Një nga tifozët e Kosovës ka shkuar me një mesazh, që u vlerësua si shumë...

Mesazhi emocionues i tifozit kosovar që po shpërndahet në Angli

para 9 muajve - Tetova Sot

Tifozë të shumtë kosovarë kanë udhëtuar për në Southampton ku Kosova u përball me Anglinë në ndeshjen për kualifikime në Euro 2020. Një nga tifozët e Kosovës ka shkuar me një mesazh, që u vlerësua si shumë...

Mesazhi emocionues i tifozit kosovar që po shpërndahet në Angli

para 9 muajve - Infokusi

Tifozë të shumtë kosovarë kanë udhëtuar për në Southampton ku Kosova u përball me Anglinë në ndeshjen për kualifikime në Euro 2020. Një nga tifozët e Kosovës ka shkuar me një mesazh, që u vlerësua si shumë...

The Telegraph: Tifozët e Kosovës kënaqen me ndeshjen midis dy kombeve të tyre më të dashur

para 9 muajve - Klan Kosova

“Ata kishin ardhur nga e gjithë Evropa dhe nga Mbretëria e Bashkuar në Stadiumin St Mary për një lojë që do të thotë më shumë për kombin e ri të Kosovës sesa thjesht një tjetër kualifikues në Euro 2020...

Mesazhi i tifozit kosovar që u bë viral në Angli

para 9 muajve - Gazeta Observer

Kosova sonte është mposhtur 5-3 si mysafire në Angli, në një ndeshje mjaft interesante ku nuk munguan golat, drama dhe paraqitja e mirë, sidomos në pjesën e dytë. Por, përveç ndeshjes, anglezëve u ka lënë...

Mesazhi emocionues i tifozit kosovar që po shpërndahet në Angli

para 9 muajve - Sovrani

Tifozë të shumtë kosovarë kanë udhëtuar për në Southampton ku Kosova u përball me Anglinë në ndeshjen për kualifikime në Euro 2020. Një nga tifozët e Kosovës ka shkuar me një mesazh, që u vlerësua si shumë...

Mesazhi emocionues i tifozit kosovar që po shpërndahet në Angli

para 9 muajve - Fakti Ditor

Tifozë të shumtë kosovarë kanë udhëtuar për në Southampton ku Kosova u përball me Anglinë në ndeshjen për kualifikime në Euro 2020. Një nga tifozët e Kosovës ka shkuar me një mesazh, që u vlerësua si shumë...

Mesazhi emocionues i tifozit kosovar që po shpërndahet në Angli

para 9 muajve - Bota Press

Botapress 10 Shtator – Tifozë të shumtë kosovarë kanë udhëtuar për në Southampton ku Kosova u përball me Anglinë në ndeshjen për kualifikime në Euro 2020. Një nga tifozët e Kosovës ka shkuar me një mesazh,...

Ky është ideatori i posterit falenderues ndaj Anglisë që po shfaqet në ndeshje

para 9 muajve - Gazeta Observer

Kosova sot po luan  kundër Anglisë në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Por, pavarësisht kësaj gare, kosovarët asnjëherë nuk e harrojnë kontributin e anglezëve si në luftë ashtu edhe në pavarësinë e...

The Telegraph: Tifozët e Kosovës kënaqen me ndeshjen midis dy kombeve të tyre më të dashur

para 9 muajve - Periskopi

“Ata kishin ardhur nga e gjithë Evropa dhe nga Mbretëria e Bashkuar në Stadiumin St Mary për një lojë që do të thotë më shumë për kombin e ri të Kosovës sesa thjesht një tjetër kualifikues në Euro 2020...

Mesazhi rrënqethës i tifozit kosovar: Falë juve, ne sot luajmë ndaj jush!

para 9 muajve - GazetaBlic

Kombëtarja e Kosovës sonte takohet me Anglinë, në ndeshjen më të rëndësishme të ‘Dardanëve’ që pas pranimit në UEFA dhe FIFA. Kosova dhe Anglia përballen sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve...

Tifozët e Kosovës nuk e harrojnë kontributin e Britanisë për liri dhe pavarësi

para 9 muajve - Gazeta Observer

Kosova sot do të luaj kundër Anglisë në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Britania është një ndër kontribuuesit më të mëdha për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës. E këtë nuk e kanë harruar tifozët Dardanë...

Tifozi i Kosovës me mesazh falënderimi për Anglinë

para 9 muajve - Periskopi

Tifozët që kanë udhëtuar drejt Anglisë për ta përkrahur Kombëtaren e Kosovës, kanë marrë me vete edhe disa parulla me mesazhe interesante. Njëri ndër ta, i cili është marrë në pyetje edhe nga mediet angleze,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK