http://kariera.mk

Reali ka marrëveshje me Kanten

para 9 muajve - Koha.net

Mesfushori francez N'Golo Kante pritet të jetë përforcimi i parë i Real Madridit për edicionin e ardhshëm. Mediumet spanjolle kanë njoftuar të enjten se Reali ka arritur marrëveshje personale me Kanten,...

Lajm “bombë” nga Spanja: Zidane mund të shkarkohet të shtunën

para 9 muajve - GazetaBlic

Zidane mund të shkarkohet të shtunën. Kështu bëjnë të ditur mediat spanjolle, që e lidhin francezin me një largim nga “Santiago Bernabeu”, shkruan GazetaBlic . Sipas raportimeve të fundit nga gadishulli...

Bomba e ditës: Zidane mund të shkarkohet të shtunën?

para 9 muajve - OraInfo

Zinedine Zidnae nuk është duke kaluar një periudhë të mirë si trajner në Real Madrid. Francezi u rikthye në detyrë më 11 mars por rezultatet në sezonin e ri nuk janë aspak pozitive. E përditshmja sportive...

Jo vetëm Mbappe, Reali ndryshon totalisht mesfushën, projekton dy blerje big

para 9 muajve - BalkanWeb

Kylian Mbappe është projektuar prej kohësh si goditja e radhës më e madhe në historinë e klubit të Realit. Madrid u përfshi këtë verë në një revolucion gjigand ku presidenti Perez investoj mbi 300 milion...

Jo vetëm Mbappe, Reali ndryshon totalisht mesfushën, projekton dy blerje big

para 9 muajve - Medial

Kylian Mbappe është projektuar prej kohësh si goditja e radhës më e madhe në historinë e klubit të Realit. Madrid u përfshi këtë verë në një revolucion gjigand ku presidenti Perez investoj mbi 300 milion...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kanten

para 9 muajve - Koha.mk

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se...

Jo vetëm Mbappe, Reali ndryshon totalisht mesfushën, projekton dy blerje big

para 9 muajve - Lexo

Kylian Mbappe është projektuar prej kohësh si goditja e radhës më e madhe në historinë e klubit të Realit. Madrid u përfshi këtë verë në një revolucion gjigand ku presidenti Perez investoj mbi 300 milion...

Reali synon 3 kampionë bote, kushtojnë gjysmë miliardi euro!

para 9 muajve - SuperSport

Reali i Madridit ka projektuar që tani merkaton e verës së ardhshmne. 3 nga lojtarët më të mirë të kombëtares franceze janë objektivat kryesorë të Los Blancos. Bëhet fjalë pikërisht për 3 yjet e gjelave...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante

para 9 muajve - Gazeta Express

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se...

Reali harron Pogbanë, gati marrëveshja me yllin e Premier Leagues

para 9 muajve - Sovrani

Real Madridi donte të rrëmbente Paul Pogbanë në merkaton e verës, por kërkesat e Manchester United ishin mjaft të larta për francezin. Marrëveshja nuk u arrit në fund dhe “Galaktikët” nuk afruan ndonjë...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante

para 9 muajve - Medial

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se...

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për Kante

para 9 muajve - Arbresh

Real Madridi ka marrëveshje me Chelsean për transferimin e mesfushorit N’Golo Kante, sipas DefensaCentral. Gjiganti spanjoll ka kohë që është në kërkim të një mesfushori të klasit botëror dhe duket se...

Transferimi N’Golo Kantes: Real Madridi dhe Chelsea arrijnë marrëveshje

para 9 muajve - Arbresh

Real Madridi dhe Chelsea kanë arritur një marrëveshje në lidhje me mesfushorin N’Golo Kante. Reprezentuesi i Francës është këshilluar të ndjek hapat e Eden Hazard për kalim në Bernabeu gjatë merkatos verore...

Real Madridi ka siguruar shërbimet e yllit tjetër të Chelseat

para 9 muajve - Sovrani

Një raport i bujshëm nga një prizë spanjolle ka pohuar se Real Madrid ka arritur një marrëveshje gojore me Chelsean për të ardhmen e dinamitit të tyre të mesfushës N’Golo Kante, transmeton Sovrani.info....

Studimi i CIES, si po dominon ekonomikisht futbolli anglez

para 9 muajve - Koha.mk

Për herë të parë në histori, një klub futbolli ka një organikë me vlerë totale më shumë se 1 miliard euro. Një mur i shembur në fillim të sezonin 2019-2020 nga Manchester City (1.014 miliard), nëse merr...

Futbolli anglez dominues, sipas studimit të CIES

para 9 muajve - Gazeta Express

Për herë të parë në histori, një klub futbolli ka një organikë me vlerë totale më shumë se 1 miliard euro. Një mur i shembur në fillim të sezonin 2019-2020 nga Manchester City (1.014 miliard), nëse merr...

Futbolli anglez dominues, sipas studimit të CIES

para 9 muajve - Tetova Sot

Për herë të parë në histori, një klub futbolli ka një organikë me vlerë totale më shumë se 1 miliard euro. Një mur i shembur në fillim të sezonin 2019-2020 nga Manchester City (1.014 miliard), nëse merr...

Futbolli anglez dominues, sipas studimit të CIES

para 9 muajve - Medial

Për herë të parë në histori, një klub futbolli ka një organikë me vlerë totale më shumë se 1 miliard euro. Një mur i shembur në fillim të sezonin 2019-2020 nga Manchester City (1.014 miliard), nëse merr...

Studimi i CIES, si po dominon ekonomikisht futbolli anglez

para 9 muajve - SuperSport

Për herë të parë në histori, një klub futbolli ka një organikë me vlerë totale më shumë se 1 miliard euro. Një mur i shembur në fillim të sezonin 2019-2020 nga Manchester City (1.014 miliard), nëse merr...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK