http://kariera.mk

Messi: S’jam në bisedime për kontratë por dua të qëndrojë në Barcelonë, është shtëpia ime

para 9 muajve - Gazeta Express

Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin...

Messi: S’jam në bisedime për kontratë por dua të qëndrojë në Barcelonë, është shtëpia ime

para 9 muajve - Medial

Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin...

Messi mbyll dilemat, tregon përfundimisht nëse do të largohet nga Barcelona

para 9 muajve - Koha.mk

Ditëve të fundit është përfolur goxha sa i përket të ardhmes së tij. Fjala është për njërin prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, Leo Messi, i cili ka mohuar zërat që e largojnë atë nga...

Barcelona po e mbron Messin

para 9 muajve - Gazeta Express

Barcelona e ka bërë të qartë se nuk e ka ndërmend të rrezikojë me gjendjen fizike të Lionel Messit. Kapiteni i gjigantit katalonas nuk stërviti me bashkëlojtarë të mërkurën në mëngjes dhe kjo ka ngritur...

Barcelona po e mbron Messin

para 9 muajve - Medial

Barcelona e ka bërë të qartë se nuk e ka ndërmend të rrezikojë me gjendjen fizike të Lionel Messit. Kapiteni i gjigantit katalonas nuk stërviti me bashkëlojtarë të mërkurën në mëngjes dhe kjo ka ngritur...

Messi: S’jam në bisedime për kontratë por dua të qëndrojë në Barcelonë, është shtëpia ime

para 9 muajve - Sovrani

Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin...

Messi: S’jam në bisedime për kontratë por dua të qëndrojë në Barcelonë, është shtëpia ime

para 9 muajve - Arbresh

Lionel Messi e ka hedhur poshtë çdo dyshim mund të largohet nga klubi katalonas përmes klauzolës së largimit që ekziston në kontratën e tij me Barcelonën, duke theksuar se dëshiron të qëndrojë në klubin...

Messi më në fund flet për të ardhmen e tij, tregon nëse do të largohet nga Barcelona

para 9 muajve - OraInfo

Messi thyen heshtjen, tregon nëse do të largohet nga Barcelona. Lionel Messi i ka dhënë fund spekulimeve për të ardhmen e tij te Barcelona. Lionel Messi ka reaguar pas spekulimeve në lidhje me largimin...

Messi mbyll dilemat, tregon përfundimisht nëse do të largohet nga Barcelona

para 9 muajve - GazetaBlic

Ditëve të fundit është përfolur goxha sa i përket të ardhmes së tij. Fjala është për njërin prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, Leo Messi, i cili ka mohuar zërat që e largojnë atë nga...

Barcelona po e mbron Messin

para 9 muajve - Arbresh

Barcelona e ka bërë të qartë se nuk e ka ndërmend të rrezikojë me gjendjen fizike të Lionel Messit. Kapiteni i gjigantit katalonas nuk stërviti me bashkëlojtarë të mërkurën në mëngjes dhe kjo ka ngritur...

Messi trondit tifozët e Barcelonës para ndeshjes me Dortmundin!

para 9 muajve - GazetaBlic

Problemet e Lionel Messit me dëmtime vazhdojnë. Superylli argjentinas është përjashtuar nga takimi i fundjavës së Barcelonës ndaj Valencia, ndërsa ai madje nuk mund të jetë i aftë për ndeshjen e parë në...

Zëvendës-presidenti i Barcës tregon kohën kur do të largohet Messi

para 9 muajve - Aktuale

Zëvendës-presidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka diskutuar për zbulimin e javës së kaluar që Lionel Messi ka një klauzolë në kontratën e tij që do ta lejonte atë të largohej nga ekipi katalanas nga...

Kur do të largohet Messi nga Barcelona, e zbulon zëvendës-presidenti i skuadrës

para 9 muajve - OraInfo

Kur do të largohet Leo Messi nga skuadra e Barcelonës. Zëvendës-presidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka diskutuar për zbulimin e javës së kaluar që Lionel Messi ka një klauzolë në kontratën e tij që...

Lajm i hidhur për Leo Messin dhe Barcelonën

para 9 muajve - Sovrani

Barcelona ka një lojë të rëndësishme që do të dalë kundër Valencias të Shtunën, por ata ka të ngjarë të jenë pa Lionel Messin pasi argjentinasi vazhdon të stërvitet i vetëm në periferi të skuadrës, transmeton...

Messi në dilemë për ndeshjen ndaj Dortmundit pasi i rikthehet lëndimi

para 9 muajve - Telegrafi

Lionel Messi (Foto: Goal.com)

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 9 muajve - Tetova Sot

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Messi tremb Barcelonën, s’do të jetë gati as ndaj Valencias

para 9 muajve - Koha Jone

Lionel Messi nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së kampionateve për shkak të ndeshjeve eliminatore të Euro “2020”. Ylli argjentinas...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

para 9 muajve - Tetova Sot

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

para 9 muajve - Gazeta Express

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barçen

para 9 muajve - Gazeta Observer

Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

para 9 muajve - Lexo

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund...

Barcelona ia tregon ‘derën’ Messit

para 9 muajve - OraInfo

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme. Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme

para 9 muajve - Medial

Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 9 muajve - Gazeta Express

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barcelonën

para 9 muajve - SuperSport

Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 9 muajve - Medial

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barcelonën

para 9 muajve - Infokusi

Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas...

Messi mungon edhe kundër Valencias

para 9 muajve - RTV 21

Për shkak të lëndimit, mungon Messi Sulmuesi argjentinas, Lionel Messi, nuk do të jetë i gatshëm as për ndeshjen e Barcelonës kundër Valencias këtë të shtunë. Sipas portalit spanjoll AS, stafi mjekësor...

Messi mungon edhe kundër Valencias

para 9 muajve - TV21

Për shkak të lëndimit, mungon Messi Për shkak të lëndimit, mungon Messi Sulmuesi argjentinas, Lionel Messi, nuk do të jetë i gatshëm as për ndeshjen e Barcelonës kundër Valencias këtë të shtunë. Sipas...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 9 muajve - Arbresh

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi

para 9 muajve - Sovrani

Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi....

Shtyhet debutimi i Messi për këtë sezon, sulmuesi nuk është ende gati

para 9 muajve - Newsport

Leo Messi humbet edhe ndeshjen e radhës ndaj Valencias. Sulmuesi argjentinas nuk është ende gati për kampionat pas dëmtimit që pësoi në stërvitje. Messi nuk ka debutuar ende në kampionat për këtë sezon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK