http://kariera.mk

Messi i zhgënjyer që Barça nuk transferoi Neymarin

para 9 muajve - Koha.net

Ylli argjentinas Lionel Messi ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e...

Messi: Doja rikthimin e Neymarit, por fitojmë edhe pa të

para 9 muajve - Koha Jone

Lionel Messi mund të largohet verën e ardhshme, pa pasur nevojë të marrë aprovimin e klubit. Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Sport”, Messi ka dashur të sigurojë tifozët e Barcelonës se do të...

Messi flet për çështjen Neymar: E doja rikthimin e tij, nuk e di nëse klubi ka bërë pamundurën!

para 9 muajve - SuperSport

Ylli i Barcelonës Lionel Messi nuk fshihet dhe tregon të vërtetën rreth transferimit të Neymar te Barcelona në merkaton e kësaj vere që nuk u realizua dot me sukses. Në një intervistë Messi e ka pranuar...

Messi: Nuk keni bërë mjaftueshëm për ta rikthyer Naymarin

para 9 muajve - Koha.mk

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë...

Drejtori i Barcelonës: Do të bëjmë gjithçka për ta kthyer Neymarin

para 9 muajve - Gazeta Express

Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se kampioni i La Ligës do të bëjë gjithçka që është e mundur për ta kthyer Neymarin në Camp Nou. Ylli brazilian e kërkoi largimin nga Paris Saint-Germain...

Drejtori i Barcelonës: Do të bëjmë gjithçka për ta kthyer Neymarin

para 9 muajve - Medial

Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se kampioni i La Ligës do të bëjë gjithçka që është e mundur për ta kthyer Neymarin në Camp Nou. Ylli brazilian e kërkoi largimin nga Paris Saint-Germain...

Drejtori i Barcelonës jep lajmin e madh për Neymar

para 9 muajve - OraInfo

Javier Bordas ka thënë se do të bëjnë gjithçka për ta rikthyer Neymarin në Barcelonë. Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se kampioni i La Ligës do të bëjë gjithçka që është e mundur për ta...

Messi s’beson që Barcelona bëri gjithçka për ta rikthyer Neymar

para 9 muajve - RTV 21

“Kjo është shtëpia ime, nuk dua të largohem” Lionel Messi ka dhënë një intervistë për Sport, ku ka thënë që nuk beson që klubi spanjoll, Barcelona ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë kësaj vere...

Messi s’beson që Barcelona bëri gjithçka për ta rikthyer Neymar

para 9 muajve - TV21

“Kjo është shtëpia ime, nuk dua të largohem” “Kjo është shtëpia ime, nuk dua të largohem” Lionel Messi ka dhënë një intervistë për Sport, ku ka thënë që nuk beson që klubi spanjoll, Barcelona ka bërë gjithçka...

Messi i zhgënjyer që Barça nuk transferoi Neymarin

para 9 muajve - Ekonomia Online

Ylli argjentinas Lionel Messi ka mbetur i zhgënjyer që drejtuesit e Barcelonës nuk arritën ta transferojnë sulmuesin brazilian Neymar gjatë afatit kalimtar të verës, kanë raportuar të enjten mediumet e...

Drejtori i Barcelonës flet për rikthimin e Neymarit

para 9 muajve - Fakti Ditor

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për rikthimin e Neymarit. Drejtori i Barcelonës, Javier Bordas, ka thënë se skuadra kampione e La Ligës do të bëjë gjithçka në fuqinë e saj për transferimin e Neymarit...

Messi: Nuk keni bërë mjaftueshëm për ta rikthyer Neymar

para 9 muajve - Top Channel

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë...

​Messi: Nuk kemi bërë mjaftueshëm për ta rikthyer Neymarin

para 9 muajve - Insajderi

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymarin. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë...

Messi: Nuk kërkova nënshkrimin e Neymarit, nuk e di nëse Barcelona bëri gjithçka për rikthimin e tij

para 9 muajve - InfoShqip

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat...

Messi: S’e di nëse Barcelona bëri gjithçka për ta kthyer Neymarin

para 9 muajve - Gazeta Express

Lionel Messi këmbëngul se nuk është i zhgënjyer me Barcelonën që dështoi ta kthejë Neymarin në klub gjatë afatit kalimtar veror, derisa e pranon se nuk është i sigurt nëse drejtuesit e klubit katalonas...

Messi zbulon se çfarë ndodhi me Neymarin

para 9 muajve - OraInfo

Messi: S’e di nëse Barcelona bëri gjithçka për ta kthyer Neymarin. Lionel Messi këmbëngul se nuk është i zhgënjyer me Barcelonën që dështoi ta kthejë Neymarin në klub gjatë afatit kalimtar veror, derisa...

Messi: S’e di nëse Barcelona bëri gjithçka për ta kthyer Neymarin

para 9 muajve - Medial

Lionel Messi këmbëngul se nuk është i zhgënjyer me Barcelonën që dështoi ta kthejë Neymarin në klub gjatë afatit kalimtar veror, derisa e pranon se nuk është i sigurt nëse drejtuesit e klubit katalonas...

Babai i Neymarit: Me Barcelonën ende nuk është mbyllur

para 9 muajve - Shenja

Babait të Neymarit ende nuk i ka dalë inati për mostransferimin e sulmuesit brazilian te Barcelona gjatë merkatos së verës. Sapo i jepet rasti të flasë për mediet ai këmbëngul se bisedimet mes PSG dhe...

Messi: Nuk kërkova nënshkrimin e Neymarit, nuk e di nëse Barcelona bëri gjithçka për rikthimin e tij

para 9 muajve - Sovrani

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat...

Messi: Nuk kërkova nënshkrimin e Neymarit, nuk e di nëse Barcelona bëri gjithçka për rikthimin e tij

para 9 muajve - Arbresh

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi mendon se klubi mund të kishte bërë pak më shumë për të rikthyer Neymarin në Camp Nou, por sipas tij mund të luftojnë për të gjithë titujt edhe pa brazilianin. Me negociatat...

Messi: Nuk keni bërë mjaftueshëm për ta rikthyer Neymar

para 9 muajve - Periskopi

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymar. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë...

Messi e godet Barcelonën për këtë fakt

para 9 muajve - Arbresh

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi nuk beson që klubi ka bërë gjithçka për të rikthyer Neymarin. Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë...

Messi: Nuk keni bërë mjaftueshëm për ta rikthyer Neymar

para 9 muajve - KosovaPress

Gjatë gjithë verës ylli i PSG-së, ka kërkuar të rikthehet, mirëpo gjiganti francez ka kërkuar 300 milionë euro. Argjentinasi ka thënë se ka pasur dëshirë që kapiteni i Brazilit të rikthehet në “Camp Nou”,...

Babai i Neymarit: Me Barcelonën ende nuk është mbyllur

para 9 muajve - SuperSport

Babait të Neymarit ende nuk i ka dalë inati për mostransferimin e sulmuesit brazilian te Barcelona gjatë merkatos së verës. Sapo i jepet rasti të flasë për mediet ai këmbëngul se bisedimet mes PSG dhe...

Telenovela ‘Neymar’/ Nis ‘sezoni i 3’ për kalimin te Barça

para 9 muajve - Top Channel

Neymar Senior ende nuk po arrin te kapërdijë dështimin e bisedimeve mes Barcelonës dhe Paris Saint Germainit për transferimin e djalit të tij Neymar Jr, gjatë kësaj vere. Duke folur për median, babai dhe...

I ati i Neymar “ndez” sërish aksin Paris-Barcelonë: Tratativat me katalanasit vazhdojnë

para 9 muajve - Newsport

Neymar-Barcelona duket se nuk ka përfunduar ende. Sulmuesi brazilian dëshironte largimin nga PSG-ja, por kërkesat e lartë të klubit francez bën që kjo tratativ të mos mbyllej edhe pse zgjati deri në ditën...

Babai i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar

para 9 muajve - Alsat-M

Babai i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar. Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e zhveshjes....

Baba i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar

para 9 muajve - Infokusi

Baba i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar. Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e zhveshjes,...

Barça lë derën hapur për Neymar: Do të bëjmë çmos, duam të kthehet!

para 9 muajve - Sovrani

Një nga “telenovelat” e merkatos së verës është gati të rillojë me seri të tjera, ndoshta që në janar. Po, sepse Neymar duket se nuk dëshiron më të qëndrojë te PSG. Për këtë, ai është i bindur, pavarësisht...

Neymar te Barcelona? Zbulohet ky fakt

para 9 muajve - OraInfo

Babai i Neymarit thotë se s’kanë mbaruar negociatat mes Barcelonës dhe PSG-së. Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat...

Babai i Neymarit: S’kanë mbaruar negociatat mes Barcelonës dhe PSG-së

para 9 muajve - Zhurnal

Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit. Neymari kishte...

Babai i Neymarit: S’kanë mbaruar negociatat mes Barcelonës dhe PSG-së

para 9 muajve - Gazeta Express

Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit. Neymari kishte...

Babai i Neymarit: S’kanë mbaruar negociatat mes Barcelonës dhe PSG-së

para 9 muajve - Medial

Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit. Neymari kishte...

Baba i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar

para 9 muajve - Gazeta e re

Baba i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar. Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e zhveshjes....

Baba i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar

para 9 muajve - KosovaPress

Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e zhveshjes, transmeton KosovaPress. Për këtë gjë tha se Neymar ishte shumë i lumtur te gjiganti spanjoll. “Braziliani dëshiron...

Babai i Neymarit: S’kanë mbaruar negociatat mes Barcelonës dhe PSG-së

para 9 muajve - Sovrani

Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit. Neymari kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK